Druga Srbija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ууу, пази да им се не замериш, опаки су они !



Каква бре пропаганда ?
То што пропагирам истину, није та врста пропаганде коју ти видиш.
Rusi nisu prodali nikakvo oružje Hrvatima.
To su ustaške propagande da bi izdajnici poput tebe naseli. Malo mućni glavom ako imaš išta u njoj.
 
Rusi nisu prodali nikakvo oružje Hrvatima.

Нису важи ...
Нису ни на на Дану победе били кад Срби нису !

To su ustaške propagande da bi izdajnici poput tebe naseli. Malo mućni glavom ako imaš išta u njoj.

Ма важи !

Поздрави Пригожина ... :bye:
Видим ноћас си дежурни !
 
Ja pod terminom Druga Srbija smatram period od stvaranja druge moderne Srbije.. Srbije od 1995. godine pa na ovamo. Period od pada Jugoslavije i komunizma u Evropi pa na dalje.

Nisam baš mnogo čuo pljuvačine na stranu Rusije, ali sam čuo dosta pljuvačine na račun Putina. Takođe dosta pljuvačine na Rusku invaziju, na bratoubilački rat, ali samo u tom kontekstu rata.

Pljujem i ja Putina bitangu antislovensku. Za ova antislovenska i antipravoslavna dela više nikad neće kod mnogih ljudi povratiti onu čast i ugled koji je imao kada je došao na čelo Rusije. To više nije isti čovek. Ovo je sad jedna obična protuva i budaletina koji je izgleda i agent one globalne političke struje koja stalno izaziva nemire, krize i ratove u svetu zarad svojih interesa i stvaranje univerzalne svetske vlade, a Putin je njihov klovn koji je preuzeo zadatak da Rusiju dovede na nivo nekog otpadnika, lošeg momka iz holivudskog filma koga niko ne voli. Da Rusiju izoluje od sveta a da on postane novi reinkarnirani doživotni Staljin.

Ovo što svako malo on ili njegovi delegati prete nuklarnim oružjem... sramota! Rusiju je spustio na nivo Severne Koreje.

Ne vode oni nikakvu antifašističku borbu... ta priča je za budale i klovnove.

Rusija nam jeste puno puta pomagala, ali nam NIJE uvek pomagala, a bilo je i mnogo situacija gde nam je radila o glavi.
Друга Србија је термин који означава домаће издајнике.
 
Šta li im znači Druga, odnosno zašto sa sladostrašćem laju "drugosrbijaši, drugosrbijaši."

Mislim da je to neki redni broj, ali u kom smislu. Možda: "građani drugog reda, koje ćemo zatvoriti u gulag kad dođu naši boljševici preko dunava kao garavi sokak."
 
Проблем са Другом Србијом није само идеолошке природе.
Основни проблем је наметање воље већини, потпуно нелогична и недемократска тековина.
И то све од самодекларисаних демократа, уз финансирање из иностранства.
Наравно да је презир и гађење природна реакција на то, кад је већ тренутно немогуће укидање извора финансирања таквим антидржавним агитропима.
 
Niko nije predao KiM.
Sloba se borio za njega i uspeo da izdejstvuje nakon bombi 1999. da ono ostane u Srbiji. To što tvoje Dosmanlije nisu prstom mrdnuli posle, ni 2004 ni 2008, apsolutno nije Slobin problem. Čovek je uradio sve što može da održi KiM u Srbiji, nije kleknuo čak ni pred Amerikom/NATO trupama.
Da nije potpisao na kraju mirovni sporazum, pitanje je šta bi bilo sa nama, s obzirom da su pretili da sravne Beograd, a ipak sami protiv celog sveta.. teško!
Kako je ostalo u Srbiji?
 
To ti je sad prijatelju nova definicija Srbina, svidela se nekom ona ili ne.

Kao što vidimo puno je antisrpskih papagaja svuda koji vječito pokušavaju huškati i zavađati Srbe i deliti ih na Prve, Druge, ove, one. A kod nas je od davnina nekako pravilo da oni najgluplji, najemanjeg intelekta, nadobudni ali puni Krucca, pljuje dok priča a pištolj u džepu, oni nameću pravila, tako je i ovo novo pravilo nametnuto.

Isto kao što su nametnuti novi moderni veliki Srbi: Arkan, Ratko Mladić, Šešelj i Milošević.

Ako ti se ovi prethodni super heroji ne sviđaju, više voliš Mihaila Pupina, Teslu, Kralja Aleksandra ili Zorana Đinđića... ti prijatelju nisi Srbin, ti si neki izrod... drugosrbijanac. To tako ide.

Trenutno su svi veliki Srbi zamenjeni samo jednim velikim Srbinom i on se zove Vladimir Putin. Ako nisi pristalica Putina, ti nisi Srbin više. Pali iz Srbije.
A nisu ni oni. Neka se presele u tu Rusiju i neka ratuju za nju. Ja nemam ništa protiv toga.
 
Ja naprimer eto gotivim Miloševića i kao čoveka i kao političara. Arkana i Ratka i ne baš, Šešelj je pametan ali ga ne bih voleo u politici.
Još više volim Pupina, Cvijića, Teslu. Čak i idem na fakultet koji je osnovao Cvijić :).
Tako da ne lupaj, pravi Srbi se upravo najviše i ponose naučnicima.
Đinđić jeste stoka izdajnička, jedan od retkih ljudi na ovom svetu za koje mi nije žao što je mrtav.
Debelo si ti zaglibio sine.
 
Debelo si ti zaglibio sine.
Ne baš, samo sam ispratio dokumentovano ekonomiju Srbije, potom prisustvivao anesteziranju naroda. Eto kad je pao Sloba narod je imao mnogo entuzijazma, mislili su da će doći bolje.. došlo je gore... te su svi pali u anesteziju jer su ih zajebali. Nije Sloba bio zlatan, imao je mnogo greški, ali iskreno bio je u najzajebanijem trenutku na vlasti. Ko god drugi da je bio teško da bi bolje prošao.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top