Druga sansa...

Milan_m

Zainteresovan član
Poruka
373
. . . 6 dana nas je delilo do dva meseca... veza kao i svaka druga...na pocetku svakom je lepo...ali dalje to nekako nije islo...nije funkcionisalo...ni sam ne znam zasto, iako sam se zaista trudio da bude bolje (cak sam je i prevario sto naravno ona to ne zna)... i raskine ona prosle subote... isprica mi neke glupe razloge,ali bas bas, na sve to sam joj rekao ajde smisli nesto bolje...ovo ti je isuvise jadno...
Nisam je nesto smarao porukama i pozivima preko ove nedelje... jedne veceri mi je pustila sms u kome izmedju ostalog pise da dalje moram sam, bez nje i da hoce da joj budem prijatelj...
sinoc ista da devojka, mene poziva da idem danas sa njom na Kopaonik, da provedemo tamo dan (vreme je uzasno kod mene, a kamoli tamo) i da popricamo o svemu... ja onako zatecen, nalazim se u mat poziciji, ne znam gde teram,... razmisljam i kazem sam sebi ,,Milane, pa nisti ti poludeo"... kazem ja njoj da nisam u mogucnosti da idem i da cu posle te moje poruke znati da je ona razocarana i slicno...medjutim onda je pocela njena prica sa ucenjivanjem i uslovaljanjem... ako je tebi stalo do mene ti ces da ides, a ne da mi izmisljas neke razloge... izmedju ostalog u jednoj poruci je pisalo da HOCE DA MI DA DRUGU SANSU... :shock: ja sokiran ona meni da da drugu sansu... a devojka sama raskinula navodila mi neke glupe razloge... i naravno ja se ne primim na sve to i na kraju mi je rekla da je zavrsila sa mnom za sva vremena...:confused:
Iskreno, znaci mi ...nekako mi je draga... mozda sam je i zavoleo, ali zasto danasnje devojke nemaju razumevanja i zasto samo misle na sebe i svoj interes... jedonstavno ja danas nisam mogao da idem sa njom,otisla je bez mene i kako kaze zavrsila sa mnom...:?
UZGRED DANAS BI NAM BILO 2 MESECA
 
Ti si od onih koji "Idu" sa devojkom. To je bez veze. Ovo je 21. vek. Raskid je rasterecenje za modernu devojku. Kakav mat. Devojka pokusava na sve nacine da rastereti vasu vezu, ja na to tako gledam. Samo seljaci i seljanke jos uvek imaju vezu koja lici na ono nekadasnje "Oni idu".Sta da ti kaze? Hoces da ti kaze "Volim te"? Hoces da ti kaze "Hajde da se pomirimo?" pa da ponovo "Idete"? Ja mislim da je "Hocu da ti dam drugu sansu" najdalje dokle je moderna devojka smela da ode u ovoj situaciji i sve je ekstra odradila i svaka joj cast.
 
, iako sam se zaista trudio da bude bolje (cak sam je i prevario sto naravno ona to ne zna)... i raskine ona prosle subote... isprica mi neke glupe razloge,ali bas bas, na sve to sam joj rekao ajde smisli nesto bolje...ovo ti je isuvise jadno...

HOCE DA MI DA DRUGU SANSU... :shock: ja sokiran ona meni da da drugu sansu...

Iskreno, znaci mi ...nekako mi je draga... mozda sam je i zavoleo, ali zasto danasnje devojke nemaju razumevanja i zasto samo misle na sebe i svoj interes... jedonstavno ja danas nisam mogao da idem sa njom,otisla je bez mene i kako kaze zavrsila sa mnom...:?


Wow...Milane, kako si kontradiktoran....to je strashno.
Znas li ti uopste sta hoces
 
Ti si od onih koji "Idu" sa devojkom. To je bez veze. Ovo je 21. vek. Raskid je rasterecenje za modernu devojku. Kakav mat. Devojka pokusava na sve nacine da rastereti vasu vezu, ja na to tako gledam. Samo seljaci i seljanke jos uvek imaju vezu koja lici na ono nekadasnje "Oni idu".Sta da ti kaze? Hoces da ti kaze "Volim te"? Hoces da ti kaze "Hajde da se pomirimo?" pa da ponovo "Idete"? Ja mislim da je "Hocu da ti dam drugu sansu" najdalje dokle je moderna devojka smela da ode u ovoj situaciji i sve je ekstra odradila i svaka joj cast.

8-):shock:
 
da ljudi meni zaista nije jasno, odakle njoj takva ideja na pamet... odakle ona meni da pruza drugu sansu.. devojka dva dana pre toga mi kaze da moram da idem dalje bez nje,,da hoce da joj budem prijatelj''... strasno...
 
Ma daj be, ako neko odista hoce da ti da samsu, dace ti sansu isao ti na Kopaonik ili ne
To sto ni ti ne zasluzujes sansu kao sto ni ona ne zasluzuje... to je vec druga prica.

Ja ne mogu da zamislim da neko 'prevari' dok traje zaljubljenost! Pa ziveo bih kao najsrecniji covek na svetu da me zaljubljenost drzi do kraja zivota...

Nisi cvecka, nasli ste se :-)
 
ali stvar je u tome sto je ona zabrljala...
Njeni razlozi za raskid su ti da nema vremena za decka, zapostavlja skolu, treninge, privatni zivot, a ja joj nista nisam trazio... gledao sam da sto vise vremena ima bas za te stvari,a za mene makar i pola sata... ona to nije znala da ceni, zato je bila i prevarena... i ostalo...
 
sa druge strane ona meni javlja u 11 uvece, a da krenemo u 8 ujutru... pa jel to njena ljubav?
jel to lepo, ide li to tako? Ne razumem to njeno, ako ti je stalo ti ces da krenes sa mnom...? to je vise ucenjivanje... pa tako ce da me tera skoci u bunar ako ti znacim i ako me volis?
 
sa druge strane ona meni javlja u 11 uvece, a da krenemo u 8 ujutru... pa jel to njena ljubav?
jel to lepo, ide li to tako? Ne razumem to njeno, ako ti je stalo ti ces da krenes sa mnom...? to je vise ucenjivanje... pa tako ce da me tera skoci u bunar ako ti znacim i ako me volis?

Bice da je nju neko ispalio pa...ti joj bio pri ruci.
 
ali stvar je u tome sto je ona zabrljala...
Njeni razlozi za raskid su ti da nema vremena za decka, zapostavlja skolu, treninge, privatni zivot, a ja joj nista nisam trazio... gledao sam da sto vise vremena ima bas za te stvari,a za mene makar i pola sata... ona to nije znala da ceni, zato je bila i prevarena... i ostalo...

Ocigledno je da je ona uverena da si ti zabrljao. Bolje je sto niste zajedno. Vi ste dva razlicita sveta.
 
Ocigledno je da je ona uverena da si ti zabrljao. Bolje je sto niste zajedno. Vi ste dva razlicita sveta.

ali veruj mi... ja sam taj koji je maximalno posvecivao paznju, koji je za ta dva meseca bio tu za nju u svakom trenutku, kad god je ona to pozela i kad je plakala i kad se smejala...uvek...ona to nije znala da ceni...a ja nisam nicija igracka...pogotovo sto je ona ipak 4 godina mladja od mene...8-)
 

Back
Top