Moderna Pevacica
Elita
- Poruka
- 16.002
U komsiluku kod mene ima jedan decko. Ima tako oko 37 godina. Ozenjen je i ima dvoje dece. Stvarno super izgleda. Zgodan je. Posto je u braku, ja ne zelim da ima nista sa njim, vec mi se njegova porodica dopala, zato sto su nekako skladni i simpaticni. Ja bih htela da se druzim sa njima, ali on me nekako izbegava. Moja pakosna kucna pomocnica je rekla: "S kimgod si se ti druzila, Pevacice, taj se razveo." Znam da ona ne voli, kada se ljudi lepo slazu i znam da ona mrzi mir u svetu. Kako da im se priblizim, bez ikakavih zadnjih namera?




Ili ti to Angel4U prosledjuje 

samo ..u vezi naslova bez veze