+Droljište+

angel_of_sin

Zainteresovan član
Poruka
152
:-D Novosadjani bi trebali da znaju o čemu je reč! Dvorište ili ti Droljište kako je to mesa proglasila!
Diskoteka, bolje rečeno rupa, pušta se super muzika! Cool mesto za otpadanje, pijančenje i zajebanciju sa otkačenim društvom!!!! :-D
 
Flega je powerash i volem ga.
Nemanja Ker je bezobrazan i pusta Typovce samo na fajrontu........

Mesto gde sam stalno obitavala ko klinka a sada sve vise izbegavam. Idem sredom kad bude masa sa faxa i malo stariji.......vikendom se osecam kao uljez.....plus sto delujem mladje pa me muvaju deca 90-o......nije bas prijatno:)

Sve u svemu, muzika je ok, samo moze li neka sreda proci bez Pantere i Cradle-a?
Tamo se osetjam opusteno, i uvek me nasmeju pijane budale. Ali ipak biram Underground kao malo kulturnije mesto;)
 
Meni je najbolje da idem sredom i petkom tad puštaju najbolju muziku!
Subotom su svirke i uvek se smorim!
Kako je tebe ne poznajem, jesam po tvom "klinka" ali trebalo bi da te poznajem.
 
Ok angel of sin. To je u redu sve sto si rekla. Jest, vala rupa, ali dobra muzika? U poslednje vreme nisam okusio char dobre muzike na tom mestu, iako ga u poslednje vreme cesce posecujem (vise zbog drustva koje ide tamo, nemojte mi zameriti). Svake srede ista muzika, svakog petka ista muzika...hvala bogu pa se inovacija ostvaruje subotom kada dodju razni bendovi da odrade svoj posao pa donesu nesto drugacije. Al zaista, svake nedelje ista muzika...to bi moglo da se promeni, i to sto je pre moguce. Bilo bi ok kad bi se organizovali nightovi pa u fazonu, ne znam, vece blacka ili vece gothica ili vece heavy-ja, powera itd itd. Bilo bi divno, zaista.

Lana, zar Flego vise ne zalazi u Dvoriste? Nemanja pusta ok muziku.
 

Back
Top