Droljasti muškarci

Neprilagođena

Leptirica
Banovan
Poruka
95.554
Inspiracija za otvaranje teme su urbane legende o "opuštenim"i lakim ,
promiskuitetnim Mađaricama u koju pdobar deo muške populacije veruje .
Zanimljivo je da o tome govore čak i oni koji nijednu Mađaricu nisu upoznali ..
.
Utiče li nacionalnost na napaljenost i da li po nacionalnosti možemo odrediti
"opuštenost" i lakoću odvlačenja u krevet?


Iz vikipedije :

"Na promiskuitet se gledalo kao na sasvim normalno stanje kod muškaraca.
To je bio oblik mačizma i dokazivanja muškosti
. Kod žena je ta situacija išla drugačije.
Naime, žene koje su mijenjale partnere su često proglašavane bludnicama,
a u doba inkvizicije čak i vješticama te su bile brutalno pogubljivane

U današnje doba, muškarcu koji je promiskuitetan se daju imena kao sto su "ženskaroš", "player", "playboy",
dok se ženama uglavnom daju nazivi koji su degradirajući kao što su "*****" "drolja" "radodajka", "kašljara" itd...
Ovo se naziva "dupli standard", koji nije pošten prema ženama,
jer samo se promiskuitetne žene nazivaju pogrdnim imenima,
dok isti takvi muškarci čak dobivaju i pohvale za svoje promiskuitetne aktivnosti."


Da , odatle su i priče.
ZA NJU:Uuuu, nema ko nije bio s njom , izređali su se svi na njoj ....
ZA NJEGA:Uuuu, koja je to frajerčina , nema koju nije povalio , menja ih ko čarape..
(Ovde nećemo ulaziti u to koliko često lik menja čarape)

Postoji li muškarac "*****","drolja" ,"laki i jeftini muškarac"?
Te epitete i osobine (opise, vrlo maštovite)koji se pripisuju ženama,
Možemo pripisati i muškarcima..Priča je ista .

Postoje li ?
Po meni -postoje .
 
Jel te bas pogodilo to sto idemo u segedin svako malo

Inspiracija za otvaranje teme su urbane legende o "opuštenim"i lakim ,
promiskuitetnim Mađaricama u koju pdobar deo muške populacije veruje .
Zanimljivo je da o tome govore čak i oni koji nijednu Mađaricu nisu upoznali ..
.
Utiče li nacionalnost na napaljenost i da li po nacionalnosti možemo odrediti
"opuštenost" i lakoću odvlačenja u krevet?


Iz vikipedije :

"Na promiskuitet se gledalo kao na sasvim normalno stanje kod muškaraca.
To je bio oblik mačizma i dokazivanja muškosti
. Kod žena je ta situacija išla drugačije.
Naime, žene koje su mijenjale partnere su često proglašavane bludnicama,
a u doba inkvizicije čak i vješticama te su bile brutalno pogubljivane

U današnje doba, muškarcu koji je promiskuitetan se daju imena kao sto su "ženskaroš", "player", "playboy",
dok se ženama uglavnom daju nazivi koji su degradirajući kao što su "*****" "drolja" "radodajka", "kašljara" itd...
Ovo se naziva "dupli standard", koji nije pošten prema ženama,
jer samo se promiskuitetne žene nazivaju pogrdnim imenima,
dok isti takvi muškarci čak dobivaju i pohvale za svoje promiskuitetne aktivnosti."


Da , odatle su i priče.
ZA NJU:Uuuu, nema ko nije bio s njom , izređali su se svi na njoj ....
ZA NJEGA:Uuuu, koja je to frajerčina , nema koju nije povalio , menja ih ko čarape..
(Ovde nećemo ulaziti u to koliko često lik menja čarape)

Postoji li muškarac "*****","drolja" ,"laki i jeftini muškarac"?
Te epitete i osobine (opise, vrlo maštovite)koji se pripisuju ženama,
Možemo pripisati i muškarcima..Priča je ista .

Postoje li ?
Po meni -postoje .
Po tebi:per:
 
Da to je taj problem i večita dilema i rasprava oko duplih standarda jer kad on menja ribe on je ženskaroš,zavodnik ukratko James Bond a kad ona menja frajere ona je drolja,k.urava,radodajka i sl.dupli standardi yebiga žena je još u bibliji označena kao grešnica zbog greha sa jabukom i sad nema nazad lol
 
Imala sam jednog dobrog druga (nije više među živima, prije 5 godina nastradao u saobraćajki 😔) koji je obožavao žene. Bio je pravi Kazanova ali ga nikad nisam čula da bilo šta loše kaže za neku ženu, svaku je tretirao kao kraljicu a imao ih je ne znam ni koliko. U tome je caka, kad bi neko pomenuo neku od njih uvijek bi odgovarao joj ona je super, divna je, odlično smo se zabavljali ali eto nije nam uspjelo. Po meni on je imao baš buran ljubavni život ali nije bio droljast, jer je svakoj ženi sa kojom je bio ukazivao poštovanje.
 
nije to toliko određeno količinom partnerki koje su imali nego ih stav odaje. To su u principu mrzitelji žena kojima je bitan samo broj.
Da .Imai žena koje imaju pozamašan broj partnera..
Ali kao što kažeš , stav..Zavisi kakva je priča..
Ali u pitanju je to što muškarac nikada neće biti etikitiran kao drolja.Žena hoće,
Pa ...Ja ih etikitiram.
Broj , šema za jednu noć , svaki dan druga , podela -po jedna riba za svaki dan u nedelji ,
i plus pored toga -sočne izdetaljisane (i često prenaduvane)priče o svojoj neodoljivosti , seksualnoj kondiciji i veličini polnog organa ...
A najbolje mi je ono kada žensku sa kojom je bio preporuči svom kolegi , drugu ..
Ono -kao artikal -probaj samo , vau , odlična je ..A i pristaće , droljica je to ..
 
Fina tema,puna pravih pitanja...
Ne treba ništa generalizovati u životu pa ni lepotu ili seksipil vezivati za naciju,geografsku pripadnost ili bilo šta drugo.
Što se tiče drolja i frajera....odvratna glupost koja može izaći iz usta samo mentalno ili intelektualno ograniče osobe,svi mi volim da uživamo u dobroj hrani,piću,putovanju bez obzira na pol,zašto ne bi smo uživali i u sexu podjednako i bez etiketiranja bez obzira na to jesmo li muško ili žensko.
 
Te priče i izlaze iz usta ograničenih osoba..
Ali kada se naslušaš takvih priča , moraš da odreaguješ i zapitaš se ..Čekaj ,
A u čemu je razlika?Zašto su žene lake a muškarci nisu?
Zato sto recimo tebi nikad ne bih dao ,naci nema para i da si poslednja na planeti ne moz me odvuces u krevet,a tebe je lako povaliti ,donese ti casu krvi ,odvede na groblje i pusti neki gothic doom metal
 
Da to je taj problem i večita dilema i rasprava oko duplih standarda jer kad on menja ribe on je ženskaroš,zavodnik ukratko James Bond a kad ona menja frajere ona je drolja,k.urava,radodajka i sl.dupli standardi yebiga žena je još u bibliji označena kao grešnica zbog greha sa jabukom i sad nema nazad lol

Nisu to dupli standardi, već je stvar toga da hteo ili ne hteo muškarac bude taj koji prilazi/"osvaja", pa samo kreneš tom logikom ako si ti neko ko je uspeo da osvoji njih 20, znači da ipak ima razloga zašto je to tako, a ako neko uspe da padne na njih 20, znači da nema baš neki standard čim je 20 tipova oborilo sa nogu.

Mislim koliko god ovo surovo zvuči to je tako. Kao što nije ista cena lava i patke, patku dosta lakše uhvatiš i živu, je*iga, druže, zakon prirode.
 
ko te ljutio @Neprilagođena ... jbt polako se budi vanpir femistkinja u Tebi. A bila si kul lik
sad si jos jaca tako durko od ranog jutra :D
Samo razmišljam i iznosim svoja mišljenja ..
Mislim da ima dosta njih koji se slažu sa mnom .
Naravno , više onih koji ne..
Nebitno .Moje mišljenje i viđenje svega toga o čemu pišem ništa neće promeniti .
PS.Nisam feministkinja.
 
Naravno da postoje droljasti muškarci, nije to toliko određeno količinom partnerki koje su imali nego ih stav odaje. To su u principu mrzitelji žena kojima je bitan samo broj.

Замислимо једног љубитеља колача.

Да ли љубитељ колача једе само лењу питу, или једе све могуће колаче?

Једе све.

А замисли да једе само један колач. Да ли бисмо могли да кажемо за њега да је љубитељ колача?

Наравно да не.

А да ли бисмо онога ко воли да једе све колаче могли да назовемо мрзитељем колача?

Наравно да не.
 
Zato sto recimo tebi nikad ne bih dao ,naci nema para i da si poslednja na planeti ne moz me odvuces u krevet,a tebe je lako povaliti ,donese ti casu krvi ,odvede na groblje i pusti neki gothic doom metal
Hajde ...Doom metal i ja gotova...
Što se tiče odvlačenja tebe u krevet , mislim da to uopšte ne bi predstavljalo neki problem.
Pališ se ti vrlo lako ..Pristao bi i bez para , veruj mi ...
 
Te priče i izlaze iz usta ograničenih osoba..
Ali kada se naslušaš takvih priča , moraš da odreaguješ i zapitaš se ..Čekaj ,
A u čemu je razlika?Zašto su žene lake a muškarci nisu?
Ne traži odgovor na pitanje koje postave idioti,iskompleksirani muškarci,paćenici,nemaš razloga to da činiš.Uživaj u čarima života,raduj se svemu što je ispred tebe,osmehom krči put...pusti miševe da cijuču u svojim rupama.
 
Samo razmišljam i iznosim svoja mišljenja ..
Mislim da ima dosta njih koji se slažu sa mnom .
Naravno , više onih koji ne..
Nebitno .Moje mišljenje i viđenje svega toga o čemu pišem ništa neće promeniti .
PS.Nisam feministkinja.

nesto mnogo razmisljas o takvim likovima :D zamisli da ja npr tako razmisljam
o takvim / droljastim ribama ?
Koga zabole kako se ponasaju, etikete ce lepiti samo oni koji
nemaju svoj zivot pa moraju "samo ja da kazem oblici zivota"
 
Nisu to dupli standardi, već je stvar toga da hteo ili ne hteo muškarac bude taj koji prilazi/"osvaja", pa samo kreneš tom logikom ako si ti neko ko je uspeo da osvoji njih 20, znači da ipak ima razloga zašto je to tako, a ako neko uspe da padne na njih 20, znači da nema baš neki standard čim je 20 tipova oborilo sa nogu.

Mislim koliko god ovo surovo zvuči to je tako. Kao što nije ista cena lava i patke, patku dosta lakše uhvatiš i živu, je*iga, druže, zakon prirode.
Ne.To jesu dupli standardi .
Ko kaže da frajer prvi prilazi?
Opet neka priča iz srednjeg veka..
 
Inspiracija za otvaranje teme su urbane legende o "opuštenim"i lakim ,
promiskuitetnim Mađaricama u koju pdobar deo muške populacije veruje .
Zanimljivo je da o tome govore čak i oni koji nijednu Mađaricu nisu upoznali ..
.
Utiče li nacionalnost na napaljenost i da li po nacionalnosti možemo odrediti
"opuštenost" i lakoću odvlačenja u krevet?
Generalno ne, ali ljudi određenog podneblja imaju specifične seksualne navike... U tradicionalnih sredinama je jedno, a nekim urbanijim delovima Evrope na koju mislim, ima ljudi koji bi seks sa više osoba pre doživeli kao nešto normalno.... Mi smo ovde sad u Srbiji velika mešavina porodičnih, socijalnih obrazaca. Upoznaš nekog kul tipa, urban, međutim stavovi o ženama iz njegove palanke. Da ne kažem da je migracija Srba 90tih donela ovde dosta njih koji su doneli svoja shvatanja i promenili generalnu ovdašnju sliku.
Iz vikipedije :

"Na promiskuitet se gledalo kao na sasvim normalno stanje kod muškaraca.
To je bio oblik mačizma i dokazivanja muškosti

U današnje doba, muškarcu koji je promiskuitetan se daju imena kao sto su "ženskaroš", "player", "playboy",
dok se ženama uglavnom daju nazivi koji su degradirajući kao što su "*****" "drolja" "radodajka", "kašljara" itd...
To jeste tako. U svesti je ljudi. Možete čuti od tipa koji svako malo menja žene kako sa ovom ipak neće da pravi porodicu jer je bila sa mnogima, kao da on nije.
Da , odatle su i priče.
ZA NJU:Uuuu, nema ko nije bio s njom , izređali su se svi na njoj ....
ZA NJEGA:Uuuu, koja je to frajerčina , nema koju nije povalio , menja ih ko čarape..
(Ovde nećemo ulaziti u to koliko često lik menja čarape)

Postoji li muškarac "*****","drolja" ,"laki i jeftini muškarac"?
Te epitete i osobine (opise, vrlo maštovite)koji se pripisuju ženama,
Možemo pripisati i muškarcima..Priča je ista .
Postoje muškarci koji lako prelaze sa cveta na cvet. Prvo žele da osvoje, trude se, zaljubljeni, vole, a onda to brzo prođe pa eto nove osobe. Ima takvih i žena. Isto je to. A neki se i ne zaljubljuju samo se sportaju.
Nije mi mnogo važna istorija odnosa nekog sa kim stupam u odnos, ali porazmislim o obrascima, koliko je bilo, kako brzo se menjaju.. Ako ih menja na par meseci, tako će i mene.
 
Nikada nisam verovala u ribolovačke priče: ono kada se hvale koliku ribu su upecali od sasvim raširenih ruku pa smanjuju rastojanje, a u kofici pliva ribica akvarijumskih gabarita.
Oduvek su bili dupli standardi
Nisu svi muškarci isti, nisu ni žene.
Po mom mišljenju, droljsti muškarci su oni koji loše pričaju o ženama, pogotovo o onima koje nisu mogli da imaju, tračare, komleksaši.
Ni žene nisu cvećke.
 
Nisu to dupli standardi, već je stvar toga da hteo ili ne hteo muškarac bude taj koji prilazi/"osvaja", pa samo kreneš tom logikom ako si ti neko ko je uspeo da osvoji njih 20, znači da ipak ima razloga zašto je to tako, a ako neko uspe da padne na njih 20, znači da nema baš neki standard čim je 20 tipova oborilo sa nogu.

Mislim koliko god ovo surovo zvuči to je tako. Kao što nije ista cena lava i patke, patku dosta lakše uhvatiš i živu, je*iga, druže, zakon prirode.
jako primitivan pogled ali ipak standardan za ove naše krajeve
 
Ne traži odgovor na pitanje koje postave idioti,iskompleksirani muškarci,paćenici,nemaš razloga to da činiš.Uživaj u čarima života,raduj se svemu što je ispred tebe,osmehom krči put...pusti miševe da cijuču u svojim rupama.
Čuj..Svesna sam ja da pravog odgovora nema ....
Niti se potresam zbog toga .
Imam ja svoje odgovore kojima sam zadovoljna..

...pusti miševe da cijuču u svojim rupama.
Pacove..
 

Back
Top