Дрогирани демонстранти Либија и Београд!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Гадафи је изјавио да Америка дрогира младост Либије и да су демонстранти у Либији дрогирани халуцогеним дрогама а тога нису ни свесни.

То ме вратило на онај Октобар.5. и тада је било надрогариних људи ко зна шта су им стављали у храну са обзиром да су аутобуси који су возили ка Београду тога дана делили храну сумњивог окуса .

Libija-240211.jpg


Гадафи оптужује Бин Ладена
Гадафи се поново обратио народу и оптужио лидера Ал Каиде Осаму бин Ладена да манипулише Либијцима. "Бин Ладен је непријатељ који манипулише народом, не дозволите да вас завара", рекао је Гадафи.
Поводом жестоких борби које се воде у Аз-Завијаху, либијски лидер је поручио да је оно што се дешава у том граду фарса и да се нормални људи не би упустили у такву фарсу. Гадафи је демонстранте оптужио да су под дејством дрога, рекавши: "Окрећете се Бин Ладену, дају вам дроге".
"Сада је очигледно да свим овим руководи Ал Каида. Ти наоружани младићи, они су наша деца коју подстичу људи тражени у Америци и на Западу", рекао је либијски лидер у телевизијском обраћању, преноси АФП.
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/Свет/848026/Гадафијев+контранапад.html
 
Nista me ne bi iznenadilo, ali da se povlaci paralela sa 5. oktobrom, suludo je.

Niti su to bili izdrogirani ljudi, niti nista.

Мислим у смислу нису се они дрогирали него против своје воље били дрогирани!

Озбиљно знам доста људи који тврде да су баш били изван себе и сутрадан нису могли да се сете.
 
Drugarice, drug Staljin ti je naredio da ne lupetaš gluposti. Na izvršenje!

Извини какве глупости ја лупам опште је познато да када Америка руши једну власт у другој земљи она прво се побрине за народ.Односо надрогира народ халуцоигеним дрогама погледај лица оних људи на уилицама направи упореду са петим Октобром и ту је решење.То норамалан народ није види се из авиона.
 
Мислим у смислу нису се они дрогирали него против своје воље били дрогирани!

Озбиљно знам доста људи који тврде да су баш били изван себе и сутрадан нису могли да се сете.

Ma daj ne lupaj.
 
Извини какве глупости ја лупам опште је познато да када Америка руши једну власт у другој земљи она прво се побрине за народ.Односо надрогира народ халуцоигеним дрогама погледај лица оних људи на уилицама направи упореду са петим Октобром и ту је решење.То норамалан народ није види се из авиона.

Odbijaš naređenje druga Staljina!?
 
Ja sam doduše slušo od mog pradede da su u oktobarskoj revoluciji 1917. kolo vodili neki drogirani amerikanski špijuni.

Moguće da je to praksa još od onda.
http://***********/ext/wp/sanela/wp-content/uploads/2010/11/broj1_se_sjeca-256x186.png

Nemački zapravo.

Lenjin je bio nemački čovek koji je trebao da izbaci Rusiju iz prvog svetskog rata.

Al' na snazi je sindrom zlatne ribice.
 
Sloba se dogovorio sa demokratama kako ce da bude, ja sam znao dan ranije da je sve sredjeno. Jednostavno su demokrate prodale srbiju stranim bankama i neofeudalizmu... Novom svetskom poretku. Sad Demokrate treba da isprave onu slobinu gresku sto je dao stanove u privatnu svojinu jer je znao sta se sprema. Sad ce demokrate da podignu poreze do ludila kako bi otimali stanove a banke te iste prodavale novim kupcima :mrgreen:

Predvidjam krvavu revoluciju za godnu dana :)
 
Možda je čudno, ali sad mi nešto pade na pamet. Jedan moj poznanik je među prvima ušao u Skupštinu (dok je još gužva trajala) policija ga je uhvatila i tukla, tukla, tukla...onda su ga odveli u neku podrum i malo ispitivali gestapovskim metodama. Posle svega sam ga pitao da li ga je mnogo belelo....čovek mi je rekao da ga nije bolelo ni malo. Kaže da se i sam začudio da ga od tolikih batina nije ništa bolelo toga dana. Počelo je da boli tek sutradan kad su se uboji ohladili. On je to pripisao velikoj količini adrenalina u krvi....ali sad mi se čini da su to možda ipak sendviči u pitanju???? :eek:
 
Сада када погеледате у назад ,да ли мислите да се против своје воље били надрогирани петог Октобра?

Чак и ти дрогирани ако су данас живи жале што су то радили...

Надам се да ће Гадафи успети да се обрачуна са Алкаидом која уз подршку ЦИА жели да му уништи земљу...
 

Back
Top