Droga,zavisnost.......................

e tako i ja shto ne ynaci da nekad necu pasti ! :)

kolko puta kazem sebi neshto necu pa uradim
eee samo shto me droga jos nije neshto nashla

mada...verovatno droga nije tako losa stvar, ako je unekim kontrolisanim granicama, samo shto verovatno mali promil ljudi moze tako???

pazi da mi neko odjednom da milion evra pa moguce da bi se nashlo mesta i za koku
hahah ma nisam probala necu da se trosim na lazni kokain

ebiga shta ce biti bice mada ja uvek u pozadini likujem da sam jaka ali znam da nisam..za sad se drogiram shecerom pa mi droganije toliko neophodna.

cime se vi drogirate

drogiram sei netom i pomalo spavanjem

u stvari zashto losa...samo ono sto saznash kad si pod drogama platish zivotom, znaci samo ima neku cenu...ali kome treba zivot..el vas zivot divan??? aj u cemu se sastoji...
moj nije neshto divan sad ko da sam dobila ideju ali kao josh nisam stigla u to :))
salim se samo skrecem paznju
mada, iz jednog ugla jeste divan, a iz drugog nije, sve je mnogo relativno

mada na neke droge kao ne deluju to je interesantno

sta kao..neko je zavistan od shminke..ja joshnisam fala bogu sto placam ruzhnijom facom ;)))
ali i to je zavisnost, a mozese i bez toga

znaci ja sad moram da operisem ushi, liposukcija, sise ovo ono..i to je zavisnost ili pametan potez

ebiga sve je jako komplikovano a opasnost je uvek tu. a nekad sam ameba :IIII

a mrzi me da radim a vec je tri : ))
 
znaci ako zelis da se odbranis od napadnih dilera treba da postanesh diler?

a sta valjash. ja necu josh uvek

mada bi valjda trebalo :I

aaaaaaaaaaaaaa

mada ako budem definitvno odlucila da se ubijem imacu te u vidu !!!!!
ili ako prsnem

e je l droga ide po mlm principu znaci ako nadjes jos jednog dilera dobijes procenat : )))

hahahaha fali mi para hahahah

:I
 
pa sad valjda nishta

lukav potez :))

inace sad tebe ne mogu da uhapse, krsta ne podleze zakonu je l ???

mogla bih da zovem muriju i da tismestimo, kad ona ne bi bila korumpirana? ; ))
ali onda bi se izgubio duh slobodne i simpatichne srbije

tako da nije ni trebalo da palim ovu krstu

al imas nesto jeftino tipa hasis marihuana a
 
Pa ja sam murija...............he...........gde ti zivis majke ti...............pa sta ti mislis da dop valjaju tamo neki klinci..............eeeeeeeeeee.............bas si imala pauzu u zivotu................
Ne bih konkretno da se izjasnjavam o lageru.............ako ti nesto treba obrati se preko pp........a ne ovako.....................poz buduca zrtvo ...................
 
lav607:
Ma znam nego tvrdim pazar i cenu na veliko posto doticna ima plantaze tako da mogu da smanjim nabavnu cenu nekih sirovina......i tako to ,,,,,,da sad ne duzim.............

A kad su ti rekli zadnji put da licis na coveka..............

ne secam se nisu mi uopste to rekli

a licim na neshto na sta uopste lichim :I
ej javicu ti se za neki mesec a mozda i pre je l to ok
pretpostavljam da cu tad moci

a ti nemoj ovako s potencijalnom musterijm nema sanse da me tako navucesh !!!

a sto neuzzmes neke nove biljke recimo muskatlu ja imam na saksiji i onda da destilisemo
ili radich, ili kelj. to su neistrazena podrucja, a lako su dostupna

to bi bio srpski proizvod
 
Nas narod ne voli nove stvari.......voli samo poznate svedske brendove..................A sto se toga tice navuci cu te ja to je najmanji problem................i ludji od tebe su se borili da ne pokleknu..........pa evo ih sad mi zvizducu ispred terase kad kriziraju...............tako da ...............ma da..............
 
ynaci najbolje je da se ne borim nego da pristanem
ne znam sto bi insistirao na meni osim ako me mrzish :)
dobro ebiga navuci me shta mogu, samo ja sam ti rizicna jer mogu da trazim overdose unekom momentu, mozda..ali sam sisa. ok onda da obavestim roditelje na vreme da budu spremni :)))
a je l si ti na drogi ili si chist
 

Back
Top