Dres kod nepravda

Trebalo bi muškarci da se izbore za sboja prava tj bermude! Ako treba i u haljini!

Mislim da je ženama daleko ugodnije leti pod haljinom ne nose arapi džabe one bele haljine!
Скоро је у Босни неком типу било забрањено да у пошту уђе у шортсу, он се вратио у хаљини и ушао глат.

Ozbiljno pitanje ne bi nas pustili ni u suknji
Ovog u Mostaru su pustili :D
u6yteipiehbb1.jpg

U Svedskoj su bermude deo radne opreme, barem u ovoj firmi koju sam vise puta posetio. Ko hoce nosi bermude, ko nece, ne mora.
Ali zato po kancelarijama svi imaju dugacke pantalone, tako da se tu ipak drzi neki red.

Postoji dress code u firmi u kojoj radim.
Ali primenjuje se samo za muškarce.
Doduše, kao pravi oportunisti, ne bunimo se.
Ponekad na hodniku tu i tamo "sevne" ponešto ženske kože...
a nama baš lepo, okice odmorimo od računara...
:tongue2::tongue2::tongue2:

U organima državne uprave postoji dres kod za sve zaposlene i za građane.

Sećam se da je opština kupovala matičarima garderobu, jednom ili dva puta godišnje, to ne znam.

Dres kod postoji u svim bankama. U svim ovim ustanovama i ne samo u njima postoji klima.

I mislim da je to u redu..mada, niko se nije strogo pridržavao toga gde sam ja radila i stranke smo puštali da uđu u bermudama..Ali, na ulaznim vratila su stajale fotke šta je zabranjeno kada je garderoba u pitanju.

To da muškarci ne smeju da nose bermude u nekim ustanovama je apsurdno. Čista diskriminacija. To je štetno i sa ekološke strane, jer kada su ljudi toplije obučeni, više se struje troši na klima uređaje.

Back