Quantcast

Dreamweaver mx...dodaci

macaktosa

Početnik
Poruka
43
Ima par dodataka koji se mogu ubaciti jednostavnim putem u Dreamweaver mx kao što su marquee......ako je neko zainteresovan neka se javi na forum i neka prokomentariše temu...Ako bude više zainteresovanih poslaćemo adresu sa koje se mogu skinuti plug-in za dreamweaver....

macaktosa

Početnik
Poruka
43
Božo, to su samo plug-in ovi za unapređenje rada dreamweavera...ima ih nekoliko komada i veoma se lako implementiraju u DW i veoma su korisni, jer omogučavaju veoma brzo postavljanje raznih aplikacija u okviru WEBa bez posebnog poznavanja skriptova flasha ili nekih drugih programa...uskoro ću postaviti linkove ka tim dodacima i možete da ih testirate, iako sam ih ja lično testirao i veoma su korisni...

macaktosa

Početnik
Poruka
43
Bozo:
Božo, sad radi...u pitanju je bilo malo slovo.....Ja sam one što "hakuju Yahoo" obrisao....
Ako se još jednom pojave zabraniću im ulaz na forum....hvala ti što brineš za moju kategoriju.....
Goran

D

Deda Mraz

Gost
Sto volite da komplikujete?!

Odete lepo na http://www.macromedia.com i tamo se BESPLATNO registrujete i imate mogucnost da BESPLATNO skidate ekstensions za macromedia programe. Pored ovde navedenih imate gomilu na njihovom sajtu kao i krace upustvo za koriscenje na sajtu vlasnika ekstensiona.

Licno sam skinuo sa macromedia sajta preko 100-tinak ekstensions-a.

Pozdrav