Дражесна љубавна песма

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
citala sam sad kometare na pesmu...ljudi su definitivno retardirani..pored svog granda i pored hip hopa gde je svaka druga rec ku.rva i pored jos sto svakodnevnih sr.anja ovo skandalozno?
devojka je skroz simpa...ova zaebancija je mala maca za mnoge stvari...i preslusala sam joj jos neke snimke preteran glas ima
 
ČOBANICA


Pošla čobanica mlada

jutrom gljive brati,

bose noge, put je dalek,

pjesmom vrijeme krati.


Pa zastade uz rub šume

na panj stari pogled svrati,

ako je to po što pođe,

začas će nabrati.


Ali maloj dah zastade,

isčupati ne može,

kakva je to čudna gljiva

sačuvaj me bože.


I još vrela, prste prži,

trga jadna, žuri,

kad iz vrha gljive

bijelo mljieko curi.


Sveti Ante kako štrca

još ja to ne vid'e,

prosta Mara nije znala

tad za virus SIDE.


Otac brižni suze roni,

njojzi savjet dijeli,

pa izvadi svog vrganja,

evo gledaj kćeri.


Ako ikad lijek se nađe

domu svom se vrati,

a ovakvu živu gljivu

nikad nemoj brati.

(Mara se izliječila i

postala lezbijka !)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top