Drasticno poskupljenje registracije

rendianka

Poznat
Poruka
8.536
Nemam link ali sam bio da se raspitam na tehnickom pregledu i rekli su mi da je od nove godine registracija za moj kombi koja je kostala oko 20000 stajati tricavih 58000 dinara to je skoro 200% povecanje.Kombi je teretni i sa njim se radi posao sto znaci da nije luksuz.Kazu da je to radi onih koji dzipove koji su uglavnom velike kubikaze registruju na teretno vozilo. Posle ovoga stvarno shvatam da je Tihi i njemu slicni potpuno u pravu, zakljucak drzavi treba mnogo para a nema odakle da uzme pa otimaju.
 
Nemam link ali sam bio da se raspitam na tehnickom pregledu i rekli su mi da je od nove godine registracija za moj kombi koja je kostala oko 20000 stajati tricavih 58000 dinara to je skoro 200% povecanje.Kombi je teretni i sa njim se radi posao sto znaci da nije luksuz.Kazu da je to radi onih koji dzipove koji su uglavnom velike kubikaze registruju na teretno vozilo. Posle ovoga stvarno shvatam da je Tihi i njemu slicni potpuno u pravu, zakljucak drzavi treba mnogo para a nema odakle da uzme pa otimaju.

A koji kombi imaš?
 


Stvarno interesantno da neki imaju desetine hiljada evra u ovo gladno vreme.

Ovaj Rende recimo, ponosni vlasnik džipčuge, a kritičar vlasti i "nemaštine."

Problem je sto nije jedini.z:hm:

Nadam se da se toliko poskupeti jer mi golje idemo peske ili autobusom tako da nam ne skodi,naprotiv moze i da nam koristi,da malo odmorimo dok pljackaju njihove burzuje a ne samo nas sirotinju.
 
Poslednja izmena:
Nemam link ali sam bio da se raspitam na tehnickom pregledu i rekli su mi da je od nove godine registracija za moj kombi koja je kostala oko 20000 stajati tricavih 58000 dinara to je skoro 200% povecanje.Kombi je teretni i sa njim se radi posao sto znaci da nije luksuz.Kazu da je to radi onih koji dzipove koji su uglavnom velike kubikaze registruju na teretno vozilo. Posle ovoga stvarno shvatam da je Tihi i njemu slicni potpuno u pravu, zakljucak drzavi treba mnogo para a nema odakle da uzme pa otimaju.

- Регистрација џипчуге од 3000 цм3 кошта тричавих 100.000 већ сад ....................
- Ових 22.000 колико је мене коштала регистарција возила од 1400 цм3 је била нож у срце, а ако поскупи могу слободно да се самоубијем .............
 
Kupite bicikle... Kao vaši idoli braća kinezi...

alain-evrard-bicycles-in-the-rush-hour-kunming-yunnan-province-china.jpg
 
Ova vlada je toliko nesposobna da mora iznova i iznova narod muzti, umesto da mu učini život udobnijim.
Lepu novogodišnju čestitku nam je servirala... (gorivo, struja, cigarete sad i registracija...sve ode nebu pod oblake.

Moju uzvratnu čestitku toj vladi ne bih javno da iskažem, pomisliće neko da sam ciganin koji strašno kune...
 
Teretno kombi vozilo nije luksuz, nego radno sredstvo, vozilo koje hrani mnoga usta.
Slažem se da luksuz treba da poskupi, ali zašto je u ovoj ebenoj državi sve naopako?

Vlasnike džipova treba po ušima, ko ima za to, ima i za porez.
Sad, isti registruju džip pod teretnim vozilom, država to snimi, boli ih ******, podignu namete tričavih 200 posto i prave se šabani.

Kao da sad ja provalim u nečiji stan, pa u zatvor odemo i ja i vlasnik stana.

Nesposobni ljudi, lopovi, u nesposobnoj vladi... pa dokle narod više da pati?
 

Back
Top