Drasticno poskupljenje registracije

tadic ide korak po korak. prvo je proglasio luksuzom sva vozila sa motorima vecm od 2000 kubika sto je idiotluk totalni jer velicina motora nije merilo luksuza vec vrednost vozila.

sada je uveo harac i na teretna vozila nosivosti do 3.5 tone tj prakticno na skoro sva , narocito na kombije i pikapove a sledece sta ce da uradi uvesce i harac od 500 evra za sva vozila sa motorima manjim od 2000 kubika

rokaj snimaj

kod kostunice registracije bile od 100 do 500 evra a koad tadica uskoro od 200 evra do 2100 evra

Da je neki covek BoTa bi trebao u skladu sa krizom da se vozi u nekim kolima od 20000 eura a ne da mu kupuju mercedes od pola miliona i vise. Po meni svaki funkcioner
koga je narod izabrao treba da sluzi za primer istom a ne da se luksuzira dok narod gladuje. Pri tom zateze omcu celom narodu novim poskupljenjima. Posto njega pitaju
za sve sto treba da se uradi on je i krivac za ovu situaciju.

Svi oni koji misle bas me briga za teretna i dostavna vozila sto se povecavaju dazbine, to kao njih ne pogadja. Pogadja i te kako , poljoprivredni proizvodjaci dovoze na pijace robu sa tim vozilima,hleb se dovozi takvim vozilima i ostale potrebstine za kucu. Sve ovo uz porast cena goriva uzrokovace novi talas poskupljenja svega i svacega i to u najskorije vreme.

Zasto ja uopste da placam tu registraciju?
Oni meni akaju automobil,kace kojekakve tablice i brojeve,kontrolisu me i ja da placam?
Reket.
Ne trebaju oni meni nego ja njima.

Koja fora,ocemo da te kontrolisemo i jos placaj.

I ajde da to bude 100,200,500,1000 DIN,ali ja da placam nekakvu registraciju prosecnom platom u drzavi je gore od reketa.

Pas mater.

klasicna otimacina.

Back