Drasticno poskupljenje registracije

Pa ja ne znam da li je prelom u mozgu, ali je istina; ima da platite vise zato sto kukate da su penzije, plate i subvencije manje. Sve cete lepo da platite, ukljucujuci i vase zalaganje da se penzionerima ne smanjuju penzije. I treba da platite, tolika kolicina empatije koju posedujete je osobena humanim ljudima, i sta je za vas nekoliko desetina hiljada dinara godisnje; vi se zalazete za jaku socijalnu drzavu, putinovskog tipa. A za to su potrebne pare.

nesretnice, sta ti nije jasno u cinjenici da se plate i penzije smanjuju a porezi i nameti povecavaju?

Znaci, vi cete biti krivi kada jadni radnici u Zastavi ostanu bez posla :( :( :( Jadni vredni radnici, koji svojim radom hrane svoju porodicu :( :( Kako ste vi surovi, da mozda niste liberali?z:cry:

Radnicima bivse Zastave mogle bi se isplacivati plate u narednih 20 godina od donacija koje su poklonjene Fiatu od strane "srpske" drzave.

nesretnice, sta ti nije jasno u cinjenici da se plate i penzije smanjuju a porezi i nameti povecavaju?

Radnicima bivse Zastave mogle bi se isplacivati plate u narednih 20 godina od donacija koje su poklonjene Fiatu od strane "srpske" drzave.

Nije mi jasno to sto vi trtljate protiv povecavanja poreza, vi koji se zalazete za putinizaciju Srbije, a za to je drzavi potrebno puno para. Inace, to da se porezi povecavaju dok se plate smanjuju je klasicna stvar kod drzava koje nece da liberalizuju svoju ekonomiju, logican ekonomski zakon. Inace, smanjuju se plate u privatnom sektoru, u drzavnom ostaju iste, i zbog toga je i potrebno povecati poreze. Zato sto bi vi prvi kukali kako Bota smanjuje penzije i subvencije seljacima. Vi i hocete da se ne sprovodi ta liberalna mera, tako da mi nije jasno zasto trtljate i kukate kada se porezi povecavaju?

Stvarno interesantno da neki imaju desetine hiljada evra u ovo gladno vreme.

Ovaj Rende recimo, ponosni vlasnik džipčuge, a kritičar vlasti i "nemaštine."

Problem je sto nije jedini.z:hm:

Nadam se da se toliko poskupeti jer mi golje idemo peske ili autobusom tako da nam ne skodi,naprotiv moze i da nam koristi,da malo odmorimo dok pljackaju njihove burzuje a ne samo nas sirotinju.

Kupite bicikle... Kao vaši idoli braća kinezi...

alain-evrard-bicycles-in-the-rush-hour-kunming-yunnan-province-china.jpg

To je samo za teretnjake tako. Radiš posao njime i zarađuješ. I treba da daš malo državi da se ima za penzije. :bye: Bila bi frka da je toliko povećanje za putničke...
A na konto moje jedne teme, šta kažu radikali i ostali, hoće ukinuti to kad dođu na vlast? :per: Ili će da ubiraju plodove koje su zasejali žuti?

Meni ove forumske patriote nisu jasne.

Hoce vece plate, penzije i sbvencije, nece da se drzava zaduzuje; a nece ni da daju pare u budzet da bi se ove prve zelje ostvarile.

Znate li vi u stvari sta hocete?

I naravno da treba da vozite svi Punta, kao prave srpske patriote; a ne da se vozate sa besnim kolima kao svi Srbi malogradjani. Gde vam je patriotizam? :(

Јел може онај који је одговорио на ове постове да ми објасни зашто је то урадио? Колико ја занм са стоком се не прича, стока се бије по уши.

Nije mi jasno to sto vi trtljate protiv povecavanja poreza, vi koji se zalazete za putinizaciju Srbije, a za to je drzavi potrebno puno para.

Netacno. Za to je neophodan obracun sa kriminalom i agentima stranih drzava. Drzava vec prikuplja kroz poreze daleko, daleko vise nego sto je neophodno da bi normalno funkcionisala. Problem je u tome sto se ogroman deo tog novca odliva kroz korupciju i ovakve umobolne dilove kao sto je subvencionisanje Fiata, da ne spominjemo vozne parkove, novu vilu za tadica, poklanjanje vile Smrdici djindjic, nove avione za vladu itd itd

Inace, to da se porezi povecavaju dok se plate smanjuju je klasicna stvar kod drzava koje nece da liberalizuju svoju ekonomiju, logican ekonomski zakon. Inace, smanjuju se plate u privatnom sektoru, u drzavnom ostaju iste, i zbog toga je i potrebno povecati poreze.

Ne, i u drzavnom i u privatnom sektoru pada realna vrednost plata.

Zato sto bi vi prvi kukali kako Bota smanjuje penzije i subvencije seljacima.

Pa i smanjuje. Penzije ce u 2011 biti manje nego prethodne godine, cak i u nominalnom iznosu, o realnom da i ne govorimo.

Nemam link ali sam bio da se raspitam na tehnickom pregledu i rekli su mi da je od nove godine registracija za moj kombi koja je kostala oko 20000 stajati tricavih 58000 dinara to je skoro 200% povecanje.Kombi je teretni i sa njim se radi posao sto znaci da nije luksuz.Kazu da je to radi onih koji dzipove koji su uglavnom velike kubikaze registruju na teretno vozilo. Posle ovoga stvarno shvatam da je Tihi i njemu slicni potpuno u pravu, zakljucak drzavi treba mnogo para a nema odakle da uzme pa otimaju.

jugoslavija u srbiji je veoma skupa drzava.
pa samo zaboravljanih titinih generala bivsih jugo drzava ima za tri kineske drzave.

I ja imam kombi, teretni, VW T4, 1900ccm, tona nosivost.
Ako je to istina o poskupljenju registracije, prodaću ga. Ako neko ostane da ga kupi.

Ne mogu da verujem da je registracija 200%... ionako jedva sa njim šta zaradim, još treba i to da mi se otme?

Sramota.

neces imati kome da ga prodas

na primer ja sam vozio jeep grand cherokee star 8 godina i prodao sam ga 12.000 evra pre 4 godine .

sad gledam isti takav grand cherokee kosta DUPLO MANJE ima jedan da se kupi za 6000 evra

razlog je jedan tadicev zuti harac tj registracija

znaci tadic je yebo majku ovom narodu .

narod nema ni da registruje ni da sipa.

istovremeno audi a6 2.0T vredan 50.000 evra kosta da se registruje 300 evra...

dok dzipovi stari 20 i vise godina kostaju 1100 evra

zuto ludilo

narode doslo je da dalje nema vise

ili narod ili tadic i njegovi lopovi

odlucite sta vam je prece. tadic ili vasa koza i zivot.

neces imati kome da ga prodas

na primer ja sam vozio jeep grand cherokee star 8 godina i prodao sam ga 12.000 evra pre 4 godine .

sad gledam isti takav grand cherokee kosta DUPLO MANJE ima jedan da se kupi za 6000 evra

razlog je jedan tadicev zuti harac tj registracija

znaci tadic je yebo majku ovom narodu .

narod nema ni da registruje ni da sipa.

istovremeno audi a6 2.0T vredan 50.000 evra kosta da se registruje 300 evra...

dok dzipovi stari 20 i vise godina kostaju 1100 evra

zuto ludilo

narode doslo je da dalje nema vise

ili narod ili tadic i njegovi lopovi

odlucite sta vam je prece. tadic ili vasa koza i zivot.

Voziš ta mafijaška kola i kukaš kako narod nema leba da jede. Malo je deplasirano.

Teretno kombi vozilo nije luksuz, nego radno sredstvo, vozilo koje hrani mnoga usta.
Slažem se da luksuz treba da poskupi, ali zašto je u ovoj ebenoj državi sve naopako?

Vlasnike džipova treba po ušima, ko ima za to, ima i za porez.
Sad, isti registruju džip pod teretnim vozilom, država to snimi, boli ih ******, podignu namete tričavih 200 posto i prave se šabani.

Kao da sad ja provalim u nečiji stan, pa u zatvor odemo i ja i vlasnik stana.

Nesposobni ljudi, lopovi, u nesposobnoj vladi... pa dokle narod više da pati?

u ovoj HEBENOJ DRZAVI TERENSKO VOZILO NIJE NIKAKAV LUKSUZ VEC POTREBA U VECINI KRAJEVA OVE ZEMLJE

jer u vecni krajeva ove zemlje asfalt se zavrsava cim skrenes 100 metara sa magistralnog puta , i kako ti ljudi da se transportuju drugacije nego terenskim vozilima ?

У Немачкој, мој стриц који вози Мерцедес S 500 ( 4,7 l, 250KW) плаћа годишњи порез на луксуз у износу од 400 евра.
У Србији, ови јадници који возе Гранд Чироки (5,2 l, 155KW) 1993. годиште и који вреде на тржишту максимално 3.000 евра, плаћају порез на "луксуз" од 104.662 динара или 1.000 евра...А комплетна регистрација износи као половина вредности аутомобила...
И треба гулити кожу мангупима који возе такве скупе и луксузне џипчине...:whistling:

tadic je gori od turaka hitlera i ante pavelica

jos da ne pricamo da prosecni nemac radi za 3000 evra a prosecan srbin za 200-300 evra

pa uporedi koliko iznosi taksa na "luksuz" od 400 evra godisnje na auto vredan 50.000 evra i platu od 3000 evra u poredjenju sa ZUTOM TADICEVOM TAKSOM na luksuz od 1100 evra na platu od 200-300 evra

Voziš ta mafijaška kola i kukaš kako narod nema leba da jede. Malo je deplasirano.

nisu to mafijaska kola vec vozilo koje je najbolje za srpske raspad puteve jer je udobno sigurno i ima pogon na sva cetiri tocka sto znaci da moze da izadje kroz svaku razlokanu dzadu koju tadic nece da asfaltira ili joj zakrpi rupe.

Poslednja izmena od moderatora:
tadic je gori od turaka hitlera i ante pavelica

jos da ne pricamo da prosecni nemac radi za 3000 evra a prosecan srbin za 200-300 evra

pa uporedi koliko iznosi taksa na "luksuz" od 400 evra godisnje na auto vredan 50.000 evra i platu od 3000 evra u poredjenju sa ZUTOM TADICEVOM TAKSOM na luksuz od 1100 evra na platu od 200-300 evra

Ma ovo se BoTa sprema za nove izbore 2012 godine a dotle ce da nas dokusuri, ne mogu da docekam njegovu predizbornu kampanju
da cujem kakvim argumentima ce da laze ovaj napaceni narod. Bilo je raznih diktatora po svetu ali su bar ubijali ljude odmah ovaj
mrcvari polako ali sigurno ce da nam dodje glave.on i ekipa koja vlada sa njim. Gore nismo imali nikad od ovih.

u ovoj HEBENOJ DRZAVI TERENSKO VOZILO NIJE NIKAKAV LUKSUZ VEC POTREBA U VECINI KRAJEVA OVE ZEMLJE

jer u vecni krajeva ove zemlje asfalt se zavrsava cim skrenes 100 metara sa magistralnog puta , i kako ti ljudi da se transportuju drugacije nego terenskim vozilima ?

Jeste, samo sto vecina ljudi zivi u asfaltiranim gradovima, koji imaju JAKO USKE ULICE ZA KOJE TERENSKA VOZILA NEMAJU VEZE SA VEZOM, tako da ti je terensko vozilo potreba jedino ako zivis u nekoj selendri kod Brusa, ili nekoj slicnoj vukojebini. U ostalim slucajevima jeste potreba, jer je pokazivanje pred komsijama i ortacima u Srbiji nasusna potreba.

danas se videh sa jednim drugarom , radi u beogradu u jednoj veleprodaji , kaze pali im prometi za DUPLO u odnosu na proslu godinu

razlog - naravno BORIS TADIC I NJEGOV REZIM . zidanjem taksi poreza i haraca narodu ostaje sve manje novca u dzepu tj duplo manje u odnosu na proslu godinu za kupovinu hrane odece obuce itd.

Jeste, samo sto vecina ljudi zivi u asfaltiranim gradovima, koji imaju JAKO USKE ULICE ZA KOJE TERENSKA VOZILA NEMAJU VEZE SA VEZOM, tako da ti je terensko vozilo potreba jedino ako zivis u nekoj selendri kod Brusa, ili nekoj slicnoj vukojebini. U ostalim slucajevima jeste potreba, jer je pokazivanje pred komsijama i ortacima u Srbiji nasusna potreba.

Kami terensko vozilo Lada Niva je jeftinije nego najjeftiniji automobil a za terene ko stanuje negde van grada je extra. Prema tome nije luksiz cak je i neudobna i bucna ali za namenu odlicna.

Audi A6 dimenzije

Length 4,927 mm (194.0 in)
LWB: 5,035 mm (198.2 in)
Width 1,955 mm (77.0 in)

Jeep Grand Cherokee dimenzije

Width 1999–2000 & 2004: 72.3 in (1836 mm)
2001–03: 72.6 in (1844 mm)

Height 1999–2000 & 2004: 69.4 in (1763 mm)

ko sto vidis NEMAS POJMA - Audi A6 limuzina je SIRA od konkretno grad cherokee-a koji je prilicno veliki dzip.

vidi se da nisi nikad seo ni u jedan auto bolji od fiat punta. moguce da uopste i nemas vozacku kad lupetas ovakve gluposti.

Audi A6 dimenzije

Length 4,927 mm (194.0 in)
LWB: 5,035 mm (198.2 in)
Width 1,955 mm (77.0 in)

Jeep Grand Cherokee dimenzije

Width 1999–2000 & 2004: 72.3 in (1836 mm)
2001–03: 72.6 in (1844 mm)
Height 1999–2000 & 2004: 69.4 in (1763 mm)

ko sto vidis NEMAS POJMA - Audi A6 limuzina je SIRA od konkretno grad cherokee-a koji je prilicno veliki dzip.

vidi se da nisi nikad seo ni u jedan auto bolji od fiat punta. moguce da uopste i nemas vozacku kad lupetas ovakve gluposti.

A znaci ti vozis terenca iz nasusne potrebe pokazivanje pred komsinicama? z:D Aha, dobro da znamoz:lol: Klasican si primer glupave malogradjansko-srpske opsesije automobilima.

A znaci ti vozis terenca iz nasusne potrebe pokazivanje pred komsinicama? z:D Aha, dobro da znamoz:lol: Klasican si primer glupave malogradjansko-srpske opsesije automobilima.

ne vozim . vozio sam zadnji put pre 4 godine. onda sam video jos sta ce da se desi i prodao sam ga na vreme dok je jos moglo takvo vozilo da se proda.

sad da ga imam imao bih izbor ili da platim tadicu harac ili da ga parkiram u dvoriste.

ko mi prica o malogradjanstini . covek koji glasa za DS/LDP i veruje o obecani raj na zemlji ulaskom u EU.

nema vecih malogradjana od vas iz DS i LDP-a .

Voziš ta mafijaška kola .
:hahaha1:
A sto se ne preorijentises na orijentalnu kinematografiju, Holivudska negativno utice na tebe ?

Paz' se, ide RamPo.

Americans beware! It's payback time and Polat Alemdar is on the way. What's more, he means business. Serious business. He's clean, but mean -- not to mention merciless. James Bond, Arnie and Bruce all in one. And to top it all he was kissed by Sharon Stone recently, so his manhood is not in question.

Back