Драшковић: Србија мора да се дистанцира од Путина, или ће бити балканска Сирија

Словаци, не Словенци. А шта су то Пољаци допринели тачно?
Kopernik, Sklodovska-Kiri, Stanislav Lem itd. a na kraju krajeva, pogledaj im gradove, ne zna se koji je lepši.
Plus najveći su antirusi na planeti, dovoljno da ih pošten svet ceni.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Сујетан се на сујетног ложи. Пољаци су добијали батине јер су малтретирали тзв. Украјинце вековима као кметове у име Папе, и онда су љубоморни јер нису и неће бити ујединитељи словена. Бебеће амбиција, једна курвинска нација коју је ***** свако ко је стигао. А то је као европа.

Ови најистинитију ЕВРОПУ, плаво жуту са звездицама, приметио сам бране нације које су лишће у ветру историје. Балтичке државе које су саградили Немци, Пољаци које су ****** и Руси и Немци, Чеси, опет Немачке пудлице, Словаци који су Мађарске пудлице, Укри који нису ни нација, Црногорци, итд.

А то је све једна болесна Француска идеја кад мало размислимо. Французи су ипак саградили сакати кавзиидентитет асимилацијом и геноцидом Оситанаца. До дан данас већа је разлика генетска између северног и јужног Француза него Енглеза и Румуна. Треба им та саката застава јер је то једини начин да одрже сакати мулатски идентитет

Oduvek su se ljudi i narodi mešali, sem možda najopskurnijih plemena koja praktikuju incest, staru dobru rašističku vrednost.
Да, зато Срби имају 0,07% неевропске крви у просеку.
Бриши, индус.
 
A u rusiji tvojoj voljenoj ili pak srbijici bi bio opskurni profesor fizike u nekoj seoskoj školi, razume se onoj koja prokišnjava...
Да нешто као Болотов, Павлов, или чак тип кој се буквално звао Сербски?
 
А то је као европа.
Imaju gotiku, barok, renesansu... - šta ćeš više?
Sve što rusije i srbije mogu samo sanjati.

Inače, Evropa se piše velikim početnim slovom.
Ови најистинитију ЕВРОПУ, плаво жуту са звездицама, приметио сам бране нације које су лишће у ветру историје. Балтичке државе које су саградили Немци, Пољаци које су ****** и Руси и Немци, Чеси, опет Немачке пудлице, Словаци који су Мађарске пудлице, Укри који нису ни нација, Црногорци, итд.
Svi bolji od srba.
Да, зато Срби имају 0,07% неевропске крви у просеку.
Бриши, индус.
Nisam ti ja nikakav Indus.

ALI

Dok su Indusi izmišljali brojeve od 0 do 9 , bvavili se matematikom, astronomijom i slično, dali svetu jednog Budu, rusi i srbi su živeli po pećinama i tukli se koskama oko parčeta ucrvljenog mesa.
 
Да. Много нешто мрзи Монголе не знајући колико им је заправо до јаја била цивилизација

Mongoli su prvi uspostavili ono čemu on teži danas, to jest povezali ogromno prostranstvo gde je cvetala upravo trgovina i u kojem je dolazilo do kulturne razmene ogromnih populacija. Međutim, da bi on to znao, morao bi i da nauči da čita...
 
Mongoli su prvi uspostavili ono čemu on teži danas, to jest povezali ogromno prostranstvo gde je cvetala upravo trgovina i u kojem je dolazilo do kulturne razmene ogromnih populacija. Međutim, da bi on to znao, morao bi i da nauči da čita...
Нека, европска цивилизација су Албанци, Црногорци, Војвођани, Балтика и Украјинци :hahaha:
Афричке земље у Европи
 
Нека, европска цивилизација су Албанци, Црногорци, Војвођани, Балтика и Украјинци :hahaha:
Афричке земље у Европи
Estonija sa 45000 $ per capita Afrika...
Samo na tRT i Sputnjiku.
 
Шта ћеш када нису сви вредни и марљиви као Вук и Дана, па нису стекли богатство.Ево рецимо, Дана.Жена отишла у инвалидску пензију 1990 године, са 40-так година, и данас са 30-так година инвалидског пензијског стажа поштено зарађује лову у управним одборима разних државних и полудржавних предузећа.

Жена и даље стиче и зарађује , а неспособна за рад већ 32 године.
Vuk je najmanje kriv sto mi kupujemo njegove knjige, jos 90ih prodao dva i po miliona komada, sadasnje stanje ne znam ako je novac u pitanju nema mu se sta zameriti, puca svojom dzebanom.
 
Nikad mi neće biti jasna sadašnja Mađarska.

Zemlja koja je 1848, 1914, 1941, te naročito 1956. bila čvrsto protiv Rusije se sada šlihta istoj, više nego bilo ko sem Srbijice.
Kako to mađarsko biračko telo ne kažnjava, već podržava i to već 12 godina?
Imaju koristi zbog takvog stava, zapad tolerise jer bi stvarno bili u losoj situaciji ako prestanu kupovati rusku naftu. Lova dupe vrti, kazu Cigani.
 
U prevodu ova kreatura preti da ako nismo sa zapadom da ce neko da nam uveze ISIS u zemlju da ratujemo, posto je u Siriji problem sa islamskim fundamentalistima i uvezenim teroristima. Kakav gmaz.Treba ga uhapsiti i suditi mu za pozivanje na rusenje ustavnog poredka

Kad bi lojavi teroristički šljam mislio da može da prođe ovde, došao bi svakako. Nego znaju da će biti spaljeni kao i njihovi teroristički drugari iz 23 posto...
 

Back
Top