„DRAŠKO JE ČETNIK, GORI JE OD DODIKA!” Hrvatski mediji se obrušili na Stanivukovića, smeta im što brani srpske interese

Da rezimirano, svi Srbi u četnici i svi su ludi?
Ne. Ali opsjednuti ste nama. Lupetate gluposti, vidite nečeg čega nema i takve stvari. Baš nas briga za nekakvog nebitnog lika iz nekakve provincije. Imamo mi svojih briga a ne da se zamaramo s nekakvim nebitnim likovima.
 
zrikavi mazgov je qomunjara otakako se ispilio
ono sto glumi kao srpstvo je nasledje glumatanje bratstva jedinstva
tragedija sto nije jedina qomunjara , svi danas na vlasti u srbiji su vecinom tog miljea
Ма кога брига за њих не причам о политичарима него о народу. Глуме они Српство баш зато да се додворе народу јер и они виде да се народ буди по том питању.
 
Није то баш упоредиво јер шиптари нас никад нису осећали као браћу они су одувек албанију гледали као своју кућу и тито им то није замерао док са друге стране Срби су великим делом (нажалост) подлегли, што својевољно што под познатом пресијом, оној причи о братству и јединству у бившој ЈУ па између осталог и Крајишници. Тако да се та прича о Крајишницима не разликује од приче било којих других Срба који су скупо платили то "братство и јединство". Репове тог црвеног периода још вучемо али даће Бог да се у догледно време Србија реши тог терета тј. да време испегла ствари јер приметно је да се изворно Српство све више буди колико год да то чудно звучи некоме ко је након деведесетих веровао да ће од Српства и Србије остати само дугмићи.....остало је много више и буди се све више. Измећу осталог дешавања у ЦГ су пример који сведочи томе...
Ni smrtonosna represija ne bi mogla da me ubedi da su mi braća oni koji su prvo slali srpsku decu u konc logore a onda prešli u partizane.
 
Ne. Ali opsjednuti ste nama. Lupetate gluposti, vidite nečeg čega nema i takve stvari. Baš nas briga za nekakvog nebitnog lika iz nekakve provincije. Imamo mi svojih briga a ne da se zamaramo s nekakvim nebitnim likovima.
Ti lupetaš.

Nikada nisam ušao ni na jedan hrvatski forum ili društvenu mrežu, ne pratim hrvatske medije niti idem u hrvatsku.

Što se mene tiče jedva da primećujem da postojite sem u kontekstu novije istorije Srba.

Primitivni ste uglavnom a samim tim i krajnje nezanimljivi.
 
Ti lupetaš.

Nikada nisam ušao ni na jedan hrvatski forum ili društvenu mrežu, ne pratim hrvatske medije niti idem u hrvatsku.
ja sam bila :zper:

muvali me hrchci i onda dosao maki i poceo da pise kako samo on zna i da im pomera yayovode i pozvo me javno na kavicu i zvingl u esplanadi, ne..i ja kao sva :zaljubljena: pristala... hrchci dobili mozdane udare...oma ga banovali a mene nisu hteli vise ni da pogledaju :besna:
 
Ti lupetaš.

Nikada nisam ušao ni na jedan hrvatski forum ili društvenu mrežu, ne pratim hrvatske medije niti idem u hrvatsku.

Što se mene tiče jedva da primećujem da postojite sem u kontekstu novije istorije Srba.

Primitivni ste uglavnom a samim tim i krajnje nezanimljivi.
Ma moš mislit kak nisi. Ima vas more na forum.hr, index.hr i ostalim našim portalima. Pa pogledaj vaše komentare na ovu temu. Kad je tko objavio što o tom liku? Tko je on uopće? Ako i je netko nešto napisao par redaka, vi tu digli buku kao da je ne znam što...
 
Ni smrtonosna represija ne bi mogla da me ubedi da su mi braća oni koji su prvo slali srpsku decu u konc logore a onda prešli u partizane.
Било је тада пуно неписменог народа......многи нису ни знали за те догађаје или су знали оно што су им црвени рекли - да су то швабе урадиле. Велика је то збрка тада била и велики мрак и није могао свако да види јасно али да смо се огрешили о своје жртве тим што смо прихватили тита и усташе - јесмо и то стоји. Ни дан данас многи Срби не виде поред свих информација, а камо ли тада у потпуном мраку.
 
Licno kao Srbijanac volim da poslusam njegove govore, prijatan realan i recit covek, sto je najvaznije nije osvetoljubiv ,
za razliku od onih koji su pobegli iz svojih rodnih krajeva Republike Srpske u Beograd dobijajuci sve beneficije i sve duplo.
On voli svoj kraj i svoje mesto.
Као Србин чија је породица и из Републике Српске, и из Републике Српске Крајине, драго ми је да су Срби из тих крајева пронашли уточиште код својих сународника Срба из Србије. Као што је и моја породица, те смо се са задовољством вратили у Републику Српску.

Исто тако ми је драго за моје сународнике који су нашли место у својој матици Србији и тамо се скрасили.
 
Ne. Ali opsjednuti ste nama. Lupetate gluposti, vidite nečeg čega nema i takve stvari. Baš nas briga za nekakvog nebitnog lika iz nekakve provincije. Imamo mi svojih briga a ne da se zamaramo s nekakvim nebitnim likovima.
Jel? Pa kako onda objasnjavas opsednute naslove hrvatskih medija o tom, za vas navodno, ,,nebitnom liku iz provincije"?
 
Као Србин чија је породица и из Републике Српске, и из Републике Српске Крајине, драго ми је да су Срби из тих крајева пронашли уточиште код својих сународника Срба из Србије. Као што је и моја породица, те смо се са задовољством вратили у Републику Српску.

Исто тако ми је драго за моје сународнике који су нашли место у својој матици Србији и тамо се скрасили.
Cemu tvoj post , ispada da si se uvredio ,a ne verujem da si razumeo poentu.
 
Не волим термин ''Србијанац'', то је све.

No hard feelings
Pa dali ti je lakse da pisem Srbi i Prečani ?
.....................................................................................
Mojih pola drugova je iz Krajine i Republike Srpske , a termin Srbijanac se samo kristi kao geografska odrednica
kao sto za crnogorca mi uvek mislimo na Srbina iz Crne Gore ,nikad na neki drugi narod.
 
„DRAŠKO JE ČETNIK, GORI JE OD DODIKA!” Hrvatski mediji se obrušili na Stanivukovića, smeta im što brani srpske interese


Novosti online
01. 12. 2020. u 09:20
„ДРАШКО ЈЕ ЧЕТНИК, ГОРИ ЈЕ ОД ДОДИКА!” Хрватски медији се обрушили на Станивуковића, смета им што брани српске интересе

Foto: Glas Srpske
HRVATSKI mediji objavili su niz tekstova protiv izabranog gradonačelnika Banje Luke Draška Stanivukovića.


Hrvatskim medijima najviše smeta Draškovo nepriznavanje odluka Haškog tribunala, za kog je Stanivuković naveo da je naneo veliku štetu srpskom narodu.

- I onda je opštu sablazan među Hrvatima i Bošnjacima izazvao pre nekoliko dana na TV-u, kad je jasno i glasno rekao da ne priznaje nijednu presudu Haškog suda, pa tako ni presude Karadžiću i Mladiću, te da se u Srebrenici nije dogodio genocid. Ispalo je da je teški promašaj, da je po stavovima još gori od Dodika - piše u tekstu hrvatskog "Večernjeg".
Inače, u istom tekstu se Srbija poredi sa velikim hrvatskim saveznikom, tj. nacističkom Nemačkom, te se preporučuje "katarza nemačkog tipa".

- Ako govorimo o Banjaluci, to jeste i biće prijateljski grad prema svakom čoveku. Nikakve podele, ni političke, ni verske, ni nacionalne, to je otvoren grad - rekao je on.




https://www.novosti.rs/republika-sr...stanivukovica-smeta-sto-brani-srpske-interese

Hrvati kazu da je mladi Drasko.....The Cetnik

Kazu gori od Baje

Rekao bih da Drasko kuje zanat. Dodara ce za koju godinu da se preseli u Beograd i dode na kormilo Srbije a Drasko ce da bude na isturenom polozaju u Banja Luci. Bice novi Baja
Samo mora da namakne jos 30-40kg sala.

Spinovanje strane agenture i dalje radi ko podmazano :D
 

Back
Top