Dramoseri

Umri_muski

Legenda
Poruka
56.603
Cesto vidimo dramosere koji su samo sebicni ambiciozni narcisoidni , ne i narcisi sa dijagnozom.

Nekad vidimo da su mnogi upropasteni brakovi , deca, zivoti ustvari posledica dramosera...
Nekad vidimo da su mnoge tiranije i zrtve unutar porodica bile nepotrebno zbog dramosera...

Dramoseri su najcesce oni koji upiru prstom i prebacuju drugima da su preterano obazrivi , preterano pedantni , preterano okrenuti detaljima, kad im to remeti planove njihovog dramoseravanja...
A zato zbog stvarno sitnice kasnije naprave dramoseriju mnogo vecih razmera..

Sto vise devijacija u drustvu to vise prilika za novi tip dramosera, paker dramoseri...oni koji upiru prstom i kao prepoznaju pedofile, nasilnike, izdajnike i svasta nesto....

I u trendu je, prosto se otimaju ko ce postati dramoser....Vise normalna osoba ne moze da zivi od dramoserije...cak se i uskracuju prava ljudima koji nisu dramoseri , cekaj ova osoba je dramoser, njoj cemo izaci u susret, vi niste, sa vama mozemo kako hocemo....ne mora ni ovo ni ovo a ni ovo da vam ispunimo a po kucnom redu je..

Deca po javnim mestima i prevozu postaju dramoseri , necete valjda udariti dete koje stoji na izlazu iz autobusa i nece da se pomeri da ljudi udju i izadju...

Ja kad zamisljam scenu za dramosera muskarca, ja zamisljam nekog sveznalicu domacina koji uzima alat da nesto kao popravi , ali obavezno kao pevac natera celo domacinstvo da se okupi oko njega i da mu dodaje, opsluzuje, da se na njih dere i vice i siri dramu , a kao zna a cesto blage veze nema....

Za zenu dramoserku zamisljam scenu nece sama da odluci nista, nego ostavlja odluku drugima, a posto nije sigurna onda stalno postavlja pitanja a sta ako ne bude tako , pri tome dize nervozu , dovodi do ludila ostale, trazi da se ukljuce svi poznati i nepoznati , usput vec upletene opanjkava da nisu dovoljno ukljuceni i doneli resenje i tako u epicentrima zemljotresa...

@Umri_muski ponovo u ovom drugom pasusu

Za zenu dramoserku zamisljam scenu nece sama da odluci nista, nego ostavlja odluku drugima, a posto nije sigurna onda stalno postavlja pitanja a sta ako ne bude tako , pri tome dize nervozu , dovodi do ludila ostale, trazi da se ukljuce svi poznati i nepoznati , usput vec upletene opanjkava da nisu dovoljno ukljuceni i doneli resenje i tako u epicentrima zemljotresa...

primećujem da kritikuješ žene. Ne znam zašto to radiš.

Takođe ne znam zašto se ova tema ne zove "Pametnjakovići" lepše zvuči nego ovo Dramoseri.

I na kraju, ne znam kako da odgovorim na temu, jer nisi postavio pitanje..pokušaću.

Ne volim pametnjakoviće, "dramosere", folirante..

Zašto ljudi imaju želju da se prave mnogo pametni ili da prave dramu, a nema pravog razloga za to?

Pa za tebe su dramoseri i pametnjakovici isto, za nekog drugog nisu...

https://www.kontekst.io/srpski/dramoser

Tek sada primećuješ i ne nazivaš pravim imenom način kojim piše o ženama?
Ne kritikuje, mrzi žene!

I, postalo je, najblaže rečeno, odvratno, sva pisanja o ženama. I ne samo on, i ne samo u ovoj temi.

Primećujem već duže vreme i već sam jednom napisala ovde na nekoj temi da se to ne radi.

Jedino rešenje je da se takvi postovi prijavljuju.

Pazi ovo sta vi sebi dopustate...

Da se definise situacija za muskarca dramosera, a da se ne sme pomenuti zena da je dramoser....
I ne samo da uzimate slobodu da dajete primedbu na nacin kako ja vidim situaciju dramoserke nego ne sme da se pominje pojam dramoserke, moze da postoji samo u muskom rodu...

https://www.kontekst.io/srpski/dramoser

Primećujem već duže vreme i već sam jednom napisala ovde na nekoj temi da se to ne radi.

Jedino rešenje je da se takvi postovi prijavljuju.
Sonatice, link sa sinonimima za naslov ide u krajnost.Treba adekvatno nasloviti temu, samo da se skapira poenta teme.

Ne prijavljujem postove, što bih i baš me briga.
Urednici neka rade svoj posao.

Odoh na spavanje, predugo sam ostala večeras.

Takođe ne znam zašto se ova tema ne zove "Pametnjakovići" lepše zvuči nego ovo Dramoseri.
Da li možemo bar na jednoj temi da ne spomenemo Vučića i politiku?
ja se stvarno izvinjavam, ali do av-a nikad nisam cuo za taj izraz... valjalo bi da se navedu neki primeri
Pa za tebe su dramoseri i pametnjakovici isto, za nekog drugog nisu...
ti si pametnjakovic, ali daj navedi nekog dramosera, da mi shvatimo sta je autor teme hteo da kaze
Zašto ljudi imaju želju da se prave mnogo pametni ili da prave dramu, a nema pravog razloga za to?
mnogi se prave pametni, muskarci cesce nego zene,
a da se ne sme pomenuti zena da je dramoser..
a za zene je pre :
drama queen
a person who often has exaggerated or overly emotional reactions to events or situations: You're such a drama queen! You always have to have all the attention.
people who create unnecessary drama in their relationships.
prave nepotrebnu dramu u odnosima

samo sto mi ne kazemo drama kralj/kraljica, nego ih odredjujemo kao drama serendanje, tj. nismo te ljude uzdigli na pijedestal

1714049964986.png

Back