Quantcast

Dramaticne posledice za Evropu i svet

nenadbiosiupravu

Zainteresovan član
Poruka
311
Smatram se, kao i vecina mojih prijatelja, stanovnikom planete.To sto slucajno imam srpsko poreklo me apsolutno ne zanima.
То произилази из жеље да се сматрате посебним, одабраним, вишом кастом у односу на средину у којој живите. Као ми не припадамо овде, ми смо случајно ту, мис смо виша бића - грађани света.
Извини али свираш у гајде...

gost 102443

Buduća legenda
Poruka
31.183
Ne, nego bas suprotno.Ne smatramo se posebnim, ni izabranim, niti smatramo da smo bolji od drugih ili zasluzujemo vise.Sto se mene tice, smatram da NIKO ne treba da pogine zbog tako prevazidjenih stvari kao sto su nacija ili narod, ili teritorija.Sto vise razmisljam o patrotskoj nocnoj mori, novom svetskom pretku i deji jedan svet-jedna religija, sve se vise pitam sta je tu lose?

mvcom

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.122
Ne, nego bas suprotno.Ne smatramo se posebnim, ni izabranim, niti smatramo da smo bolji od drugih ili zasluzujemo vise.Sto se mene tice, smatram da NIKO ne treba da pogine zbog tako prevazidjenih stvari kao sto su nacija ili narod, ili teritorija.Sto vise razmisljam o patrotskoj nocnoj mori, novom svetskom pretku i deji jedan svet-jedna religija, sve se vise pitam sta je tu lose?
Bas me interesuje zasto sa ovim boldovanim ne bi posavetovao svoje idole amerikance,sipare,krvate,muslimane i celu bulumentu evropski ili "popularno" receno EU drzava?
Zasto ih ne priupitas sta to oni traze van njihovih granica?

I sta za tebe znaci to prevazidjeno?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.