Quantcast

Drama u Staroj Pazovi, psi napali dete

Piano020

Poznat
Poruka
9.201
Ne znam gde zivis i koliko si upucena. U slucaju odbrane i samoodbrane zakoni su rigorozni u celoj Evropi, zasticeniji su pocinioci od ugrozenih gradana.
Ponekad se i meni tako cini.
Dakle, ako po propisima neke drzave krvolocan pas napadne moje dijete, sta mi je ciniti?
Oruzje nemam, zube jace od njegovih nemam..sta?
Da kao gradjanin trazim donosenje propisa o sigurnosti gradjanina protiv opasnih kucnih ljubimaca!

Bornemisa

Ističe se
Poruka
2.485
Ponekad se i meni tako cini.
Dakle, ako po propisima neke drzave krvolocan pas napadne moje dijete, sta mi je ciniti?
Oruzje nemam, zube jace od njegovih nemam..sta?
Da kao gradjanin trazim donosenje propisa o sigurnosti gradjanina protiv opasnih kucnih ljubimaca!
Ako te napadne napadacki, a medu njima su svi sluzbeni psi oruzje ti ne bi pomoglo, mozda nekom obucenom sluzbenom licu mada i tu cisto sumnjam.
Pitanje je ispravno samo ne znam kome ga postaviti posto se u ovom slucaju preplicu materijalni interesi na globalnom nivou, mozda zvuci neverovatno, ali su veklike pare u opticaju.

Piano020

Poznat
Poruka
9.201
Ako te napadne napadacki, a medu njima su svi sluzbeni psi oruzje ti ne bi pomoglo, mozda nekom obucenom sluzbenom licu mada i tu cisto sumnjam.
Pitanje je ispravno samo ne znam kome ga postaviti posto se u ovom slucaju preplicu materijalni interesi na globalnom nivou, mozda zvuci neverovatno, ali su veklike pare u opticaju.
Dokle smo dosli, da se pristojni, normalni ljudi sastaju na temama o opasnim psinama da bi razgovarali o moralu i nekim, uslovno receno, modernim vrijednosnim sistemima! :)
Uvijek i iznova te pare, ne nase, njihove, imperijalisticke!
Znam da ce se naci neko ovdje da na rijec "imperijalizma" upali kompac i kaze mi da sam stara *********.
Super strategija!
Samo, zaboravili su da ove moje vrijednosti nemaju veze sa kesom, ideologijom i vjerom!
Samo stari, dobri Senekov moral!

Piano020

Poznat
Poruka
9.201
Kako da ne moze? Ne mozes biti optuzen za nesto sto nisi ucinio jer ce uvek da znaju gde se nalazis.
Znaci, stari moj, u tebi se ugasila svaka iskra pobune?
Eh, bas sada, kada starci trebaju da se zrtvuju za mlade, kojima su, ne samo svojom krivnjom, da se razumijemo, uveli kamere koje raspoznaju lica, televizijske ekrane koji prate razgovore i kretanja, medicinske dosije podlozne hakanju...necu dalje.
Sta cekate, vi "starci"?
Dajte, ostavite iza sebe svijetao, revolucionaran, slobodarski primjer!
Ova mladost treba svaku vrstu pomoci!

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.