Drama Queen

Većina muškaraca preferira žene koje ne drame previše, ne reaguju previše emotivno, gledaju im kroz prste sitne i krupne greške i te greške brzo zaborave.

Pitanje za muškarce: Koliko vam je bitno da žena bude smirena, staložena, tolerantna?

Pitanje za žene: Da li se malo folirate da ste cool ili leti perje na sve strane?

Može i neko iskustvo…

koliko je vama bitno da muskarac bude smiren, stalozen i tolerantat, isto tako i nama..
 
Većina muškaraca preferira žene koje ne drame previše, ne reaguju previše emotivno, gledaju im kroz prste sitne i krupne greške i te greške brzo zaborave.

Pitanje za muškarce: Koliko vam je bitno da žena bude smirena, staložena, tolerantna?

Pitanje za žene: Da li se malo folirate da ste cool ili leti perje na sve strane?

Može i neko iskustvo…
ne valja to, drama.... svi pravimo greške, nije do nas da dramimo već da onaj drugi može da oprosti....
 
Za muškarce danas žene ako su previše tolerantne i povremeno ili nikako ne drame su "glupe" jer trpe sranj.. i one koje svakom daju pa su neko vrijeme interesantne jer se hoće dokazati da su oni jači nad drugim muškima koje su te iste žene ostavile. A takvi isto bi s godinama htjeli staloženu, smirenu i sigurnu ženu. Malo da ima nešto treće, mislim da s nekim iskustvom ženama više ne leti perje i one hoće sigurnu stazu ali malo je danas muškaraca koji to daju
 
Poslednja izmena:
Pitanje za žene: Da li se malo folirate da ste cool ili leti perje na sve strane?

Može i neko iskustvo…
Ne moram da se foliram, na sreću ili žalost poprilično sam racionalna i realna
prvo mi radi mozak, posle reagujem.
Osećjna jesam ali su moje emocije introvertovane i ne pokazujem ih svima.

Postoje koliko znam tipovi ličnosti koji su skloni dramatizaciji stvari.. uz to histerija je drama. Postoji kod nekih i želja da se privuče pažnja..

Priroda je to lepo namestila da se slično sličnom raduje. Tako da oni koji vole dramu se međusobno privlače.
Vidla sam to skoro, ona drami, a on uživa u tome što drami zbgo njega. NEko drugi bi rekao beži od mene, međutim njemu prija.
 
Većina muškaraca preferira žene koje ne drame previše, ne reaguju previše emotivno, gledaju im kroz prste sitne i krupne greške i te greške brzo zaborave.

Pitanje za muškarce: Koliko vam je bitno da žena bude smirena, staložena, tolerantna?

Pitanje za žene: Da li se malo folirate da ste cool ili leti perje na sve strane?

Može i neko iskustvo…
Bitno mi je, čak i previše.
Ponekada se zaboravim ali me sopstveni mir podseti šta je najbitnije.
I ne bih trzavice menjao za parče 3, 14 - sve da je od zlata.
I nije tu reč o nekim krupnim ili sitnim greškama, već u tome što se one konstantno traže i pronalaze, kao na klackalici, jer su okidač za neku emociju - dramu i dokazivanja ljubavi kroz potrebu da se ona "ispegla".
 
Većina muškaraca preferira žene koje ne drame previše, ne reaguju previše emotivno, gledaju im kroz prste sitne i krupne greške i te greške brzo zaborave.

Pitanje za muškarce: Koliko vam je bitno da žena bude smirena, staložena, tolerantna?

Pitanje za žene: Da li se malo folirate da ste cool ili leti perje na sve strane?

Može i neko iskustvo…
Vazno za sto dalju budućnost.
 
A žene su labilne, usled hormonskih igrarija u sopstvenom organizmu.
I uglavnom su sa njima igre bez granica.
Vruće - hladno.
Šta znam...
Pisala sam to već jednom... bili smo na praksi na muškom i ženskom odeljenju na psihijatriji... žensko je bila prava "ludnica", ana muškom tišina. To jeste uslovljeno i hormonima. Mada uvek ima izuzetaka.. ništa nije po pravilu.

p.s. i nesamo hormonima već i strukturom mozga. nisu sve strukture podjednako dominantne.
 
Šta znam...
Pisala sam to već jednom... bili smo na praksi na muškom i ženskom odeljenju na psihijatriji... žensko je bila prava "ludnica", ana muškom tišina. To jeste uslovljeno i hormonima. Mada uvek ima izuzetaka.. ništa nije po pravilu.
Nije, ali jeste tako.
Ako se pogleda statistika - žene prednjače u svim psihičkim oboljenjima, osim u šizofreniji.
Ja nisam imao iskustva sa psihijatrijom, već lična.
Majka je otišla u opsajd, nakon sestrine smrti.
Konstantno je tražila dramu i svađu, da bi ona mogla nakon nje da se isplače, a posle toga smiri.
 

Back
Top