Quantcast

drajveri za matičnu: velika frka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

12345678910

Obećava
Poruka
63
Poštovani graždani, sovtveraši, revolveraši, i poznavaoci ove stvari što se kompjuktor naziva,

Ja imam jedan grandiozan, i problem veoma bolan, e. Naime, juče, ili je to prekjučer bilo - zaboravijo sam, a ko da je i ta priloška odredbah za vreme bitna, informacija je to sitna, uprostiću ondak dakle: neki pređašnji dan moro sam reinstalirati vindrovz. I vidite sad, ja kad sam gi reinstaliro, taj vindzor, shvatijo sam da moram instalirati i drajvure za matičnu ploću. Jer nije mi ih vindrovz sam instaliro, kako me je jedan čovjek, jedan lažljivi bednik koga prijateljem više ne nazivam, ubjedio da će prije svečane reinstalacije biti. Kao, vidnovz ima neke genetičke drajvere, ili generičke, ne mogu se setiti šta je on to zapravo kazo, sam će on (vindzor) to meni instalirati - uveravo me, i nemam ja ništa da se šekiram. Avaj, falus, evo sada nemam zvljuk, ne prepoznaje mi ni onaj eternet kontroler, sve je šklj, jer fale ti drajveri za matičnu.
Budem ja pametan, pa instaliram onaj everest i šta ti ja znam, da vidim koja je meni matična ploća, kako se naziva zaboga ta zloća, i nađem neke podatke, argh, ovako je nešto to bilo:
motherboard name hewlett packard hp compaq dx6100 mt
i motherboard chipset ma sad ne mogu da vam pišem te brojeve.
Odem ja ondak na sajt tijeh muženaložnika hjulita i pakarda, da davnlojdujem drajvere za ovu matičnu ploču. Kad ono, nema! Izađe samo ovo i nemo stoji:
http://h20000.www2.hp.com/bizsuppor...sId=402168&swLang=13&taskId=135&swEnvOID=1093

Prekopo sam onda tuštu nekih kako vi to mladi nazivate sajtova, argh, ne bi li pronašo te drajvere, reko možda ih ima gdedrugdje kao ih na hjulitovom i pakardovom sranju nije. Nema, o ljudi moji, nema nigdje, ki da su u zemlju propali:kletva:

Moje pitanje za vas, dobri ljudi, što ja sada da radim, kad ni taj ce-de od matične nemam, davna sam gu izgubijo. Gde da nađem vindzor sa genetičkim drajverima, kako da instaliram drajvere na svoj kopljuter ako ih nigdje nema.

dujkenujkeme

Ističe se
Poruka
2.358
Avaj, falus, evo sada nemam zvljuk, ne prepoznaje mi ni onaj eternet kontroler, sve je šklj, jer fale ti drajveri za matičnu.
pa tamo i jesu drajveri , na linku koji si stavio , u čemu je problem :think:

Driver - Network
Intel PRO/1000 GT Drivers for All Operating Systems 9.4.21.0 A
4 Sep 2006
Intel Gigabit Network Connection Drivers for Microsoft Windows XP 10.3.39.0 Rev. B System Software Manager Icon
11 Nov 2008
Broadcom NetXtreme Gigabit Drivers for Microsoft Windows XP 10.100 Rev. A System Software Manager Icon
9 Feb 2009
Broadcom NetXtreme Gigabit Drivers for Multiple Operating Systems 10.100.0.0 Rev. A
10 Feb 2009

Driver - Audio
ADI AC97 Integrated Digital Audio Driver 5.12.1.4070 Rev. H System Software Manager Icon
18 Jun 2007

Driver - Chipset
Intel Chipset Support for Microsoft Windows 6.0.0.1014 A
10 Aug 2005

cvetko_a

Primećen član
Poruka
713
Prvo triputa čitam i nikako nemogu da shvatim izraz reči i ....
U pitanju je windows ili ??? Koji ??Neki vindzor??Jer to neki program za matičnu ploču ili'?
Ako je u pitanju windows xp onda nađi neki drugi instalacioni disc.
Jer koliko sam razumeo vršiš reinstalaciju sistema.
Samo nađi drugi disc windows xp sp3 ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.