Quantcast

Dragoljub Micunovic,istinski demokrata ili ipak krtica ?

zemunski kej

Elita
Poruka
16.405
Znate ga svi ,dugogodisnji poslanik ,jedan od osnivaca Demokratske stranke ,slatkoreciv nikada vulgaran ali ipak s vremena na vreme iskoci iz koloseka stranke koju predstavlja. Najnoviji intervju ovog ko zna koliko godina starog politicara prilicno je iznenadio demoratsku javnost Srbije. Naime Micunovic je ostro napao najavljeni bojkot izbora od strane opozicije kojoj bi trebalo i sam da pripada. Odkuda ta promena ,odjednom. Dacu vam par informacija pa pokusajte samo da izvucete zakljucak, Micunovic ima cerku koja je godinama drzavni sekretar necega sto se zove rodna ravnopravnost, U sustini bez veze ali vuce odlicnu platu i na budzetu je, Znate da je SNS pocistio do poslednjeg demokratu sa budzeta osim ako mu nije prisao kao Vesic ,Trivanka,KrleKrele. Micunova cerka je opstala. Drugo secate se kada je Zoran Djindjic bio predsednik DS on je tada izbacio gospodina Micunovica ,ne secam se ni razloga ni objasnjenja tek ovaj je imao par godina sopstvenu stranku Demokratski centar koju je neko finansirao jel tako? Ocigledno je da nije samo Vojislav Seselj covek sluzbi vec mi je ovaj gdin Demokrata sumnjiv, Znate da ga prati ruzan glas da je jahao popove ,nisam verovao u to medjutim sada kada vidim da je prevrtljiv sve je moguce.

Poruka
24.548
Znate ga svi ,dugogodisnji poslanik ,jedan od osnivaca Demokratske stranke ,slatkoreciv nikada vulgaran ali ipak s vremena na vreme iskoci iz koloseka stranke koju predstavlja. Najnoviji intervju ovog ko zna koliko godina starog politicara prilicno je iznenadio demoratsku javnost Srbije. Naime Micunovic je ostro napao najavljeni bojkot izbora od strane opozicije kojoj bi trebalo i sam da pripada. Odkuda ta promena ,odjednom. Dacu vam par informacija pa pokusajte samo da izvucete zakljucak, Micunovic ima cerku koja je godinama drzavni sekretar necega sto se zove rodna ravnopravnost, U sustini bez veze ali vuce odlicnu platu i na budzetu je, Znate da je SNS pocistio do poslednjeg demokratu sa budzeta osim ako mu nije prisao kao Vesic ,Trivanka,KrleKrele. Micunova cerka je opstala. Drugo secate se kada je Zoran Djindjic bio predsednik DS on je tada izbacio gospodina Micunovica ,ne secam se ni razloga ni objasnjenja tek ovaj je imao par godina sopstvenu stranku Demokratski centar koju je neko finansirao jel tako? Ocigledno je da nije samo Vojislav Seselj covek sluzbi vec mi je ovaj gdin Demokrata sumnjiv, Znate da ga prati ruzan glas da je jahao popove ,nisam verovao u to medjutim sada kada vidim da je prevrtljiv sve je moguce.
Да, моја баба је била члан Мићуновог Демократског Центра. Једном је дошао он у Крагујевац па су се цмакали три пута у образ, било је некако погрешно. На фазон "Драго ми је што си уз нас, Милева".

Шта знам, не иде му се у бојкот јер по први пут од 1968. неће моћи да буде Посланик.

zemunski kej

Elita
Poruka
16.405
Да, моја баба је била члан Мићуновог Демократског Центра. Једном је дошао он у Крагујевац па су се цмакали три пута у образ, било је некако погрешно. На фазон "Драго ми је што си уз нас, Милева".

Шта знам, не иде му се у бојкот јер по први пут од 1968. неће моћи да буде Посланик.
Postovanje za tvoju baku. Verovatno je bila obrazovana jer slabo ovi drugi i razumeju ideju demokratije. Bice da je Micun procenio da mu se vise isplati da se malo ulizuje Vucicu jer su Demokrate u losem trenutku ali podici ce se opet i biti oni sto treba ,predvodnici naseg drustva. Moj deda je pre rata bio poverenik DS u svom mestu Davidovic Grol.

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
10.619
Sad si naprasno odlucio da ga ispostujes zbog osude bojkota. E ko ne poznaje radikale ,cedo UDBE.
Ne, naći ćeš neke moje ranije postove u kojima isto tvrdim ukoliko poželiš.

Nikada nisam delio njegove stavove, nemam dobro mišljenje o njemu što sam i napisao. Ali je u titoističkom logoru za Srbe Golom otoku prošao pakao kakav vi ne možete ni da zamislite iako ste slušali malo o tome. Tamo ko nije legao na rudu bio je ubijen a porodica bi mu bila uništena na svirep način.

Tako da imajte respekta. Ne pričamo o Vesni Pešić, Žarku Koraću ili Koštunici. Mićunović je bitno drugačiji slučaj.

A što se tiče Đinđićevog dolaska na čelo DS, još onda je bila javna tajna da su mu drugari kupili predsedavanje.

Straks92

Buduća legenda
Moderator
Poruka
36.181
Čovek zbog kojeg će se opozicija raspasti načisto jer neće da ide u penziju iako je jednom nogom u grobu. Oni koji za sto godina budu učili istoriju Srbije će se smejati zbog čega je zapravo ideja ujedinjene opozicije propala. Zbog tvita Boška i matorog Mićuna. Takodje i zato što je tamo neka Macura zajedno sa Bundom odlučila da ide na izbore.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.