Quantcast

DRAGIŠA IZ MISLOĐINA PEKAO RAKIJU, PUKAO MU JE KAZAN! UMRO je u najtežim mukama

Gusan

Primećen član
Poruka
782
Dragiša pekao rakiju (76) kad je pukao kazan: Preminuo od opekotina, policija razgovarala sa sinom
Bojana Petrović, Telegraf
Obrenovčanin izdahnuo na beogradskoj Klinici za plastičnu hirurgiju
Macva, selo, kotao kazan za pecenje rakije, rakija, Srbija

Foto: Telegraf
Dragiša J. (76) iz Mislođina kod Obrenovca preminuo je u četvrtak u bolnici, dva dana nakon što je zadobio opekotine na 80 odsto tela tako što mu je pukao kazan dok je pekao rakiju.

Kako saznaje “24sedam.rs”, kada je Hitna pomoć došla u utorak na adresu u Mislođinu, zatekla je teško povređenog čoveka sa ozbiljnim opekotinama, kog je prevezla u Beograd na Kliniku za plastičnu hirurgiju. Policija je izašla na lice mesta i kod kuće zatekla Dragišinog sina.
– Dragišin sin je rekao da je njegov otac pekao rakiju za svoje potrebe. U jednom trenutku, prema njegovim rečima, kazan je pukao i veća količnina vode koja je bila unutra izlila se na Dragišu i tako ga povredila – kazao je izvor portala upoznat sa slučajem.
Nesrećni čovek je pri pucanju kazana zadobio opekotine opasne po život, na 80 odsto tela.

Dva dana nakon borbe, u četvrtak, preminuo je u bolnici.

Telegraf.rs

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I ja pecem rakiju.Kako mu se to desilo?Da li neko zna da objasni?Jedino da je nalozio prejaku vatru a da mu je cev za isparenje zapusena.
Znam neke slucajeve da su se malo opekli na kom(otpad,neko to kaze dzibra),ali ovo jos nisam cuo...

Gusan

Primećen član
Poruka
782
Kupiš brale u radnji od proverenog proizvođača i nema problem,yebo to pečem rakiju dižem se u vazduh ili kad su se oni silni ljudi tamo otrovali od metanola misleći da piju proverenu domaću rakiju.Podrum pića flaša sa etiketom mani me tiih trovača bez etikete bez ičega kao"domaća"uvek sam bežao od toga
Eh sad svako na svoj nacin pece,neko sklepa brlju...
Ja uvek cisto voce ubacim u bure(bez trulih,zelenih...),mesam 2X dnevno,i kad radim prepeku prvih 10 litara prolazi kroz flasu vode,tako izvadim otrov metil.I bacim ga naravno.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.