Quantcast

Dragi nasi stariji sugradjani IZVINITE!

Mr.Infinity

Poznat
Poruka
8.137
Sinoc sam kroz prozor video svoga profesora geografije kako sa mukom seta u onom vremenu od pola sata koliko im je dozvoljeno da setaju. Nekako sam se postideo. Kakav je to covek bio .dostojanstven,pravedan dobar. Iako znam da je za njihovo dobro ,ipak je ponizavajuce. Razmisljam koliko je opravdano iz bilo kog razloga nekoga diskriminisati. Kako li su se osecali Jevreji nekada kada te obeleze. Sto rece patrijarh Pavle doslo je do novog idolopoklonstva to je mladost .lepota ,uspesnost i zdravlje.Sta je sa onima koji nisu mladi ,uspesni ,zdravi?
Šta nije u redu sa tvojim mozgom?

pesho

Poznat
Poruka
7.054
Sinoc sam kroz prozor video svoga profesora geografije kako sa mukom seta u onom vremenu od pola sata koliko im je dozvoljeno da setaju. Nekako sam se postideo. Kakav je to covek bio .dostojanstven,pravedan dobar. Iako znam da je za njihovo dobro ,ipak je ponizavajuce. Razmisljam koliko je opravdano iz bilo kog razloga nekoga diskriminisati. Kako li su se osecali Jevreji nekada kada te obeleze. Sto rece patrijarh Pavle doslo je do novog idolopoklonstva to je mladost .lepota ,uspesnost i zdravlje.Sta je sa onima koji nisu mladi ,uspesni ,zdravi?
prisilna eutanazija to ceka sadasnju mladez za 30 godina iako vjeruju da ce mladima bit vjecito

pustos

Veoma poznat
Poruka
13.727

Jordan, SA i Irak su isto imali stroge mere, sve zemlje su zatvorile granice. Jordan je zatvorio vecinu radnji, a one koje su radile zatvarale su se u 18, preko vikenda je sve bilo zatvoreno.
SA ima intezivan program vakcinacije protiv gripa i donirali su dosta novca u cilju razvoja vakcine za SARS-Cov-2.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.