Quantcast

Dragi i neizostavni muskarci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

IVANUCCIA

Zainteresovan član
Poruka
129
opet isto nema veze sa covekom...nista jedino on nesto da napise..Ne bih ja mogla o njemu da dajem informacije.. Ja nemam decu u vezi sam nisam udata. Mojoj drugarici je pretio covek da ce da je sece nozem. Zvao je telefonom sunce mu njegovo...mislim zar je toliko teska ova tema za odgovor?.............i opet Danijel Alivoj..pise... Prenesi im moje misljenje..Ljudi se svadjaju i mire. Kazi im molim te da sam ja to rekao tebi. Ovo je Danijelov sms. Delim njegovo misljenje .. a zamolila bih vas samo da odgovorite na postavljeno pitanje ako nije problem. Hvala unapred svima

gost 10000

Veoma poznat
Poruka
10.852
ma ne nasedaj...je l vidiš da te provociram...... a vidiš kako ti lako nasedaš.....ivana, stvarno nije fora da prenosiš sms-ove na foroom.....mada ništa ne razoomem o čemu se radi...nisam pratio vaše teme u nizu......pretnja je ozbiljna stvar...kad su ti sigoornost i bezbednost ugroeženi....i kad postoji ozbiljna namera....nije zezanje.......nikad nisam pretio .....i ne znam ša bih tražio i postigao pretnjama......osim ako u međoovremenu poloodim i želim nekoga da likvidiram, siloojem......daleko bilo... pozdrav za tebe i alivoja.....

IVANUCCIA

Zainteresovan član
Poruka
129
ma ne nasedaj...je l vidiš da te provociram...... a vidiš kako ti lako nasedaš.....ivana, stvarno nije fora da prenosiš sms-ove na foroom.....mada ništa ne razoomem o čemu se radi...nisam pratio vaše teme u nizu......pretnja je ozbiljna stvar...kad su ti sigoornost i bezbednost ugroeženi....i kad postoji ozbiljna namera....nije zezanje.......nikad nisam pretio .....i ne znam ša bih tražio i postigao pretnjama......osim ako u međoovremenu poloodim i želim nekoga da likvidiram, siloojem......daleko bilo... pozdrav za tebe i alivoja.....
Hvala na odgovoru, :POn ce sutra napisati sta ima. Danijel me je zamolio da prekucam njegov sms ovde. Pa ne razumes o cemu se radi. Ovo veze nema sa Danijelom a niko ga ne izostavlja u postu?! Cao cao

Hellen

Buduća legenda
Poruka
29.972
Није, још се није појавило тајно ванбрачно собаричино дете..за које ће се испоставити да је богати наследник... Тек је уводна сцена породичне драме: још је напето, не зна се ко је жртва, а ко прогонитељ...а оба главна лика делују сумњиво...

IVANUCCIA

Zainteresovan član
Poruka
129
Aham da ja sam tekstopisac jako mi je drago sto ste svi pratili sagu koju cemo Danijel i ja skromno nazvati....Ko o cemu baba o dzemu, bankar o inflaciji.....Uglavnom...Fernando ( mislim da ce osoba staviti svoje pravo ime iz spanske serije) i Fernandita jedno jutro shvatili su da su oboje ustali na levu nogu pa stoga su resili da se svadjaju. Uglavnom....pretili su jedno drugome., pa je letelo perje, pa je on njoj rekao da joj ruzno stoji roze karmin a ona njemu da nema muda......ljudi bre sto stalno offtopikujete.....?

IVANUCCIA

Zainteresovan član
Poruka
129
Није, још се није појавило тајно ванбрачно собаричино дете..за које ће се испоставити да је богати наследник... Тек је уводна сцена породичне драме: још је напето, не зна се ко је жртва, а ко прогонитељ...а оба главна лика делују сумњиво...
Au kakav zaplet...kulminacija neizvesna opako opako....:lol::lol:

parka

Buduća legenda
Poruka
26.229
uh
jel samo meni sve ovo bolesno?
od narkomana bolesnika i progonitelja do razumne osobe o kojoj se govori sa "mi" u samo jednom danu..
a tu je i njena srećna veza i njegova ona sa dvoje dece
da je u suprotnom smeru razumela bih nekako..

IVANUCCIA

Zainteresovan član
Poruka
129
uh
jel samo meni sve ovo bolesno?
od narkomana bolesnika i progonitelja do razumne osobe o kojoj se govori sa "mi" u samo jednom danu..
a tu je i njena srećna veza i njegova ona sa dvoje dece
da je u suprotnom smeru razumela bih nekako..
Izvini? Ko ima dvoje dece?
E *** sad meni nista nije jasno. Sta ne razumes?
Sad ti vredjas i mene i njega tj. korisnike foruma a ovde je lepo postavljena tema. Ne znam stvarno.....no comment

musaka

Početnik
Poruka
1
Mislim da su slabići najčešće skloni pretnji. Pretnja i upozorenje su razdvojive stavke. Pretnjom pribegavaju oni koji nisu sigurni koji je sledeći potez, poslovica kaže : "Pas koji laje ne ujeda" dovoljno govori. Obično treba biti na oprezu na one koji imaju uravnotežene reakcije.Pretnjom se može dobiti u najboljem slučaju samo negativan utisk, doživljaj neandertalca ili budale. Kod životina promena telesnog izgleda ili verbalne manifestacije su identične kao pretnje kod ljudi, koje prikrivaju slabosti...
Što znači da jajare mogu da lome kosti izbijaju zube i sl. samo u njihovim isfrustriranim snovima....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.