Drage moje zzene

Shta radite ...koje metode primenjujete kad vash partner mozze celu noc da vas ebe a ne svrshi..
da li je trip da je u vama problem, da ste grob ili neshto slichno..ili je on freak ...\
shta god...kad se raspadnete, da li primenjujete pushenje, drkanje ili dajte gooozu :mrgreen:
neam ovde, ne znam gde je znak pitanja :mrgreen:
iii zashto se to deshava :eek:
bolje je duzze ali da ne umremo a :eek:

Evo da probam..
Ako i dalje pricamo o crnom:

Nekad davno, gledao sam sledece: busmana koji lovi antilopu.
Pa nista cudno, rekla bi?
E vidis, on je lovio tako sto trci za njom.
U nekom momentu ona se umori i padne on pridje, zahvali joj se na mesu i.. cap..
Naravno, po ugledu u to doba na srpske sabane, nosio je nike..
Onako, go gore, ali hebiga zna se ko je fajter..
No, da se vratim temi.. Sve to govori o velikoj izdrzljivosti sinova Afrike..
Mozda je crnom proradio duh predaka kada je omirisao.. pa miris..

E ako nije crni, onda nam trebaju podaci:
Proslost, pedigre, nacionalnost, vera i dalje :confused:..

Shta radite ...koje metode primenjujete kad vash partner mozze celu noc da vas ebe a ne svrshi..
da li je trip da je u vama problem, da ste grob ili neshto slichno..ili je on freak ...\
shta god...kad se raspadnete, da li primenjujete pushenje, drkanje ili dajte gooozu :mrgreen:

A da ne voli on malo vise da cirka :zper:
Imala sam tipa koji je zbog alkohola mogao celu noc ...uh...sta sam radila kad sam zelela da privedemo kraju ...uzmem ga pod svoje, pocinjem sve nezno da ga zadovoljavam , pa grublje da bi na kraju izgledalo kao da se izivljavam na njemu :rumenka::besna:

Evo da probam..
..
svaka tebi chast, ali previshe si radoznao :D
Dešavalo se :rumenko: :mrgreen:
Praviti pauzu na svakih pola sata, 45 minuta, čisto da se ode do wc-a, po vodu, sok, nešto za grickanje, pa se nastavlja :zper:
:cool:
nema to veze s godinama :)
A da ne voli on malo vise da cirka :zper:
jok..mada deshava se obichno kad popijemo pivo :eek: aa pa mora da je to u pitanju..jer je jutarnji sex neopisivo doobaar

:lol:
mora da se više ne pali na tebe...

imas cesto nesrazmeru u psihickoj zelji i fizickim potrebama....da objasnim, mnogo mu se hoce ali telo kaze da je zadovoljeno.....manje je osetljiv ali posto je zdrav, dobra cirkulacija, moze da mu stoji satima, pogotovu sto je psihicki nadrazen tvojom blizinom....ali, posto je telo zadovoljeno ne zuri da svrsi.....sve u svemu, daj mu manje ako zelis da lakse svrsi kad mu das.....

Poslednja izmena:
Da, moguce je i jedno i drugo,
a razlika izmedju dve krajnosti je lako uocljiva.
Ili te smara ili ti muti um,
pa na sat ne gledas

Dakle,
ili ga palis totalno, do dna stomaka,
zedan, pa ne moze da te se napije

ili ga uopste vise ne palis,
izgustirao te

E sad, matematika je prosta
prvih je noci nesumnjivo bio napaljen
i eto ti reper

Pa ti sad to juce uporedi s ovim danas...

Taj ti draga ima težak problem u glavi.

hvala svima na odgovorima :)

palimo se medjusobno, u to nema sumnje :)

sex je sve bolji i bolji .. mozzda sam se neshto istripovala zbog par puta, ali sada svrshava k'o lud..mislim traje taman koliko meni treba, posle mogu po ceo dan da spavam :rumenko:

Zex, sperma mu je toliko uskusna da svaki put zzelim da mi svrshi u usta, da ga lepo isisam i progutam..eto toliko o tome :)

hvala svima na odgovorima :)

palimo se medjusobno, u to nema sumnje :)

sex je sve bolji i bolji .. mozzda sam se neshto istripovala zbog par puta, ali sada svrshava k'o lud..mislim traje taman koliko meni treba, posle mogu po ceo dan da spavam :rumenko:

Zex, sperma mu je toliko uskusna da svaki put zzelim da mi svrshi u usta, da ga lepo isisam i progutam..eto toliko o tome :)

:D nemoj vise, misli na nas neyebicare.....

Back