Драге моје форумашице, да ли сте свесне...

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.277
...да кад се пењете уз степенице а иза вас се пење мушкарац, да обавезно посматра вашу позадину?


И да ли вам је непријатено или пријатно због тога што знате шта се дешава у том тренутку?
 
Ja sam imao u skolu jednu dobru profesorku francuskog a bile neke stepenice gde ispod moze da se gleda z:mrgreen:

Ма, ти си то гледао онај филм, па повезао са стварним животом.

Untitled-2-13-725x483.jpg
 
...да кад се пењете уз степенице а иза вас се пење мушкарац, да обавезно посматра вашу позадину?


И да ли вам је непријатено или пријатно због тога што знате шта се дешава у том тренутку?
Zavisi od kvaliteta pozadine, ponekad skrenemo pogled
 
...да кад се пењете уз степенице а иза вас се пење мушкарац, да обавезно посматра вашу позадину?


И да ли вам је непријатено или пријатно због тога што знате шта се дешава у том тренутку?
Boli me baš briga! 😁
 
Хах,један случај где је она са колегиницом изашла горе на степенице и мислила је да ћу ја гледати испод минића,па застала и окренула се да види где ја гледам,па се тако испалила,пошто ја нисам уопште гледао у том правцу.
 
...да кад се пењете уз степенице а иза вас се пење мушкарац, да обавезно посматра вашу позадину?


И да ли вам је непријатено или пријатно због тога што знате шта се дешава у том тренутку?
Mislim da smo mi žene uvek svesne kada nas neko od pozadi posmatra dok se penjemo uz stepenice...
I tačno je da većina žena tada zanosi kukovima... to je normalno žensko ponašanje...
 

Back
Top