Raspucin
Domaćin
- Poruka
- 4.167
i one manje drage da li ste se nekada hebali sa nekim bajom a da vam je u glavi bio neki dzaja odnosno njegova jaja? 

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.




Šta dobiju one koje priznaju?![]()
kobasicu s jajima

zvuci tesko za stomak na ovim vrucinama.....![]()
oces da probas pa da vidis..?
)))ma ja ti to iz mog skromnog iskustva)))
mogu i da te rashladim
opasan si ti....a jesi li to otvorio temu da savatas neku forumaljku na ove frutjine?????opasan si ti....a jesi li to otvorio temu da savatas neku forumaljku na ove frutjine?????


opasan si ti....a jesi li to otvorio temu da savatas neku forumaljku na ove frutjine?????
otvorio sam je da bi savatao tebe
Druze, cakaj svoj red. Ja sam zaljubljen u nju.
nisam, cini ti se
ja bih tebe, ali znam da ne moze. Zato mi srce place, boli me sve jace, ti si moje mace, kad te vidim spadaju mi hlace![]()
otvorio sam je da bi savatao tebe
Druze, cakaj svoj red. Ja sam zaljubljen u nju.
)))........eeeeeeeeeeeenasli ste ozbiljnu zenu zaebavati ponedeljkom prepodne)))........eeeeeeeeeeee
i one manje drage da li ste se nekada hebali sa nekim bajom a da vam je u glavi bio neki dzaja odnosno njegova jaja?![]()
