drage forumasice

interesantno,masa zena svrsava pomocu tus baterije...pa mi pada na pamet da sa sobom uvek treba imati jednu :)))

tn_tus.png
 
ili brate samo da se ugradi čelična bešika, da može da podnosi visok pretisak i onda trpiš trpiš trpiš, pa kad dovatiš ženu ispišaš joj se po pičci i svi srećni leb te **** upič :D)))))))
 

Back
Top