Драган Тодоровић: Сулудо је што смо пљували Тому и Вучића!

s_O_k_O

Domaćin
Poruka
4.979
- Нисам хтео да учествујем у овој кампањи, нисам могао, као што ни дуже време нисам учествовао у раду странке. Доживео сам нешто што нисам ни сањао. Ако на време указујете на неке ствари које не ваљају, о чему постоје бројни записници у странци, и ништа се не мења, зато смо данас ту где смо. Наша кампања је била лоша, било нам је примарно да пљујемо Томислава Николића и Александра Вучића, што је сулудо, јер је народу прекипело, тешко се живи, а ми смо ударили по политичким неистомишљеницима и једноставно су нам грађани рекли „носите се“. Наш програм и идеологију је преузела друга партија и на томе остварила запажен резултат. Друго, наше и бирачко тело напредњака се прожимају, чланство према Вучићу и Николићу, као и њихово према мени и Шешељу, не осећа анимозитет. Нисам ја то из прста исисао, већ тако јасно истраживања говоре. Те елементарнествариморају да се поштују - објашњава Драган Тодоровић у разговору за „Ало!“ шта је довело до највеће кризе у СРС-у.

http://www.alo.rs/politika/50930/Suludo_je_sto_smo_pljuvali_Tomu_i_Vucica_
 
Ali ovo je vrh:

Sada već bivši poslanik prisetio se anegdota iz bogatog života u Skupštini i kako je prva za govornicom uspela da ga pobedi Aleksandra Janković iz Nove Srbije.
- Bili smo žestoki politički protivnici i moram vam reći da nisam baš najslavnije prošao. To mi je bio prvi duel u Skupštini u kojem sam izvukao deblji kraj. Kasnije su se stvari promenile, pa se sad moje replike i gestovi prepričavaju. Jedan od dražih mi je kada sam Čipliću prilikom glasanja o Zakonu protiv diskriminacije poklonio roze hulahopke. Ubijao sam u pojam Nenada Čanka, koji je poznat kao brzi mislilac britkog jezika. Jednom sam mu dobacivao dok jebioza govornicom, a on meni da sam lud, na šta sam se nadovezao da on deluje dosta zbunjeno, a zna se kako se to završi - prisetio se Todorović i dodaje da mu nije žao što neće biti u Skupštini.

Prosto možeš da ga ne voliš ali maštovitost ne možeš da mu osporiš :hahaha:
 
Лако је бити генерал после битке, Тодоровићу. Нарочито када си се показао као слепи послушник на страначким састанцима...

Од Радете, Шаровића и неких других није ништа бољи, за сада.
 
Nebitno - Todorovic je ispunio zadatak - SRS je ispod cenzusa ...

I sta bi sa izbornom kradjoim Todorovicu ??

Todorović nije ni pričao o izbornoj kradji i SRS nije ni dovodio u pitanje rezultate izbora . Ta priča o izbornoj kradji je bila uspešan marketinški spin SNS-a pred drugi krug izbora , a na tu glupost su se upecali i Dveri jer su mislili da će na neku foru uspeti da predju cenzus , naravno sada više niko ne spominje tu kradju , čak je juče u Utisku Toma rekao da on nema pojma dal je iste bilo,ko da se radi o izborima u Zimbabveu.l
 

Back
Top