Др. Зоран Ђинђић

Да ли ћемо имати икада више Премијера Зоранових способности?

  • Да

  • Не

  • Можда


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
tesko da cemo imati politicara takve snage i velicine, ali mislim da je uspeo da zada odlucujuci udarac snagama tame i bezumlja i da vise nikad nece moci da nas vrate na njihov put beznadja, smrti, bede i jada.

Zorane :worth::heart::heart::heart::heart:

nema nazad, plachite samo . :bye::mrgreen:
 
Зорана треба памтити, јер је он био једина свијетлост која је обасјала наше поднебље и о коме са поносом пишем.

Иди бре на гробље,
однеси му цветић и фарбана јаја,
боље и то, него да нас овде давиш будалаштинама ...

Чуј наслова теме .....
 
Иди бре на гробље,
однеси му цветић и фарбана јаја,
боље и то, него да нас овде давиш будалаштинама ...

Чуј наслова теме .....


Ако ти тема није по вољи онда ниси требао ни да остављаш свој коментар, нити сам га ја тражио.
Хвала.
 
kakav car. kao da kaze: ipak sam vas zajebao nikad se necete vratiti na vlast, zivi ste a kao mrtvi, politicki na samrti svakako :worth::mrgreen:

Djiki.jpg
 
Ако ти тема није по вољи онда ниси требао ни да остављаш свој коментар, нити сам га ја тражио.
Хвала.

Добро, ајде лепоте ти,
објасни ми смисао, мотив за постављање (по не знам који већ пут)
теме о некоме ко је већ 8 година становник Алеје "заслужних" ????

Шта хоћеш да постигнеш ,
да га опет
сви редом напљујемо ???

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:
 
Какве је то способности показао премијер Ђинђић ? Још увек нисам успео од поштоваоца његовог лика и дела да добијем одговор на питање шта је он то урадио за Србију ? Једини одговор који сам добио је тај да је скинуо Милошевића са власти што није истина јер је то урадио Коштуница.Доалском снага предовђених Коштуницом а у које спада и покојни премијер почела је епоха безобзирне пљачке државе и свођење овог народа на ниво обесправљене и најјефтиније радне снаге у Европи.
 
Какве је то способности показао премијер Ђинђић ? Још увек нисам успео од поштоваоца његовог лика и дела да добијем одговор на питање шта је он то урадио за Србију ? Једини одговор који сам добио је тај да је скинуо Милошевића са власти што није истина јер је то урадио Коштуница.Доалском снага предовђених Коштуницом а у које спада и покојни премијер почела је епоха безобзирне пљачке државе и свођење овог народа на ниво обесправљене и најјефтиније радне снаге у Европи.

Џабе ти је то колега ....

Овим идолопоклоницима не вреди објашњавати ....
 
Poslednja izmena od moderatora:
Какве је то способности показао премијер Ђинђић ? Још увек нисам успео од поштоваоца његовог лика и дела да добијем одговор на питање шта је он то урадио за Србију ? Једини одговор који сам добио је тај да је скинуо Милошевића са власти што није истина јер је то урадио Коштуница.Доалском снага предовђених Коштуницом а у које спада и покојни премијер почела је епоха безобзирне пљачке државе и свођење овог народа на ниво обесправљене и најјефтиније радне снаге у Европи.

Ovo boldovano niko nikada ti neće moći da objasniti.

Jedino što znaju da kažu to je da je on veličina. Samo neznaju da objasne u kom smeru, da li u pravcu pozitiva ili minusa, to je već za sve takozvane demokrate nemoguć zahtev. Oni o tome namaju pojma kao uostalo i o svemu ostalom.
 
tesko da cemo imati politicara takve snage i velicine, ali mislim da je uspeo da zada odlucujuci udarac snagama tame i bezumlja i da vise nikad nece moci da nas vrate na njihov put beznadja, smrti, bede i jada.

Zorane :worth::heart::heart::heart::heart:

nema nazad, plachite samo . :bye::mrgreen:

Да ли ће Србија успјети изњедрити поново политичара са способностима др. Зорана Ђинђића? Шта Србији недостаје?

Најдобронамерније вам кажем:

Врло је добро, из принципа, што говорите о Ђинђићу у позитивном светлу. Такав и треба да се памти.

Али, зар не мислите да, извесна неодмереност, некритичким претеривањем у похвалама, у вашим постовима управо даје шлагворт овој фукари која по Ђинђићу пљује?

Ђинђића треба поставити на право место, а то је:

Међу политичарима на нашој политичкој сцени у задњих двадесет година он свакако јесте најбољи, и желео је добро Србији.

Али, реално, није имао довољно времена да учини много. Јесте доста и оно што је учинио, с обзиром на размере штете коју смо до 2000. имали.

Дакле, немају много смисла ови некритички изливи дивљења, јер, кажем, за њих ће се ухватити овај шљам.

Друго, доиста, да ли има смисла уопште овде више отварати теме о Ђинђићу, јер, ко зна, и жели да зна какав је његов стварни допринос зна, а остаје онда само прилика за ту багру да се вербално иживљава.

Багра остаје багра, са све својом прљавом савести, а то се испољава и не само на темама о Ђинђићу, тако да је све јасно.

Српска историја не почиње ни од Ђинђића, ни од Милошевића, ни од Тита ни од Обреновића и Карађорђевића, она је много дужа и комплекснија, да би се тек тако рекло "он је најбољи".

Доиста, сви, скупа, пустите човека да почива у миру.
 
sto dolazite na temu ako vam se ne svidja?sta ste pritrcali odmah?


Tо им и ја упорно понављам, полетили ”родољуби” на обрачун са неистомишљеницима.
Стварно ми није јасно због чека изкомплексирани појединици заправо наваљују на ову тему? Ако сте изфрустрирани иде мало на отворен ваздух, у шетњу на рекреацију.
Да не испадне опет као тема ”провокација” итд?
 
sto dolazite na temu ako vam se ne svidja?sta ste pritrcali odmah?

ваљда имају људи право да кажу мишљење, ако вам се не свиђа тј ако сте хтели оде и епове, култ личности ил шта већ, требали сте на пдф књижевност, па тамо отворите тему: и после ђикиа - ђики, и ето
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top