Др Радован Караџић

Шта је по вама Др Радован Караџић


  • Ukupno glasova
    39
  • Anketa je zatvorena .
Elvin:
mixajlo nemo' se nerviraš,ako već nema bl tima.
istorija će dati validan sud o karadžiću,kao i o mladiću.
ja jednostavno ne mogu mirne duše da tvrdim ni da je heroj ni da je zločinac,jer nemam saznanja iz prve ruke,a informacije koje dobijam iz raznih izvora su oprečne.
elem
mislim da je jednako loše nametati tezu da je on zločinac,kao i tezu o njegovom herojstvu.
ps

u ratu ima zločina na svim stranama.

Има ПОЈЕДИНАЧНИХ ЗЛОЧИНА.

Ја имам нека сазнања, и могу гарантовати да Младић ни Караџић нису лично извршили злочин, нити су наредили било какав злочин.
То што се десило у Сребреници је погрешка у мухамеданској ратној стратегији, жртвовали су своје цивиле да бис е спасао Насер и др. багра.
Дали су цивилима оружије и натерали их да пуцају на Србску војску , а они се повукли.
 
Сребреница је исценирани догађај да би режим тзв БиХ опрао руке од геноцидне идеологије на основу које је створио тзв. БиХ.
Само је муслиманска страна у том рату имала геноцид као лајт мотив.
Једино што је тачно авезано за Сребреницу је то да јесмо побили око 2.000 муслиманских војника, што се мене тиче и 2.000.000 муслиманских војника није много.
А то што су неки од њих побацали униформе и пушке кад су видели да је забави крај је њихов проблем а и оних који су их малолетне регрутовали.
Њихово стрељање спада у прекршај обичаја рата а не у ратни злочин.
Командна одговорност као категорија не постоји у Међународном праву, једини пут је употребљена у Нирбершком процезу сбог специфичности ситуације и што је то у суштини било суђење Адолфу Хитлеру који је био спречен да дође тако да је требало линијом команде одговорности осудити и њега и његову идеологију.
 
mkw68m.jpg


Zlocinac koji ide tamo gde mu je mesto
 
Liberal 100%:
Dokle ces ti da velicas najvecu sramotu i najveceg zlocinca kog je ova zemlja ikad imala??

Пардон...Не бих рекао ЗЛОЧИНАЦ и не бих рекао ОВА земља...Можда си мислила на народ?

А пошто ти мама пије кафу са Карлом (јер,ти се још играш са луткицама, видех ономад), вероватно си сазнала за пресуду...Лет ми гес...Гилти?
 
Arhangel NS:
Пардон...Не бих рекао ЗЛОЧИНАЦ и не бих рекао ОВА земља...Можда си мислила на народ?

А пошто ти мама пије кафу са Карлом (јер,ти се још играш са луткицама, видех ономад), вероватно си сазнала за пресуду...Лет ми гес...Гилти?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sladak si, majke mi...
Samo nastavi da se lozis kako si me "prozvao"... Igraj se, dete, igraj...
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
PAC-PAC:
Либерал, што се мешаш у унутрашње расправе непријатељског народа?

Тачно, дођоши Либерал и Хајек би, ако може, да се инсталирају овде... а нити су Срби нити имају било какве везе са Србијом - осим излива непресушне мржње... и још маштају да би могли да битишу власт овде... а "јуче" су добили држављанство... какви болиди... :roll:

То нам је за наук да није требало да Србија буде отворена срца и да све прима у државу... али даће Бог па ће бити извршена и ревизија држављанства... и законом ће бити регулисано одузимање свих грађанских права и протеривање из државе Србије...
 
Obican covek kome je dat zadatak sa beskonacno nepoznatih......., resavao je one za koje je znao, ali licna ambicioznost,....., dovela ga je do puta na kome je ostao srpski narod ali put koji mu jasno govori IDI ILI NE IDI U HAG, ALI DOKAZI DA SI COVEK,SRBIN, HRISCANIN,a nevinost procenice drugi..................
 
King 7:
Da nije bilo Mladica mnogi bi u Srbiji gledali svet sa koca. Treba da ste zahvalni sto balije nisu stigle dovde i to samom Mladicu.

Па читава поента борбе око подриња је била да се осигура граница централне Србије,онда смо били добри и ПРЕКОДРИНСКИ И МЛАДИЋ И КАРАЏИЋ, сада нико неваља
 
Бл:
Ја мислим да нема потреба да се предају, јер је ово само затишје пред буру, ништа није довршено и поново праве исте грешке као бољшевици


NI JA IH NIKADA NE BIH ISPORUCHIO ALI chitaj pazljivo :

- Americi je u interesu da se njih dvojica ne nadju
- Duze tje raditi HAG
- Vishe tje svojih para oprati
- Iznuritje nas do prosjackog shtapa-
- To se zove sistematsko unishtavanje srba ili tihi genocid
- ILI vi nemojte nikada a mi tje mo vas tiho dokrajchivati

PA SAD VI VIDITE SHTA JE BOLJE.Predati ljude heroje da im se sudi ili polako
ali sigurno da nestajemo.
I JOSH GORE OD SVEGA ALBANCI KUPUJU NASHU ZEMLJU OKO PIROTA I
JUZNIH KRAJEVA,,,
Sa svih strana nas hebu a mi?
RAZMISLITE O OVOM JA SAM SE NA VREME POVUKAO IZ POLITIKE...
 
Psihologue:
NI JA IH NIKADA NE BIH ISPORUCHIO ALI chitaj pazljivo :

- Americi je u interesu da se njih dvojica ne nadju
- Duze tje raditi HAG
- Vishe tje svojih para oprati
- Iznuritje nas do prosjackog shtapa-
- To se zove sistematsko unishtavanje srba ili tihi genocid
- ILI vi nemojte nikada a mi tje mo vas tiho dokrajchivati

PA SAD VI VIDITE SHTA JE BOLJE.Predati ljude heroje da im se sudi ili polako
ali sigurno da nestajemo.
I JOSH GORE OD SVEGA ALBANCI KUPUJU NASHU ZEMLJU OKO PIROTA I
JUZNIH KRAJEVA,,,
Sa svih strana nas hebu a mi?
RAZMISLITE O OVOM JA SAM SE NA VREME POVUKAO IZ POLITIKE...

Има ту логике, али тада на сцену ступају ТРОЈКЕ
 

Back
Top