Dr Nestorović od korone stigao do Đokovića, Tesle i putovanja kroz vreme (video)

Od Nestorovica ce prvi Kon dobiti cir jer Nestorovic udara u klin,. Kon u plocu, a narod je sludjen.

tebi nije jasna jedna stvar..
ovaj narod nije sluđen, već lud.
To je bitna differentia specifica .

Sad da almighy Tesla dođe kao stručnjak, pojavilo bi se more mudrosera koji bi mu zalepili kako je ludak što briše ruke sa 13 salveta i šta 3x oko zgrade pre nego što uđe, kako krade struju, a o nerukovanju sa ljudima da ne govorimo..

zato pliz, nemoj da porediš Nemce i Austrijance i ostale sa Srbistanom
 
sve si u pravu evo slažem se, idi popij neko pivo sa bensendinom u moje ime..samo skini masku pre toga :P

Jesi taj savet sa pivom i bensedinom cuo od Nestorovica?......meni to na njega lici...

Nego,evo ako si propustio,mozes da se divis "biserima" i mudrostima tvog medicinskog strucnjaka Nestorovica (koji je na vaznom mestu i lupeta,tj odlucuje)......covek cak zna i da je Tesla slao stvari u buducnost....:hahaha:

https://nova.rs/zdravlje/biseri-dr-...entexchange.me&utm_term=ug.contentexchange.me
 
Od Nestorovica ce prvi Kon dobiti cir jer Nestorovic udara u klin,. Kon u plocu, a narod je sludjen.


https://nova.rs/drustvo/radovanovic-vucicu-odgovaraju-oprecne-poruke-nestorovica/

Krizni štab bi trebalo da se izjasni da li je to što je dr Branislav Nestorović danas rekao, da nošenje maski više nije neophodno, ujedno i njihov stav, kazao je epidemiolog prof. dr Zoran Radovanović za Nova.rs. Njegovo mišljenje je da Nestorovićeve izjave, od kojih se drugi stručnjaci ograđuju, odgovaraju predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.

Naravno da AV-u odgovara lupetanje Nestorovica,zato ga je i ubacio u taj krizni stab....

Taj fazon je AV naucio jos davno od svog politickog oca Vojislava Seselja,koji je 90tih izigravao Milosevicevu "budalu" i lupetao za Slobine interese i ciljeve,kao sto sad ovaj Nestorovic lupa za AV-a samo u mirnodopskim uslovima....
 
Srpski narod nema pojma o virusima (kao ni o politici)

Sve se odvija na podsvesnom nivou i naord samo "beleži" emocije, stoga se čoveku koji izgleda zabrinuto, više veruje nego onome ko izgleda veselo i opušteno

srdja-Beta-hy7bpes86i.jpg
 
A mislis da prosecni nemci,austrijanci,svajcarci mnogo vise znaju o virusima (pa i politici)?........sigurno im je znanje na slicnom nivou kao i nama,ali oni nemaju (tj ne pustaju ih na TV,niti predstavljaju drzavu) vesele "strucnjake" kakav je nas Nestorovic...

Nego ljudi da li vi vidite sta se desava u Srbiji sa tim korona virusom i stanjem oko njega?......mislim,meni je ovo sve toliko neverovatno i apsurdno,tako lici na tog Nestorovca,da je to malo bizarno......prosto mi deluje kao da se AV i taj Nestorovic zatvore u predsednicku palatu,i onako opusteno kao dva ortaka planiraju,zezaju se i cimaju cime ce sve da slude narod i kakve ce apsurdne odluke da donesu....

Evo kratke restrpspektive korone u Srbiji

1. tokom februara sve je bilo opusteno,to je bio najsmesniji virus,slalo se u soping u Milano itd....

2. e onda stize mart,situacija postaje vec ozbiljnija,nikome nije smesno,odjednom cak i AV izlazi naTV i saopstava da ce mnogi ostati bez svojih najmilijih...(!?)

3. sredinom marta se uvodi vanredno stanje,proglasava pandemija......kako se blizio april,situacija postaje sve ozbiljnija,sve vise zarazenih....

4. krajem marta i pocetkom aprila situacija postaje alarmantna,maltene kataklizmicna......lekari kukaju kako nam preti italijanski scenario,padaju u trans tokom konferencija za stapu,salju se SMSovi ljudiima da je katastrofa na pomolu......nedostaju nam respiratori,medicinski materijal.....pocinje da vlada totalni haos u skoro svim zdravstvenim ustanovama......ljudi se zajkljucavaju u kucama u strogim karantinu....

5. odjednom,doktorka Kisic negde oko 10 aprila saopstava da "vidi svetlo na kraju tunela" (tada sam ja i cuo nezvanicnu vest da se vanredno stanje ukida 6 maja)....naravno,u realnosti svaki dan po 300,400 novozarazenih,umrlih......mada svi znamo (sto su i iz kriznog staba priznali) da je stvaran broj zarazenih daleko veci ali ne mogu svi da se testiraju...

6. kako april odmice krizni stab je (iz nekog misterioznog razloga) sve opusteniji,sve je po njima bolje i bolja situacija (iako broj novozarazenih se ne smanjuje nego cak i povecava)....da bi AV negde krajem aprila najavio ukidanje vanrednog stanja....(?!)........gradjani su i dalje zakljucani

7.i stavrno 6 maja,ludaci i ukinuse vanredno stanje,eto tako (iako je i tog dana broj novozarazenih bio solidan),i evo danas oko 20og maja skoro sve je apsolutno normalno,uobicajeno,radi gradski prevoz,na ulicama milioni ljudi,organizuju se politicki skupovi,juce cujem da je dozvoljen ulazak u zemlju bez ikakvog testiranja itd,itd........znaci,kao da se nikada nista nije dogodilo,kao da pre samo mesec dana nije bila apokalipticna slika

Pa mislim WTF?..........da li ovo sve nekome deluje normalno?......jedino objasnjenje je da su AV i Nestorovic smilili negde pocetkom aprila kada se ukida vanredno stanje,kada se "otvara" zemlja,a za virus i narod ih bas zabole ona stvar......tj AV-u je bitno da se odrze izbori 21 juna,gde ce SNS ponovo da zasedne na vlast i do tada treba da se stvori privid normalnosti i kako sve fino i krasno (bez obzira na novozarazene i umrle svaki dan).....kladim se kako uskoro necemo (KAO) ni imati novozarazene i to tako 20ak dana,taman do 21 juna,i onda AV da zvanicno proglasi kraj pandemije,pobedu nad koronom i pobedu na izborima....
 
A mislis da prosecni nemci,austrijanci,svajcarci mnogo vise znaju o virusima (pa i politici)?.....

Normalan, zadovoljan građanin i NE TREBA da zna ništa o svemu tome (a naročito o politici)

Normalan građanin treba da uživa u svom životu, poslu, hobiju, porodici, prijateljima..i da nema pojma ni ko je potpredsednik Izvršnog odbora za kiseli kupus u Beočinu.

Normalan građanin treba da je kao sigurno, negovano, radoznalo dete, koje zna da su roditelji uvek tu negde za njega, a ne da strepi i drhti svaki put kada se roditelji posvađaju.

E vidiš, narod u Srbiji je upravo kao to uplašeno dete. I umesto da se igra i bavi igračkama, ono gleda netremice u roditelje i tumači svaki njihov potez plašeći se za svoj život.

Narod nije kriv što je to tako. Ali tako jeste.
 
Još malo o Dr.Nestoroviću
"Gejtsova vakcina je eksperimentalna, nikad je ne bih primio. Od 15 ljudi koji su je primili, troje ima vrlo ozbiljno komplikacije
i potrebno im je bolničko lečenje", rekao je dr Nestorović i dodao da "pravljenje vakcine generalno ide kilavo".
https://mondo.rs/Magazin/Zdravlje/a...-Bila-Gejtsa-dr-Branimir-Nestorovic-stav.html
To samo dokazuje moje teze da upravo Gejts siri antivakcinalne teorije, pa cak i sam pravi sranja da bi ih cinjenicno potkrepio :per:
A pravi motivi su u IT domenu:
Za njih nema krize: Najbogatiji ljudi na svetu postali još bogatiji
Iako je 2020. godinu obeležila kriza izazvana koronavirusom, za osnivača Fejsbuka Marka Cukerberga ova godina je izuzetno uspešna zbog povećanja cena akcija kompanije. Bogatstvo milijardera povećalo se za 31 milijardu dolara i trenutno je "težak" 86,5 milijardi dolara. Usled toga, Cukerberg je dospeo na četvrto mesto liste najimućnijih ljudi na svetu.
Osnivač Amazona Džef Bezos, koji je trenutno najbogatiji čovek na planeti, u poslednja dva meseca zaradio je 29,9 milijardi dolara. Njegovo bogatstvo se procenjuje na 146,9 milijardi dolara, prenosi Sputnjik.
Suosnivač Majkrosofta Bil Gejts zaradio je 11,9 milijardi dolara, pa se njegovo bogatstvo uvećalo na 106,5 milijardi dolara.
 
Još malo o Dr.Nestoroviću

"Gejtsova vakcina je eksperimentalna, nikad je ne bih primio. Od 15 ljudi koji su je primili, troje ima vrlo ozbiljno komplikacije
i potrebno im je bolničko lečenje", rekao je dr Nestorović i dodao da "pravljenje vakcine generalno ide kilavo".

https://mondo.rs/Magazin/Zdravlje/a...-Bila-Gejtsa-dr-Branimir-Nestorovic-stav.html

Ja nikada nisam cula za Gejcovu vakcinu. Ko je kreator te vakcine, koja farma kuca to ispituje?
To jednostavno ne postoji. Zasto bi USA davala milijarde dolare nekim evropskim firmama za vakcinu ako je vec Gejc izmislio neku?

Ovom coveku bi trebalo zabraniti nastupe po televizijama jer on ne zna sta govori, ali misli
da je to srpska vlada smislila jer imamo ovog ludog Nestora s jedne strane koji nam preporucuje zezanje,
s druge strane nekoliko pametnih ljudi kojima je to struka koji nam preporucuju uzdrzavanje,
a Vucic uziva jer ce moci uvek da se pozove na strucnog Nestora, a ako ne, onda na ove strucne ljude.
 
Komentar sa drugog sajta, a mogu da ga potpisem:

Pročitala sam tekst doktora Nestorovića nekoliko puta.
Elem, virus je veštački a možda i nije. Mislim jeste, ali nije za miševe već za slepe miševe. Ići u Italiju se moglo, ali u letalni šoping. Uzeti ili ne uzeti lošu vakcinu Bil Gejtsa koja ne postoji? Pitanje je sad, ta nepostojeća vakcina, mislim postoji ali još nije uspostojala jer je loša na nekoliko tipova Korone. A, B, C D, ko da više na pijaci ludila? Možete se zaraziti slobodno u šetnji ali nikako na svadbi; šetajte ne svadbujte, kolektivni imunitet nije potreban jer virus se usmerava na druge narode ali ne i nas, tj, i na nas ali mi smo kao što rekoh u laganoj šetnji šopingujući po Italiji, nikako na nekoj svadbi koje se i ne prave no i to ćemo rešiti kada neko drugi, bilo ko osim Zlog Bilija, proizvede vakcinu koja se bori protiv virusa Korone šetajuće laganice Italijom i njenim mrtvačnicama. Jer, virus nije smrtonosan po nas jer smo bili u karantinu a to je loša ideja, mislim dobra je jer smo izbegli scenarijo Italije koja je bila u problemu, a možda i nije već su sav ovaj haos izrežirali Zli Bili i kompanija, a on pulmolog ih je razotkrio, te je to znanje i nama preneo doduše u zavijenoj formi, no mi smo Srbi nebeski narod i zuji nam samo u glavi gde se hvataju paučina i virusi dok na respiratorni sistem (naš srpski)to ne deluje i mi imamo Koronu al ona je slaba za naša pluća koja je zaštitila DB i njeni aspiratori i respiratori.
 
A jel ti imas odgovor na pitanje sta je i gde je i ko je dobijao Gejcovu vakcinu?
Komentarisao sam Nestorovicevu izjavu. Evo ima na drugoj temi. Znaci namerno pravi fals robu, da bi mu ljudi sto manje verovali dok zadovoljno trlja ruke i smeje im se iza ledja :D
da, troje volontera iz grupe koja je primila dozu 250mcg imalo je nezelj. efekte stupnja 3 nakon druge imunizacije, i ta grupa nije zavrsila fazu I klinicke studije.
takodje, opisani su rezultati neutralisucih antitela za samo 8 pac, od ukupno 45. i to stvarno deskriptivno, nema tabela, nema ikakvih brojcanih vrednosti.
 
Komentarisao sam Nestorovicevu izjavu. Evo ima na drugoj temi. Znaci namerno pravi fals robu, da bi mu ljudi sto manje verovali dok zadovoljno trlja ruke i smeje im se iza ledja :D

Ali to je vakcina iz Bostona, nema veze sa Gejcom. Gejc nije farmaceut i ne pravi klinicke studije.
Gejc je izguibio 20 milijardi jer je vrednost akcija pala za toliko, sta tu ima cudno, ili je prodavao vakcine
po buvljacima pa se tako jos vise obogatio?
 
Naravno da nije. Akcije mu rastu ako je klima u drustvu takva da pogoduje digitalizaciji. Njegov posao je da pravi kompjuterske viruse i antiviruse, no vidimo da se skroz preorijentisao na nadrilekarstvo, ne objasnivsi zasto...
Dobro, njegove pare, njegova stvar, niko te nece vuci za usi da uzimas vakcinu i mirna Backa.
 
Dobro, njegove pare, njegova stvar, niko te nece vuci za usi da uzimas vakcinu i mirna Backa.
Mene ne zanima vakcina, nego to sto je njegovo zanimanje, a kao da nije. :ok: Znaci zasto je covek digao ruke od zanata koji mu je doneo slavu i preorijentisao se na nesto bezveze...
Ocigledno je, da hoce da posalje svetu poruku! Ali kakvu!?
 
Mene ne zanima vakcina, nego to sto je njegovo zanimanje, a kao da nije. :ok: Znaci zasto je covek digao ruke od zanata koji mu je doneo slavu i preorijentisao se na nesto bezveze...
Ocigledno je, da hoce da posalje svetu poruku! Ali kakvu!?
Da li se razlikuje od ostalih finansijera koji imaju pare, ali ne i posebno zanimanje, vec ulazu u razlicite stvari? :think:
Gejts kupuje ugled, sve ostalo vec ima.
 
Krizni štab je kritičan da je radio profesionalno apolitično sada bi Srbija bila u fazi Slovenije ili u fazi Crne Gore kojoj treba još par dana i the end epidemic,ali pošto mi imamo penzose u štabu koji pričaju svako svoju priču i koji slušaju Ivanušu iz SZO mi možemo biti samo u stagnaciji do avgusta.

Virus postoji ali KOJI?

Covid 19 lično ne verujem da postoji.
 

Back
Top