Dr LOVE

A kad raskidas kad volis? :manikir:

Pa dok smo u ljubavi, tj. dok smo zajedno, maksimalno sam posvećen i sve to...kada dođe vreme da se raskine, raskidamo...nije išlo, nema patnje i gotovo...

Mislim ne vredi nešto siliti, treba biti uporan, al' kada nešto baš neće, onda pusti, idemo dalje za iste pare...
 
Girli kad ces lepo da iseces vene?
dokle mislis sebe da sazaljevas a nama da pricas o vecnoj i jedinoj ljubavi?

ja sam bio u tvojim godinama ti u mojim nisi...prestani da slinis ili se rokni ili nadji novog decka !
:D
 

Back
Top