Dr.Love

Apsolvent sam na Uciteljskoj akademiji , imam još 4 ispita do diplome, uhvatila me nevjerovatna nevoljkost za ucenjem, faxom, pa cak i za druženjem sa ljudima sa faxa ..
Naime i taj sam fax se odužio ,drugi je po redu jer sam sa prvobitnog odustala nakon " popušene dvi godine " .Neki vec moje generacije debelo rade, i svega sam svjesna : da dođe faza ta da više knjigu ne možeš vidit , i da ce proci .. ali ja nemam vremena za tim !
Tjeram se ucit , gledam u knjigu , citam slova .. dignem glavu : bem ti jarca ŠIPAK ZNAM .

wtf ? :eek:

Treba da počneš da izbjegavaš prijatelje i rodbinu jer će te sigurno pitati "dokle si stigla"?

Šalim se. Potreban je značajan napor da se dugo studiranje završi. I biće sve teže. Zato mislim da ne treba sa učenjem da počneš sjutra već danas.

Treba da počneš da izbjegavaš prijatelje i rodbinu jer će te sigurno pitati "dokle si stigla"?

Šalim se. Potreban je značajan napor da se dugo studiranje završi. I biće sve teže. Zato mislim da ne treba sa učenjem da počneš sjutra već danas.

Al ja svaki dan pocnem i učim.. al od onoga učenog , šašica je naučenog .. :confused:
Jao.. rodbina vec zna da me ne smije ništa pitat .. !
Jedno vrijeme su me bar za momka pitala, sad ni to ne smiju .. :zcepanje:

Ma' .. ja bih još jedno LITO :mrgreen:

Sad cu da vas pitam nesto ozbiljnije nesmem to da pitam na drugim forumima jer ce da me ismeju al vas smem vi ste dobri:mrgreen:
Moj decko se veoma uzbudi kad obucem cipkasti donji ves.Nagovara me da za vreme seksualnog odnosa nosim cipele sa visokim stiklama.Meni je tako interesantnije ali se brinem da li je to prirodno i sta ce biti kad vise nema para za skupi ves?:rumenka:

Sad cu da vas pitam nesto ozbiljnije nesmem to da pitam na drugim forumima jer ce da me ismeju al vas smem vi ste dobri:mrgreen:
Moj decko se veoma uzbudi kad obucem cipkasti donji ves.Nagovara me da za vreme seksualnog odnosa nosim cipele sa visokim stiklama.Meni je tako interesantnije ali se brinem da li je to prirodno i sta ce biti kad vise nema para za skupi ves?:rumenka:

Pa sad..koliko para toliko muzike...:mrgreen:....:zcepanje:

:D..ma ne brini martta, obožavanje odredjenog dela tela ili odeće se zove fetišizam..
..ali ti to znaš, jel da?..:lol:
Donji veš često služi kao seksualni stimulans. Isto tako, nekome je uzbudljivo
kada dodiruje nečiju kosu, ali to je samo početni erotski impuls..
Normalno je kada se muškarac pored, recimo kose, interesuje i za čitavu tvoju ličnost.:think:

Ps..ako ti prijaju njegove "bubice" opusti se i uživaj...:mrgreen:

Jednostavno, jeftino a trajno rešenje :mrgreen:: tetovaža.

Primer istetovirane čipke na butinama:

black-lace-garter-tattoo.jpg

:lol:

Lepo vreme prestaje danas:evil:
Mrzim zimu
Mrzim zatvorene prostorije
Mrzim zagrejane prostorije
Mrzim da nosim dzemper
Mrzim jakne i kapute
Mrzim kad opadne lisce
Mrzim kad nema Sunca
Sve sam pokusao da leto traje uvek, ali nece
Sta da radim?
:evil:

Ušuškaj se pored svoje voljene i tako dočekaj proleće :)

Back