Quantcast

Др Јована раскринкава скандалозне и незаконите радње Лекарске коморе и власти!

ТТТТ

Aktivan član
Poruka
1.454
Po mom shvatanju i dr Jovana i dr Toma su PODJEDNAKO OPASNE INDIVIDUE, ekstremi o kojima se priča i piše, umesto da se struka pusti da radi svoj posao.

Oboje bi ih isterao iz lekarske komore pa nek idu u rijaliti da se natežu i preganjaju.

У реду колега, такво је твоје схватање ствари.

А сад бих те замолио да ми објасниш како др. Тома има право да тера било кога

на присилну вакцинацију.

Конкретно, имаш породицу Марковић и породицу Петровић.

Мајка, отац и једно или двоје деце.

Марковићи сматрају да треба да се вакцинишу, али неће да се вакцинишу

ММР вакцинама Приорикс и Вакспро. Једноставно, знају за боље вакцине и неће

да се вакцинишу овим. По ком основу они обавезно морају да се вакцинишу

наведеним вакцинама?

Породица Петровић неће уопште да се вакцинише. Ни против малих богиња ни

против заушака ни против рубеола. По ком основу они обавезно морају да се вакцинишу

наведеним вакцинама?

Да ли би био љубазан па нам навео један или два смислена, словесна, аргументована

разлога зашто они (и Марковићи и Петровићи) морају обавезно да се вакцинишу

наведеним вакцинама?

Sizif

Buduća legenda
Poruka
37.138
ja sam rekao ljudima cik se rodio fejsbuk da ce nas usrati, da to ne treba da se koristi, cak sam namerno svoj naliog napravio sa stampafskkm greskom

ko god nema fb sa greskom, neka ga gasi i napravi sa greskom
Ima i nas koji nemamo FB. To je mnogo bolja opcija.

Balkan Boj

Početnik
Poruka
3
Citaj malo TTT-a, covek pise malo ili zena, nisam gledao i nije ni bitno, ali pise pametno. Znamo da nije tesko biti ovca, ali i ne mora se biti ovca ako si coek, jel? :D
Prosto sam morao da se registrujem protiv svoje volje da bih pisao iako sam zapretio sebi da se ne registrujem i da idem po forumima. Vidi na sta si me naterao ;D

Balkan Boj

Početnik
Poruka
3
Mafija radi, mafija ne spava, svet pokrece kriminal sto bi rekao Kolja.
Treba misliti o tome da smo vec odavno zamorcici, svasta se protura i mi trpimo i cutimo, ne trpe Loncar ili tamo neki ludi naucnik ili korporativne zivotinje, nama se obijaju o glavu sedanje na naivne i povrsne price.

Ako nekom nesto preporucujete i tvrdite da je bezopasno, morate imati i dokaze. Ako o necemu pisete i preporucujete, morate tu materiju i znati.

Tako je to...

vcbccbc vcbcvb

Iskusan
Poruka
6.891
Породица Петровић неће уопште да се вакцинише. Ни против малих богиња ни

против заушака ни против рубеола. По ком основу они обавезно морају да се вакцинишу

наведеним вакцинама?
zato sto ce ih okriviti za prenosenje bolesti, LAZNO okriviti
https://www.logicno.com/hrana-zdrav...nfekcija-medu-potpuno-cijepljenom-djecom.html
Privremeni “imunitet” – ako ga čak možete nazvati i imunitetom – koji pruža DTaP cjepivo u najboljem je slučaju iluzorno. U najgorem slučaju, to je masovna obmana koja izaziva izbijanje bolesti za koje se pogrešno okrivljuju necijepljena djeca i koje se koriste kao izgovor za cenzuru istine o cjepivima na internetu, dok istovremeno uklanjaju zakone o izuzeću cjepiva u što većem broju država.
Izvori:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5530967/
BMC medicine
Children’s Health Defense

Povezani članci:

Teksaška škola sa stopostotnom cijepljenošću prisiljena je zatvoriti svoja vrata zbog epidemije kašlja hripavca – i dalje žele da vjerujemo kako cjepiva djeluju?

Svjetska zdravstvena organizacija sada otvoreno priznaje da cjepiva uzrokuju više polio slučajeva nego stvarni divlji virus

vcbccbc vcbcvb

Iskusan
Poruka
6.891
AHA, NEKE VAKCINE UBIJAJU LJUDE.

Dr. Soumya Swaminathan, the Chief Scientist of the World Health Organization, admitted that some vaccines are killing people during the WHO Global Vaccine Safety Summit last December in Geneva, Switzerland.

“I don’t think we can overemphasize the fact we really don’t have very good safety monitoring systems in many countries and this adds to the miscommunication and the misapprehensions,” Swaminathan said.
“Because we’re not able to give very good clear-cut answers when people ask questions about the deaths that have occurred due to a particular vaccine, and this always gets blown up in the media.”
https://banned.video/watch?id=5e191ca0b0ffe2001a9c2676

Poruka
6.428
https://srbin.info/drustvo/dr-jovan...i-nezakonite-radnje-lekarske-komore-i-vlasti/

Др Јована раскринкава скандалозне и незаконите радње Лекарске коморе и власти!

У свом осмом по реду обраћању уживо гледаоцима на Фејсбуку, др Јована Стојковић, председник Покрета “Живим за Србију”, ексклузивно је открила каквим се све незаконитим поступцима Лекарска комора Србије, у очигледној спрези са влашћу, служи како би је оклеветала пред Судом части, и то искључиво због њене борбе за необавезну вакцинацију. Др Јована је за све своје наводе изнела материјалне доказе, показавши неосноване и непотписане пријаве против ње, пуне лажи и клевета, па чак и увреда, као и бројне друге начине на које је Комора кршила и законе и сопствени статут.

11:18 23.12.2019.

Она је такође детаљно описала монтирани процес који се против ње води, и обелоданила ко су особе које га спроводе, и каквим се радњама служе. Говорећи о проблемима кроз које пролазе борци за слободу избора, др Јована цитирала је и бројне увреде, клевете и претње упућене и њој лично, али и њеним саборцима, па и родитељима деце оболеле или преминуле после вакцинације, од којих ниједна, упркос пријавама, није процесуирана, док је њено име стављано и на кривичне опријаве, али и на стуб срама у медијима, и режимским и окупаторским.

Др Јована поручила је да од борбе за необавезну вакцинацију неће одустати, те да је зато и основала Покрет “Живим за Србију”, и позвала своје присталице да је подрже потписима и донацијама пред кандидатуру за парламентарне изборе наредне године.

Pogledajte prilog 627380
Pogledajte prilog 627382
Morate bolje fotošopirati. Ovo je baš amaterski.

Poruka
6.428
Ја сам за присилну вакцинацију. Против каријеса. Али некако, нико да измисли вакцину за болест од које пати 100,00 % човечанства и на коју се троше билиони долара за лечење.
Jadni zubari bi ostali bez hleba ?

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
64.606
Čak ni duvan-čvarke ?
Ne znaš šta propuštaš.
A i pisac tog jevrejskog sočinenija, da je probao ukus duvan-čvaraka, ne bi zabranio svinjetinu.
Ma jela sam Radovane i neka dimljena creva, sada sam u nekim drugim vodama, dodje to tako
"s godinama". Inace ti dajem za pravo sto se svinjskog mesa tice, covek ili jede ili ne jede meso,
a tu ne sme da bude razlike izmedju jagnjeta, teleta ili praseta.

Poruka
3.659
Али тако „заштићен” ниси хтио са мном кад сам ти јавно понудио да одемо у собу са обољелима, ја да се са сваким обољелим изгрлим и изљубим, а ти само да будеш ту и да нас снимаш.
Ja se ne sećam te ponude, koja je uzgred glupa jer ionako nas niko ne bi pustio da to uradimo.
Копкало ме да ово провјерим, да видим да нисам пролупао па пронађох да сам то додуше прво понудио Сношај ефендији, али и теби, ево овдје:
https://forum.krstarica.com/threads/vakcine-nova-otkrica.814283/page-23#post-37040146
па сам те и подсјетио овдје:
https://forum.krstarica.com/threads/vakcine-nova-otkrica.814283/page-24#post-37040212

Poruka
3.659
Неостварив сад јер је прош’о воз тј. епидемија.
А глуп није, то би била стварна, реална провјера имунитета. Могло би и теби бити од користи, добијеш лијепо богињице (вакцина ти омогући лакшу клиничку слику и преболијевање са мање тегоба) и онда стварно постанеш имун на њих. ;)

Muad'Dib

Veoma poznat
Poruka
11.549
Неостварив сад јер је прош’о воз тј. епидемија.
А глуп није, то би била стварна, реална провјера имунитета. Могло би и теби бити од користи, добијеш лијепо богињице (вакцина ти омогући лакшу клиничку слику и преболијевање са мање тегоба) и онда стварно постанеш имун на њих. ;)

Pedijatrica moje dece je dobar primer, primila jednu dozu vakcine davnih sedamdesetih. Došla epidemija, ona došla u kontakt sa zaraženom decom pa ode da proveri titre antitela a oni visoki kao da je pre mesec dana preležala bolest. Nakon 40 godina joj je vakcinalni imunitet savršeno odreagovao.

Ti nastavi da fantaziraš.

The Rise of Jagg

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.411
Pedijatrica moje dece je dobar primer, primila jednu dozu vakcine davnih sedamdesetih. Došla epidemija, ona došla u kontakt sa zaraženom decom pa ode da proveri titre antitela a oni visoki kao da je pre mesec dana preležala bolest. Nakon 40 godina joj je vakcinalni imunitet savršeno odreagovao.

Ti nastavi da fantaziraš.
Da li takođe veruješ u sledeće činjenice

- kem trejlz
- Flat Earth

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.