Quantcast

Др Јована раскринкава скандалозне и незаконите радње Лекарске коморе и власти!

комшија

Legenda
Poruka
62.314
https://srbin.info/drustvo/dr-jovan...i-nezakonite-radnje-lekarske-komore-i-vlasti/

Др Јована раскринкава скандалозне и незаконите радње Лекарске коморе и власти!

У свом осмом по реду обраћању уживо гледаоцима на Фејсбуку, др Јована Стојковић, председник Покрета “Живим за Србију”, ексклузивно је открила каквим се све незаконитим поступцима Лекарска комора Србије, у очигледној спрези са влашћу, служи како би је оклеветала пред Судом части, и то искључиво због њене борбе за необавезну вакцинацију. Др Јована је за све своје наводе изнела материјалне доказе, показавши неосноване и непотписане пријаве против ње, пуне лажи и клевета, па чак и увреда, као и бројне друге начине на које је Комора кршила и законе и сопствени статут.

11:18 23.12.2019.

Она је такође детаљно описала монтирани процес који се против ње води, и обелоданила ко су особе које га спроводе, и каквим се радњама служе. Говорећи о проблемима кроз које пролазе борци за слободу избора, др Јована цитирала је и бројне увреде, клевете и претње упућене и њој лично, али и њеним саборцима, па и родитељима деце оболеле или преминуле после вакцинације, од којих ниједна, упркос пријавама, није процесуирана, док је њено име стављано и на кривичне опријаве, али и на стуб срама у медијима, и режимским и окупаторским.

Др Јована поручила је да од борбе за необавезну вакцинацију неће одустати, те да је зато и основала Покрет “Живим за Србију”, и позвала своје присталице да је подрже потписима и донацијама пред кандидатуру за парламентарне изборе наредне године.

1577098296000.png

1577098391900.png

AleksaJ

Elita
Poruka
16.114
Dr Jovana je Cool. Ali Dr. Jovanjica bash i ne. :eek:

НЕКА СЕ ОБРАТЕ УСТАВНОМ АПЕЛАЦИОНОМ РЕПУБЛИЧКОМ ОПШТИНСКОМ СРЕСКОМ СУДУ ЗА ЗАШТИТУ ЗАКОНИТОСТИ

ИЛИ

НЕК АПРИЈАВЕ ОРГАНИМА ГОЊЕЊА И УСПОСТАВЉАЊА МИРА И РЕДА

fobos11

Domaćin
Poruka
3.513
Zena, doktor koja u 21. veku propagira antivakcinastvo nije zasluzila da nosi titulu doktora. Bruka i sramota je za zemlju Srbiju sto takva spodoba postoji. Zajedno sa Karleusom i jos par ludaka loze roditelje debiloide , da se deca ne vakcinisu. Same vakcine nisu savrsena zastita, ali je najbolja koja trenutno postoji.

Imao sam koleginicu, ona i muz promovisu homeopatski nacin lecenja i njih i dece. Zato je veci deo godine na bolovanju jer je uvek jedno od dvoje njene dece pod viirusima i upalama, dok joj je sin bio cak hospitalizovan. Ona sa advokatom borbu sa vrticem koji joj nije dao nevakcinisanu decu da salje u grupu. Jedan ortodoksni debil od zene. Je.be se meni sto su njena deca nezasticena vakcinama, ali oni su u kontaktu sa decom koja jos nisu vakcinisana jer su premala ili zato sto imaju neki drugi opravdan medicinski razlog. Njena nevakcinisana deca ce zaraziti drugu. Licne slobode na koje se mnogi pozivaju u svim zapadnim i modernim ustavima vaze samo dok ta licna sloboda ne ugrozava licnu slobodu druge osobe. Odluka da se neko ne vakcinise moze da bude licna, ali isto je i odluka da se nevakcinisana deca ne mesaju sa ostalom pre svega u vrticu prilicno opravdana.

Sramota je da mi Srbi u 21. veku razmisljamo kao da je srednji vek, ali i to dosta govori o nama. A koliko je vakcinisanje "stetno", pa ja mislim da do pre nekoliko godina nije postojalo generacije koja nije vakcinisana standardnim vakcinama. I sve price oko autizma, homoseksualizma i slicnih gluposti koje izazivaju vakcine pada u vodu. Dok se ne izmisli neki bolji nacin zastite ovaj mora ostati obavezan.

Poslednja izmena od moderatora:

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
64.612
Zena, doktor koja u 21. veku propagira antivakcinastvo nije zasluzila da nosi titulu doktora. Bruka i sramota je za zemlju Srbiju sto takva spodoba postoji. Zajedno sa Karleusom i jos par ludaka loze roditelje i ovakve debiloide poput "komsije" i slicnih, da se deca ne vakcinisu. Same vakcine nisu savrsena zastita, ali je najbolja koja trenutno postoji.
Ja bih sve te skotove turila u apsu.

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530
Fobose, iebo te patak. Sve ima neku Istinu na sredini. Citaj Umri_muski karakter, on mene bash i ne voli puno (uostalom, ko voli divlje macke u svojoj mortalnoj borbi za prezivljavanje), ali je cova strasno zivotan. Promasuje dosta cesto, ali vecinom pogadja, u sred srede. Eto, ja ga volim, njegov dosta uspesan pokusaj analize srpske objektivnosti.

Vakcinacija jeste potrebna... Ali, po meni, kako ja gledam svet, neko je ubacio u taj proces (post 05.10.2000.) nekakve muckove. Koje i kakve? :eek:

E, moj ti Fobose, u tom zecu lezi grm! :kez:

zofr

Domaćin
Poruka
4.446
Ja bih sve te skotove turila u apsu.
Тако треба, једни у апсу, други вакцинисани, да би МИ одабрани, који се не вакцинишемо, живели без опасности да се заразимо.

МИ нећемо да једемо ни месо вакцинисаних свиња јер није здраво, то нека једу тамо неки далеко.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
64.612
Тако треба, једни у апсу, други вакцинисани, да би МИ одабрани, који се не вакцинишемо, живели без опасности да се заразимо.

МИ нећемо да једемо ни месо вакцинисаних свиња јер није здраво, то нека једу тамо неки далеко.

Ja se drzim Starog Zaveta, ne jedem svinjsko meso.

fobos11

Domaćin
Poruka
3.513
Fobose, iebo te patak. Sve ima neku Istinu na sredini. Citaj Umri_muski karakter, on mene bash i ne voli puno (uostalom, ko voli divlje macke u svojoj mortalnoj borbi za prezivljavanje), ali je cova strasno zivotan. Promasuje dosta cesto, ali vecinom pogadja, u sred srede. Eto, ja ga volim, njegov dosta uspesan pokusaj analize srpske objektivnosti.

Vakcinacija jeste potrebna... Ali, po meni, kako ja gledam svet, neko je ubacio u taj proces (post 05.10.2000.) nekakve muckove. Koje i kakve? :eek:

E, moj ti Fobose, u tom zecu lezi grm! :kez:

Kao roditelj ne mogu da podrzim stav da je vakcinacija opcionalna. Jer dete u odredjenom uzrastu moze tek primiti odredjene vakcine poput MMR/a, ali do tog trenutka je nezasticeno. Ako se u vrticu susretne sa detetom koje nije vakcinisano a koje je zakacilo neki od virusa (ne samo male boginje), to drugo dete moze itekako biti ugrozeno. Zamena za vakcine u ovom trenutku ne postoji. Ne postoje nikakve tinkture onog ludaka Miroljuba Petrovica, ne postoji nista slicno sto moze zameniti. Ako medicina uznapreduje i izmisli nesto efikasnije, slobodno neka se ukinu vakcine i neka se predje na tako nesto.

Ja ne znam ko koliko godina ima ovde, ali znam da moji roditelji nisu ni trenutka razmisljali da li brat i ja da se vakcinisemo, niti je to bilo koji drugi roditelj pomislio. Nakon one epidemije variola vere, gde je za nekoliko nedelja ekspresno vakcinisano vise od 20 miliona gradjana SFRJ, vise niko normalan nije postavljao pitanje da li je vakcinacija potrebna. Kako je moguce da danas u 21. veku to neko radi. Ovo mi je rang rasprave sa onom da li je zemlja ravna ploca.

Postoji jos jedna surova istina o vakcinaciji. Kako sam slusao nekog epidemiologa, nisu samo mala deca ugrozena nevakcinacijom. Svi koji su rodjeni u periodu koji obuhvata deo 70ih i 80ih godina (rekli su tacno, ne secam se od koje do koje godine), su na neki nacin ugrozenii jer tada vakcinacija nije zavrsena. Dakle primljena je valjda jedna vakcinia, ali nije i ona druga kojom se zavrsava proces. Razlog je neverovatan, tada se smatralo da su bolesti poput malih boginja i jos nekih iskorenjene. U prevodu da je nivo vakcinacije bio takav da i ukoliko je postojao neki prenosilac, da to nije moglo da se rasiri. Citava generacija kojoj i ja pripadam dakle nije u potpunosti vakcinisana. Taj epidemiiolog kaze da to nijie toliko opasno da su jedino ugrozenii doktori, dok mi ostali ne bismo trebali da imamo kontakt sa osobama koje nose neke od tih bolesti. Na zalost tih dalekih 70ih i 80ih godina tadasnji doktori nisu ni slutili da raste jedna generacijia potpunih debila koji ce da dovode u sumnju samu vakcinaciju i koji ce voditi krstaski rat protiv vakcina.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
64.612
Kao roditelj ne mogu da podrzim stav da je vakcinacija opcionalna. Jer dete u odredjenom uzrastu moze tek primiti odredjene vakcine poput MMR/a, ali do tog trenutka je nezasticeno. Ako se u vrticu susretne sa detetom koje nije vakcinisano a koje je zakacilo neki od virusa (ne samo male boginje), to drugo dete moze itekako biti ugrozeno. Zamena za vakcine u ovom trenutku ne postoji. Ne postoje nikakve tinkture onog ludaka Miroljuba Petrovica, ne postoji nista slicno sto moze zameniti. Ako medicina uznapreduje i izmisli nesto efikasnije, slobodno neka se ukinu vakcine i neka se predje na tako nesto.

Ja ne znam ko koliko godina ima ovde, ali znam da moji roditelji nisu ni trenutka razmisljali da li brat i ja da se vakcinisemo, niti je to bilo koji drugi roditelj pomislio. Nakon one epidemije variola vere, gde je za nekoliko nedelja ekspresno vakcinisano vise od 20 miliona gradjana SFRJ, vise niko normalan nije postavljao pitanje da li je vakcinacija potrebna. Kako je moguce da danas u 21. veku to neko radi. Ovo mi je rang rasprave sa onom da li je zemlja ravna ploca.

Postoji jos jedna surova istina o vakcinaciji. Kako sam slusao nekog epidemiologa, nisu samo mala deca ugrozena nevakcinacijom. Svi koji su rodjeni u periodu koji obuhvata deo 70ih i 80ih godina (rekli su tacno, ne secam se od koje do koje godine), su na neki nacin ugrozenii jer tada vakcinacija nije zavrsena. Dakle primljena je valjda jedna vakcinia, ali nije i ona druga kojom se zavrsava proces. Razlog je neverovatan, tada se smatralo da su bolesti poput malih boginja i jos nekih iskorenjene. U prevodu da je nivo vakcinacije bio takav da i ukoliko je postojao neki prenosilac, da to nije moglo da se rasiri. Citava generacija kojoj i ja pripadam dakle nije u potpunosti vakcinisana. Taj epidemiiolog kaze da to nijie toliko opasno da su jedino ugrozenii doktori, dok mi ostali ne bismo trebali da imamo kontakt sa osobama koje nose neke od tih bolesti. Na zalost tih dalekih 70ih i 80ih godina tadasnji doktori nisu ni slutili da raste jedna generacijia potpunih debila koji ce da dovode u sumnju samu vakcinaciju i koji ce voditi krstaski rat protiv vakcina.

I ja sam vakcinisana u vreme kad moji roditelji nisu ni obracali paznju na vakcine, kao ni jedan roditelj po Evropi, jednostavno
smo masovno vakcinisani, nije bilo ni Karleuse, ni Miroljuba Petrovica, ali ni nekih jako vaznih licnosti iz Holivuda da nam sole
pamet i objasnjavaju da mozda mozemo da pistanemo autisticni, nismo ni znali da to uopste i postoji.

Ja zaista ne razumem ( a inace sam osoba otvorenog duha i srca pa za sve imam razumevanja) da danas
neke budaletine koje od skole imaju dva razreda i veliki odmor, drve o stetnosti vakcina.

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
42.023
kad malo bolje razmislim zbog ovoga, i ovakvih glasacu za naprednjake...
Eh, malo li je onda i tebi falilo, nisu valjda naprednjaci jedini koji se razumeju u vakcinaciju, po tvojoj meri?

@ tema

Nemam stav po pitanju vakcinacije odredjen vec uopsten, da neke vakcine treba obavezno primiti a za neke odluciti samo sa svim konsekvencama i odgovornostima koje iz toga slede, ali poenta ove teme je da ako u svetu niko nikom ne brani da se zalaze za slobodno odlucivanje o pojedinim vakcinama, zasto bi se to kod nas branilo?

A na drzavi je konacna rec, ali i odluka da neke vakcine (konacno) pocne da pravi ovde, sa sve budnom kontrolom tog procesa.

fobos11

Domaćin
Poruka
3.513
I ja sam vakcinisana u vreme kad moji roditelji nisu ni obracali paznju na vakcine, kao ni jedan roditelj po Evropi, jednostavno
smo masovno vakcinisani, nije bilo ni Karleuse, ni Miroljuba Petrovica, ali ni nekih jako vaznih licnosti iz Holivuda da nam sole
pamet i objasnjavaju da mozda mozemo da pistanemo autisticni, nismo ni znali da to uopste i postoji.

Ja zaista ne razumem ( a inace sam osoba otvorenog duha i srca pa za sve imam razumevanja) da danas
neke budaletine koje od skole imaju dva razreda i veliki odmor, drve o stetnosti vakcina.

Ja cak mogu da razumem da drve, imaju drustvene mreze i zeljni su paznje, ali ne mogu da verujem koliko se ljudi peca na te gluposti. Kako je moguce da neki bolid poput Karleuse izgradi autoritet da ti daje medicinske savete i da neko to poslusa. U kontekstu vakcina mnogo je ipak opasnije sto ova "doktorka" promovise, jer i dalje postoji taj neki autoritet belih mantila, gde se ti bez razmisljanja oslanjas na misljenje doktora.

Ovaj 21. vek sa svim dostupnim informacijama koje su na klik od nas nijie napravio odgovornije pojedince, naprotiv, napravio je mnogo neodgovornije osobe.

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530
Fobose, sve je ovo All Cool sto ti pricas. Nemam nista protiv toga sto pricas. Sve to deluje sa naucne tacke gledista dokazano/provereno.

Ono sto sam ja pitao je nesto drugo. Da li u tim kupovnim vakcinama (Borislava Tadic je kupovala neke vakcine sa isteklim rokom trajanje, ili isticucim rokom trajanja) moze da se desi, da se ubaci neki sporodelujuci otrov, neki enzim koji u dugom vremenskom periodu izaziva rak, cancer.. Mozda cak i leukemiju?

To je bilo moje pitanje? Koliko su te uvozne vakcine sigurnosno proverene, ko ih proverava, i ko i kakve ustanove daju certifikate za njih??? :kez:

cronnin

Poznat
Moderator
Poruka
7.341
Sramota je da mi Srbi u 21. veku razmisljamo kao da je srednji vek, ali i to dosta govori o nama. A koliko je vakcinisanje "stetno", pa ja mislim da do pre nekoliko godina nije postojalo generacije koja nije vakcinisana standardnim vakcinama. I sve price oko autizma, homoseksualizma i slicnih gluposti koje izazivaju vakcine pada u vodu. Dok se ne izmisli neki bolji nacin zastite ovaj mora ostati obavezan.

Глупост и замене теза.
1. Вакцинација уопште није неопходна у толикој мери.
2. Провлачиш тровање људи под именом вакцинације.

cronnin

Poznat
Moderator
Poruka
7.341
Prisilna vakcinacija vodi u totalitarizam.
Ako vam nametnu totalitarizam, vise se necete pitati ni za sta...a onda tek pocinje tortura.
Ја сам за присилну вакцинацију. Против каријеса. Али некако, нико да измисли вакцину за болест од које пати 100,00 % човечанства и на коју се троше билиони долара за лечење.

ТТТТ

Aktivan član
Poruka
1.454
Прво што би требало уочити је да се овде не ради о антивакцинацији већ о противљењу присилној вакцинацији

лошим вакцинама. Противљењу жртвовања дечјег здравља зарад личног богаћења и корпорацијског профита.

Пошто пишете о ММР вакцини требало би да знате да постоје две врсте те вакцине: добра и лоша.

Једна врста се добија кроз производњу и извођење из животињских ћелија, а друга кроз производњу и

извођење из абортираних људских фетуса.

Ова из животињских ћелија је потпуно безбедна за децу, а ова из фетуса је високо ризична за дечје здравље.

Разлика је у реакцији дечјег имуног система на њих.

У случају вакцине животињског порекла дечји организам реагује тако што се имунолошка реакција односи само

на убачену, страну ДНК.

У случају вакцине из фетуса долази до великих проблема због сличности убаченог и властитог ДНК.

Јавља се више нежељених (или жељених?) појава, а једна од њих је кад дечји имуни систем, због велике

сличности ДНК материјала није у стању да разликује убачени од властитог ДНК па због тога почиње да напада

властите ћелије.

У пракси то значи да имамо потпуно безбедне вакцине јапанског произвођача и потпуно сумњиве, небезбедне

вакцине америчког произвођача.

Свако ко инсистира на присилној вакцинацији деце лошим вакцинама треба да иде у затвор због свесног угрожавања

дечјег здравља.

Децу треба вакцинисати добрим и безбедним вакцинама, јер важније је здравље деце од личног или корпорацијског богаћења.

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530
Dr Jovana je heroj.
Najmanje što zaslužuje je zahvalnost srpskog naroda i svih građana iz Srbije.
Jel ti znas 'armoniras, da neki iz Vlade Srbije nisu cepljeni protiv besnila. Zato kada ja setam pored Skupstine Beograda, sa sobom nosim serum protiv besnila. :hehe:

fobos11

Domaćin
Poruka
3.513
Глупост и замене теза.
1. Вакцинација уопште није неопходна у толикој мери.
2. Провлачиш тровање људи под именом вакцинације.

Ok, slobodno tvoje dete ne vakcinisi i zelim i tom detetu i tebi puno srece u zivotu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.