Quantcast

DPK pristala da Pacoli bude budući predsednik Kosova

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115
DPK pristala da Pacoli bude budući predsednik Kosova
Politika - Pre 42 minuta
Najuže rukovodstvo Demokratske partije Kosova Hašima Tačija odlučilo je večeras da predsedniku Alijanse za novo Kosovo Bedžetu Pacoliju ponudi mesto predsednika u kombinaciji za stvaranje koalicije za buduću kosovsku vladu.

Potrpredsednik DPK Hajredin Kući izjavio je da je odluka doneta večeras nakon tročasovne rasprave najužeg rukovodstva DPK.

Odluka rukovodstva DPK je doneta konsenzusom, rekao je Kući i naveo da će DPK imati mesto premijera i predsednika Skupštine Kosova.

Narednih dana dve stranke kosovskih Albanaca će razmotriti podelu ministarstava, podvukao je Kući.

Uslov da Pacoli bude budući predsednik Kosova je bio da njegova ANK uđe u koaliciju sa Tačijem.

Tači u budućoj koaliciji računa na podršku većine poslanika Srba i drugih nealbanskih zajednica. U tom slučaju buduća vlada će imati podršku najviše 65 od 120 poslanika.

Konstitutivna sednica Skupštine Kosova zakazana je za 24. februar.

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115
To je covjek koji je obisao pola svijeta.Mislim na Behdzeta Pacolija koji je imao nekada za suprugu cuvenu Anu Oksu.Inace Behdzet Pacoli ima oko 10 000 svojih radnika koji rade po citavom svijetu i Behdzet Pacolijeva firma je radila na obnovi Bijeloog Doma u Rusiji.To je covjek koji ima puno novca i mislim d aje to jedan najbolji izbor za Kosovare jer taj covjek Pacoli je biznismen i veoma dobar covjek za Kosovo.

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.582
To je covjek koji je obisao pola svijeta.Mislim na Behdzeta Pacolija koji je imao nekada za suprugu cuvenu Anu Oksu.Inace Behdzet Pacoli ima oko 10 000 svojih radnika koji rade po citavom svijetu i Behdzet Pacolijeva firma je radila na obnovi Bijeloog Doma u Rusiji.To je covjek koji ima puno novca i mislim d aje to jedan najbolji izbor za Kosovare jer taj covjek Pacoli je biznismen i veoma dobar covjek za Kosovo.
NIJE ON TU DA BUDE BOLJE SHIPTARIMA NEGO JE TU DA BI SE NAFATIRAO JOS.........I KO SU TI KOSOVARI.........

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115
NIJE ON TU DA BUDE BOLJE SHIPTARIMA NEGO JE TU DA BI SE NAFATIRAO JOS.........I KO SU TI KOSOVARI.........
To su stanovnici Kosova jer Kosovar znaci covjek sa Kosova.Mi moramo znati da je ovaj covjek predsjednik Pacoli u koaliciji sa Kosovskom Strankom Pravde koja je Islamisticka stranka i mislim da je zbog toga Pacoli jedan od najboljih ljudi za Kosovo jer moze utjecati da se pokrivenim zenama ne zabranjuje ulazak u institucije a to je u skolama i u radni odnos u drzavnoj sluzbi.

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115

Pacolli's group is known for having renovated the Kremlin in grand scale, lavish in gold leaf and with other extravagant materials.[5]

Evidence of the Groups capabilities can be seen in the construction of the Presidential Complex of the new capital of Kazahstan, Astana, where more than 1.000.000 m2 were constructed.[13

Mr. Pacolli is also internationally known for his work to release UN hostages being held in Afghanistan.

Grof Vronski

Legenda
Banovan
Poruka
60.490
Bogat, uspesan biznismen sa veoma jakim medjunarodnim vezama... Ostaje da se vidi kakv je politicar ?
Bedžet Pacoli je klasičan međunarodni
kriminalac.....
Ima "lavovski" udeo u ishitrenom povlačenju Borisa Jeljcina
iz politike,jer su engleski novinari otkrili tajne Jeljcinove
račune u švajcarskim bankama,otvorene na ime ćerke Tatjane,
na koje je Pacoli uplaćivao reket za građevinske radove u Moskvi.
Dobijao je najisplativije poslove bez tendera u Moskvi i širom Rusije.....
Zahvaljujući bliskosti sa Jeljcinom "po'vatao" je značajne političke veze
po Evropi i svetu.....!

MikiEgzekutor

Aktivan član
Poruka
1.650
otkad ti mislis?

Blues Brothers

Veoma poznat
Poruka
14.668
Bedžet Pacoli je klasičan međunarodni
kriminalac.....
Ima "lavovski" udeo u ishitrenom povlačenju Borisa Jeljcina
iz politike,jer su engleski novinari otkrili tajne Jeljcinove
račune u švajcarskim bankama,otvorene na ime ćerke Tatjane,
na koje je Pacoli uplaćivao reket za građevinske radove u Moskvi.
Dobijao je najisplativije poslove bez tendera u Moskvi i širom Rusije.....
Zahvaljujući bliskosti sa Jeljcinom "po'vatao" je značajne političke veze
po Evropi i svetu.....!
Zemo ti si ocito zalutao u nekom virtuelnom svetu. Rusija je inace poznata po tome da je tamo je sve pod zakonski konac :D Pacoli je pokupio malo kajmaka kao i ostali i to je to ! Sta ti mislis da ostali belosvetski politicari tipa Berluskoni itd. vrte biznis na bele oci i postenje ? Osim raznih drugih vukojebina Pacoli posluje i u Dubaiu. A jeste ko ce biti predsednik Kosova vise se na svu srecu ne odlucuje u Begisu nego u Pristini !!!

Grof Vronski

Legenda
Banovan
Poruka
60.490
Zemo ti si ocito zalutao u nekom virtuelnom svetu. Rusija je inace poznata po tome da je tamo je sve pod zakonski konac :D Pacoli je pokupio malo kajmaka kao i ostali i to je to ! Sta ti mislis da ostali belosvetski politicari tipa Berluskoni itd. vrte biznis na bele oci i postenje ? Osim raznih drugih vukojebina Pacoli posluje i u Dubaiu. A jeste ko ce biti predsednik Kosova vise se na svu srecu ne odlucuje u Begisu nego u Pristini !!!
Zemo,ako već uzimaš pušku u ruku,
osloni je....
ako ti se ruka trese,promašićeš metu....!
Ovo shvati metaforično.
Igrom slučaja bio sam tada u Moskvi i od samih
Rusa znam kako je restauriran Parlament,koga je
Jeljcin granatirao da bi pobio opozicione prvake......
E,moj zemo.....
Ne drži se samo šablona i znaj -
Bedžet Pacoli je opasan dugogodišnji međunarodni kriminalac,
finansijski moćniji i od samog Soroša....
Moj zemo....
Mogao bih još da ti pričam,ali nećeš da čitaš.......

Blues Brothers

Veoma poznat
Poruka
14.668
Zemo,ako već uzimaš pušku u ruku,
osloni je....
ako ti se ruka trese,promašićeš metu....!
Ovo shvati metaforično.
Igrom slučaja bio sam tada u Moskvi i od samih
Rusa znam kako je restauriran Parlament,koga je
Jeljcin granatirao da bi pobio opozicione prvake......
E,moj zemo.....
Ne drži se samo šablona i znaj -
Bedžet Pacoli je opasan dugogodišnji međunarodni kriminalac,
finansijski moćniji i od samog Soroša....
Moj zemo....
Mogao bih još da ti pričam,ali nećeš da čitaš.......
Kad nema kise dobar je i grad, zemo moj ! A jeste para vrti dje burgija nece to je bilo od na vjek. Boze moj sad je tamo nekakv Pacoli kriv sto je Rusija u vreme Jelcina pofafala isto i Srbija za vreme Slobe..
Dovoljna je cinjenica da je Pacoli i pre nego sto je stupio bavljenjem politikom bezbroj puta odresio kesu i slao npr. decu obolelom od raka na lecenje u Svajcarsku da ne pomenem razne druge fondacije....Obicna sirotinja zvisi od takvih sta drugo ?

Ayeye_Brazdorf

Domaćin
Poruka
4.290
Kad nema kise dobar je i grad, zemo moj ! A jeste para vrti dje burgija nece to je bilo od na vjek. Boze moj sad je tamo nekakv Pacoli kriv sto je Rusija u vreme Jelcina pofafala isto i Srbija za vreme Slobe..
Dovoljna je cinjenica da je Pacoli i pre nego sto je stupio bavljenjem politikom bezbroj puta odresio kesu i slao npr. decu obolelom od raka na lecenje u Svajcarsku da ne pomenem razne druge fondacije....Obicna sirotinja zvisi od takvih sta drugo ?
Zemo, jel znas onu novu plavo belu zgradu u juznom delu, blizu jadrana, sto bas lepo izgleda..?

Cuo sam da je to on napravio i poklonio Mitrovici, kao i da je po jednu takvu zgradu napravio u svakom gradu na Kosovu...

Inace, on je jos jedan od kosovskih Seselja, takvi su svi vasi lideri dole, osim Vetona koga sam imao prilike da upoznam i koji je jedini normalan i nije sovinista...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.