Дозволите руски језик на форуму!

Руски језик на форуму политика

  • Да,обавезно знање руског је неопходно

  • Наравно говорим и пишем руски језик

  • Не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Нема смисла да званични језик буде енглески и српски а да се руски одбија и све написано на руском брише.

Руски језик је веома значајан за нашу будучност народа и Србије.И захтева хитно споровођење реформе о слободном писању на руском језику форума Крстарице.

Овим путем стављам мали виртуални референум и можете се изјаснити .

Ево мала песмица коју сви почетници морају да знају

Катюша

Расцветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой;
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег, на крутой.

Выходила, песню заводила
Про степного, сизого орла,
Про того, которого любила,
Про того, чьи письма берегла.

Ой, ты песня, песенка девичья,
Ты лети за ясным солнцем вслед,
И бойцу на дальнем пограничье
От Катюши передай привет.

Пусть он вспомнит девушку простую,
Пусть услышит, как она поёт,
Пусть он землю бережёт родную,
А любовь Катюша сбережёт.


Каћуша

Расцветале јабуке и крушке,
развила се магла над реком.
Излазила на обалу Каћуша,
На високу обалу, на стрмину.

Излазила, песму задевала,
о степском, сињем орлу,
о оном, кога је волела,
о оном, чија писма чувала.

О, ти песмо, девојачка песмо,
ти лети за јасним сунцем,
и борцу на далекој граници,
од Каћуше пренеси поздрав.

Нек' се сети девојке обичне,
Нек' послуша, како она пева,
нек' земљу чува родну,
а љубав ће Каћуша сачувати.
 
Poslednja izmena:
Jel mozes da nabrojis 10 korisnika na politici koji mogu na njemu komunicirati???

Српски и руски језик су веома слични и да некима нису случни требао би да науче они који не знају руски.Руски језик је карта за светлију будучност.
 
Нема смисла да званични језик буде енглески и српски а да се руски одбија и све написано на руском брише.

Руски језик је веома значајан за нашу будучност народа и Србије.И захтева хитно споровођење реформе о слободном писању на руском језику форума Крстарице.

Овим путем стављам мали виртуални референум и можете се изјаснити .

Ево мала песмица коју сви почетници морају да знају

Катюша

Расцветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой;
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег, на крутой.

Выходила, песню заводила
Про степного, сизого орла,
Про того, которого любила,
Про того, чьи письма берегла.

Ой, ты песня, песенка девичья,
Ты лети за ясным солнцем вслед,
И бойцу на дальнем пограничье
От Катюши передай привет.

Пусть он вспомнит девушку простую,
Пусть услышит, как она поёт,
Пусть он землю бережёт родную,
А любовь Катюша сбережёт.


Каћуша

Расцветале јабуке и крушке,
развила се магла над реком.
Излазила на обалу Каћуша,
На високу обалу, на стрмину.

Излазила, песму задевала,
о степском, сињем орлу,
о оном, кога је волела,
о оном, чија писма чувала.

О, ти песмо, девојачка песмо,
ти лети за јасним сунцем,
и борцу на далекој граници,
од Каћуше пренеси поздрав.

Нек' се сети девојке обичне,
Нек' послуша, како она пева,
нек' земљу чува родну,
а љубав ће Каћуша сачувати.

Ajoj prevoda hahahahah bruka i sramota. Jeli Ruskinjo znas li ti uopste ruski ili koristis google tools???? Majko moja mila :hahaha:
 
Српски и руски језик су веома слични и да некима нису случни требао би да науче они који не знају руски.Руски језик је карта за светлију будучност.

??? Dobro, to je mozda u buducnosti...a koliko nasih forumasa zna ovaj jezik da prica i pise???
 
Српски и руски језик су веома слични и да некима нису случни требао би да науче они који не знају руски.Руски језик је карта за светлију будучност.

Другарице ја гласам са НЕ.Велико НЕ.Јер ако дозволимо данас руски ти чеш сутра потажити да се дозволи и АРАПСКИ.у знаку подршке либиском братском народу и Гадафија.
 
Обзиром да се земља Србија све више приближава Русији ,руски језик је и те како битан у свкодневним ситуацијама

eto ja sam ga ucio u osnovnoj i nemam poima niti se icega secam
hvala bogu pa sam ucio i engleski
to sto se mi priblizavamo rusiji ne znaci da ce nam tehnika biti na ruskom da cemo gledati ruske filmove da ce internet biti na ruskom da kad odes bilo gde neko u tamo nekoj radnji zna ruski
a sto se tice priblizavanja nadam se da cemo se odpribliziti
 
Niti govorim niti pišem ruski.

Ali s' obzirom da će Rusi vrlo brzo biti vodeća svetka sila u ekonomiji, privredi, finansijama a pogotovo kao vojna sila trebalo bi da se uvede pored srpskog jezika Ruski a Engleski eliminisati kao naš neprirodni jezik i jezik kojim govore najveće nacističke i terorističke države današnjice.

Pradeda...aj sad to sve na ruskom izparlaj.
 
Niti govorim niti pišem ruski.

Ali s' obzirom da će Rusi vrlo brzo biti vodeća svetka sila u ekonomiji, privredi, finansijama a pogotovo kao vojna sila trebalo bi da se uvede pored srpskog jezika Ruski a Engleski eliminisati kao naš neprirodni jezik i jezik kojim govore najveće nacističke i terorističke države današnjice.

Pradeda...aj sad to sve na ruskom izparlaj.

Pa kolko vas ima ??? :hahaha:
 
Niti govorim niti pišem ruski.

Ali s' obzirom da će Rusi vrlo brzo biti vodeća svetka sila u ekonomiji, privredi, finansijama a pogotovo kao vojna sila trebalo bi da se uvede pored srpskog jezika Ruski a Engleski eliminisati kao naš neprirodni jezik i jezik kojim govore najveće nacističke i terorističke države današnjice.

Управо тако руски и српски језик су веома слични тако да неће бити пробелма
 
Pradeda...aj sad to sve na ruskom izparlaj.
Ни говорить, ни писать русский.


Но, учитывая, что русские скоро будет ведущей мировой державой в области экономики, финансов и тем более, что военная сила должна быть введена в дополнение к русским и сербским языками. Английский должны быть устранены как наши неестественные язык и язык общения крупнейший нацистский и террористических государств в настоящее время.
 
Poslednja izmena:
Руски језик је веома битан поготово за наше приведнике које очекује велики посао са Русима.Важно је за неговање наше културе и историје !

Glupost.

Svi ruski privrednici dobro vladaju engleskim jezikom.

Oni koji ne vladaju su pik-zibneri s kojima možete samo izvući deblji kraj. :mrgreen:
 
Glupost.

Svi ruski privrednici dobro vladaju engleskim jezikom.

Oni koji ne vladaju su pik-zibneri s kojima možete samo izvući deblji kraj. :mrgreen:

А како наши приведници да разговарају са Русима на енглеском језику а српски и руски су толико слични,срамота!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top