Quantcast

Dozvola za razgovor sa decom

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
29.266
Siva zona, ali mnogi roditelji pominju upravo ovo...
Zabranu obracanja njihovoj deci.
Dozvola da se govori sa njihovom decom i slicno..

Ne znam kako deca gledaju na to , tj da li vezuju to samo uz prisustvo roditelja, pa onda ispada da je samo u prisustvu roditelja zabranjeno nekim ljudima da razgovaraju sa njima, a opet znaju iz zabrana da je nekim drugim ljudima zabranjeno i kad roditelji nisu prisutni da razgovaraju sa njima..

gost 423947

Elita
Poruka
21.557

Ne znam kako deca gledaju na to , tj da li vezuju to samo uz prisustvo roditelja, pa onda ispada da je samo u prisustvu roditelja zabranjeno nekim ljudima da razgovaraju sa njima, a opet znaju iz zabrana da je nekim drugim ljudima zabranjeno i kad roditelji nisu prisutni da razgovaraju sa njima..
Skroz ti je nejasno ovo... S kim da pričaju deca?

georgejune

Starosedelac
Poruka
159.463

To sam i ja cuo u parku ,zena pita roditelja deteta da li sme nesto da joj pridje i pita,pa i na slikanje su ljudi osetljivi a opet slikaju svoje dete kad se igra,normalno de ce i drugo biti u kadru ako se igraju zajedno,nakaradni svet unistava porodicu i robotizuje

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.