Quantcast

Doživljaji mačka Toše ili šta sve može da te strefi na sastanku...

ludopileglodjekosku

Buduća legenda
Poruka
27.368
Obrni okreni, kad god se potegne priča o muško-žeMskim odnosima i "dejtovanju" (što kaže omladina), ja se istrčim sa po nekim mračnim primerom iz svoje ili tuđe biografije. Pa što da budem najgora u razredu, m?

Zato, otvaram svečanu temu o najgorim sastancima u istoriji sastančenja sa muškarcima/ženama.

Dakle...vi...on (ona)...i šta je krenulo po zlu?

gost 171789

Elita
Poruka
16.594
vidjali se neko vreme...mozda 2 nedelje, znachi bilo je dejtova par i porukanja do zla boga:lol:
i na nekom recimo 3-4 dejtu:mrgreen: ja skontam da se on ne zove kako sam ja mislila da se zove:eek:
a bogami skonta i on da ja ne znam:evil:
mislim nije bio losh sastanak, al on ga upropasti
ko da je bitno da l je milosh, il' je milenko :roll: (ni dan danas ne mogu da se setim koje je od ta 2)
a shteta...bash mi se svidjao

Dijenek

Elita
Poruka
22.021
vidjali se neko vreme...mozda 2 nedelje, znachi bilo je dejtova par i porukanja do zla boga:lol:
i na nekom recimo 3-4 dejtu:mrgreen: ja skontam da se on ne zove kako sam ja mislila da se zove:eek:
a bogami skonta i on da ja ne znam:evil:
mislim nije bio losh sastanak, al on ga upropasti
ko da je bitno da l je milosh, il' je milenko :roll: (ni dan danas ne mogu da se setim koje je od ta 2)
a shteta...bash mi se svidjao
Требало је да му тепаш... :)

baby jane

Buduća legenda
Poruka
44.318
ja - pusti me
on - pa cus jadna, nisi ti neka grdoba ne mogu te pustit
...a kad mi je objasnjavao da se zena nista ne pita

ja - kako to mislis, moze li barem da kaze ako se ne slaze sa tobom

on - moze da kaze al ce da bude kako ja kazem
sad mi je jasno što imaš traume od flertovanja...:lol::lol::lol:

georgejune

Starosedelac
Poruka
157.979
krenulo je po zlu to sto ja u opste nisam znala da sam na dejtu :lol: shvatila sam negde pred kraj a tek onda sam se smorila ko zmaj. sreca u nesreci je sto sam posle naletela na nekog treceg ko me spaso iz nezeljene situacije. a nisam kontala da sam na dejtu jer mi nije reko da je to dejt, a kako mene apsolutno nije zanimao, ne bi meni na pamet palo sta oce od mene :lol:
Sto nas nisi pitala ranije da ti kazemo da ne postoji m-z prijateljstvo:aha:

gost 151384

Elita
Poruka
22.730
Obrni okreni, kad god se potegne priča o muško-žeMskim odnosima i "dejtovanju" (što kaže omladina), ja se istrčim sa po nekim mračnim primerom iz svoje ili tuđe biografije. Pa što da budem najgora u razredu, m?

Zato, otvaram svečanu temu o najgorim sastancima u istoriji sastančenja sa muškarcima/ženama.

Dakle...vi...on (ona)...i šta je krenulo po zlu?
nije se pojavio...po zlu je krenulo..nije mu dala zena:zcepanje:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.