Quantcast

Download-pomozite zaludjenici

Gost
E pa ovako.Ja sam zaludjenica skidanja muzike i spotova preko programa Kazaa.Ali kako sve to jako sporo ide i kako nemam toliko internet vremena(a i cesto pokupim neki virus),da li neko od vas mozda zna gde ja mogu da odem i narucim sve pesme i spotove na CD-u koje zelim(ako uopste mogu to bilo gde da uradim).Ili da li postoji neko mesto gde ja mogu da odem i lepo download-ujem sve sama?Unapred zahvalna

Leka

Aktivan član
Poruka
1.636
Anonymous:
E pa ovako.Ja sam zaludjenica skidanja muzike i spotova preko programa Kazaa.Ali kako sve to jako sporo ide i kako nemam toliko internet vremena(a i cesto pokupim neki virus),da li neko od vas mozda zna gde ja mogu da odem i narucim sve pesme i spotove na CD-u koje zelim(ako uopste mogu to bilo gde da uradim).Ili da li postoji neko mesto gde ja mogu da odem i lepo download-ujem sve sama?Unapred zahvalna
Hehehe..neverujem sta cujem. :shock:
Imas u Kacu,neki decko narezuje,pa onda na Limanu(u Novom Sad-u) u krajnjem slucaju mozes navratiti i do mene :roll: .Raspitaj se tu gde zivis,ko narezuje muziku.
A mozes i sama da downloudujes ako nadjes neki internet caffe koji ima dobar protok i rezac koji mozes da koristis.