Doš'o je i taj dan...

Не знам кад ћу лећи да спавам данас, али знам кад се пробудим да идем да гласам за Николића и молим се за победу СРС. Ако демократе покушају да покраду изборе, разбићемо им п*чку. Будите фер демократе и признајте пораз ако изгубите!!!!!!!!! Бојим се да ће бити неких намештаљки и превара у вези процената гласова. А зна се ко је сад у ситуацији да ради те преваре - онај ко је на власти и ко хоће да сачува власт... Видећемо шта ће бити током дана и данас увече кад стигну резултати, али мени мирише да ће бити неке намештаљке да Тадић победи, народ ће се побунити против тога ако буде намештаљки, јер већина је за СРС.
 
ajde:D
9_mart.jpg
 
Не знам кад ћу лећи да спавам данас, али знам кад се пробудим да идем да гласам за Николића и молим се за победу СРС. Ако демократе покушају да покраду изборе, разбићемо им п*чку. Будите фер демократе и признајте пораз ако изгубите!!!!!!!!! Бојим се да ће бити неких намештаљки и превара у вези процената гласова. А зна се ко је сад у ситуацији да ради те преваре - онај ко је на власти и ко хоће да сачува власт... Видећемо шта ће бити током дана и данас увече кад стигну резултати, али мени мирише да ће бити неке намештаљке да Тадић победи, народ ће се побунити против тога ако буде намештаљки, јер већина је за СРС.

E pozlatila ti se tastatura....da ne kucam i ja isto :D
 
Не знам кад ћу лећи да спавам данас, али знам кад се пробудим да идем да гласам за Николића и молим се за победу СРС. Ако демократе покушају да покраду изборе, разбићемо им п*чку. Будите фер демократе и признајте пораз ако изгубите!!!!!!!!! Бојим се да ће бити неких намештаљки и превара у вези процената гласова. А зна се ко је сад у ситуацији да ради те преваре - онај ко је на власти и ко хоће да сачува власт... Видећемо шта ће бити током дана и данас увече кад стигну резултати, али мени мирише да ће бити неке намештаљке да Тадић победи, народ ће се побунити против тога ако буде намештаљки, јер већина је за СРС.

a zasto vi stalno mislite da ce vas neko pokrasti, odakle toliki strah pa tome su skloni ovi sto ste vi sa njima i kak neko moze da pokrade kad su svi podjednako zastupljeni i na birackimmestima i u riku
 
Daj bre Maradona...razbice te im picku... :lol: :lol: :lol:
Po samoj tvojoj konstataciji da je vecina za srs, vidi se da neces miran prihvatiti poraz...

To je prvi krug izbora pokazao koju politicku stranku narod najvise voli u Srbiji. Dobijemo pola glasova od Velje Ilica i skoro svi glasovi od SPS - dovoljno je za pobedu u drugom krugu izbora, da ne pominjem jos ostale koji ce glasati za Nikolica - JUL, SSJ, seljacka stranka, Bidza, ima ih jos puno...
 

Back
Top