Quantcast

doslo mi preko ***** pa sada to nije ocekivala od mene

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
896
Stalno slusam kako mi prica kako se **** sa ovim sa onim kako voli onu stvar. Ispram mi mozak sa tim. Obozava seks bla bla bla.
Vec jedno 2 godine.

I ja resio da prestanem da budem glup i naivan i napravim ja korak.

I sada ona to nije ocekivala od mene. Pazi molim te a sta je mogla da ocekuje, sta meni se kita ne dize, ja sam panj??? Kad god se pojebe sa nekim dodje i isprica mi.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Bez obzira sto ces ovde dobiti zajedljive komentare, skroz je istina da postoji taj sindrom kod devojaka koji si opisao. Evo recimo meni jedna pricala takvu pricu o masazi: kao sve je boli, nezna sta da radi, trazice neku pomoc, cak ce i da plati ako treba, ma bilo sta da joj pomogne. Nisam zapamtio celu pricu ali je prica bila da ti se digne do neba. I ja se onda lepo ponudih da je ja izmasiram... a ona nece... :lol: :roll:

Blentav sindrom ali postoji...

H

hanibaI77

Gost
Petar_Pan:
Bez obzira sto ces ovde dobiti zajedljive komentare, skroz je istina da postoji taj sindrom kod devojaka koji si opisao. Evo recimo meni jedna pricala takvu pricu o masazi: kao sve je boli, nezna sta da radi, trazice neku pomoc, cak ce i da plati ako treba, ma bilo sta da joj pomogne. Nisam zapamtio celu pricu ali je prica bila da ti se digne do neba. I ja se onda lepo ponudih da je ja izmasiram... a ona nece... :lol: :roll:

Blentav sindrom ali postoji...
pa kad se druzis sa decom :roll:

glorya

Zainteresovan član
Poruka
386
Luciferko:
Stalno slusam kako mi prica kako se **** sa ovim sa onim kako voli onu stvar. Ispram mi mozak sa tim. Obozava seks bla bla bla.
Vec jedno 2 godine.

I sada ona to nije ocekivala od mene. Pazi molim te a sta je mogla da ocekuje, sta meni se kita ne dize, ja sam panj??? Kad god se pojebe sa nekim dodje i isprica mi.
Naravno da nije očekivala korak :wink: kada si 2 godine slušao, ćutao i nisi koračao :-D

georgejune

Starosedelac
Poruka
159.576
Vec jedno 2 godine.

Au brate koja dronfulja..sto nisi reko dacu ti i ja 50e:evil:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.