crni djordje
Primećen član
- Poruka
- 868
Servira nam se jedna od najvecih globalnih manipulacija svih vremena,ako ne i najveca,a to je Fejsbuk.Koliko je samo registrovanih clanova sa svojim podacima,interesovanjima ,podacima o svojoj deci i prijateljima,fotografije i razne jos stvari preko kojih Veliki Brat gleda u nase domove.I nista nije sakriveno od njega,jer svi podaci idu u iste servere,preko kojih,za sada kompanije odredjuju stvari kao sto je vrsta proizvoda,ambalaza za isti,ciljna grupacija i reklama.
Preko politickih uverenja clanova odredjuje se politika prema svetskim vladama.Poceli su od reklama,a udarice na politicke i ekonomske sisteme,i to po stepenu razvijenosti drzava koje su u sistemu,kao i one van sistema.
Mislite o tome..Jer neko nas posmatra!
Preko politickih uverenja clanova odredjuje se politika prema svetskim vladama.Poceli su od reklama,a udarice na politicke i ekonomske sisteme,i to po stepenu razvijenosti drzava koje su u sistemu,kao i one van sistema.
Mislite o tome..Jer neko nas posmatra!


bas tako,pomodarstvo je nasa najveca boljka
