Došao je na maturu u crvenoj suknji, a reakcija njegove majke je hit na društvenim mrežama

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.755
1657405591434.png


Korben ima 16 godina i živi u Norfolku u Engleskoj. Modnim izdanjem u kojem je proslavio maturu oduševio je mnoge na društvenim mrežama.

"Kada je imao 12 godina, sin mi je rekao da bi voleo da na maturu ode u suknji. Četiri godine kasnije to smo i ostvarili. Neopisivo sam ponosna na njega jer je ostao veran sebi, a od cele škole dobio je neverovatno dobre reakcije", napisala je njegova majka Nina Grin.


"Ooooooo, da! Ti si sjajna, predivna mama, a tvoje dete je zvezda", odgovorila je ovoj majci članica žirija popularnog američkog rijaliti šoua Mišel Grin, a onda su se nadovezali komentari: "Njegovo lice govori sve, a suknja je sjajna", "Izgleda divno, suknja je super, a sviđa mi se i njegova kruna. Nadam se da je imao super maturu", "Najlepše je kada si svoj".

Izvor: Kurir.rs/Blic žena

Kako vi gledate na ovaj dogadjaj? U britaniji je to cini se ok. Sta bi ste vi rekli kada bi vas drug to uradio?
 
Interesantno je to kako se psihicke smetnje ne lece vec se prosto predstave normalnim. E sad, imamo kroz isoriju takodje muskarce koji su nosili nesto nalik tome, ali to je bila moda.
Nesreća je što je to predstavljeno kao pozitivno, čak šta više i poželjno, sad o tome izveštavaju (izopačene) novine kao da je uradio nešto mnogo dobro, jelte obukao suknju pa to je divno, tako treba svaki mladi čovek.
Već sam negde napisao, lgbt teror razara mlade mozgove.
 
Pogledajte prilog 1184804

Korben ima 16 godina i živi u Norfolku u Engleskoj. Modnim izdanjem u kojem je proslavio maturu oduševio je mnoge na društvenim mrežama.

"Kada je imao 12 godina, sin mi je rekao da bi voleo da na maturu ode u suknji. Četiri godine kasnije to smo i ostvarili. Neopisivo sam ponosna na njega jer je ostao veran sebi, a od cele škole dobio je neverovatno dobre reakcije", napisala je njegova majka Nina Grin.


"Ooooooo, da! Ti si sjajna, predivna mama, a tvoje dete je zvezda", odgovorila je ovoj majci članica žirija popularnog američkog rijaliti šoua Mišel Grin, a onda su se nadovezali komentari: "Njegovo lice govori sve, a suknja je sjajna", "Izgleda divno, suknja je super, a sviđa mi se i njegova kruna. Nadam se da je imao super maturu", "Najlepše je kada si svoj".

Izvor: Kurir.rs/Blic žena

Kako vi gledate na ovaj dogadjaj? U britaniji je to cini se ok. Sta bi ste vi rekli kada bi vas drug to uradio?
čini mi se da se mali i našminkao...usne su mu mnogo nešto nalik haljini...
 
Nesreća je što je to predstavljeno kao pozitivno, čak šta više i poželjno, sad o tome izveštavaju (izopačene) novine kao da je uradio nešto mnogo dobro, jelte obukao suknju pa to je divno, tako treba svaki mladi čovek.
Već sam negde napisao, lgbt teror razara mlade mozgove.
Slazem se. Propaganda je otrov za neformirane licnosti tinejdzera. Zatupe ih tehnologijom te nemaju vreme da spoznaju sebe, da definisu svoj karakter, a onda ih tako zbunjene kljukaju propagandom i oni normalno zbunjeni prihvataju to.

Zato i postoji termin homofob. To je stit kada iskazujes negativan stav prema homoseksualnosti. Ko se plasi homoseksualne osobe? To nije fobija...
čini mi se da se mali i našminkao...usne su mu mnogo nešto nalik haljini...
Moguce. Ali to je manje cudno jer se u Aziji muskarci obavezno sminkaju.
 
Urnebes...
Nije hteo samo suknju, nego i masu stvari koje se sa suknjom ne slažu po svaku cenu.
Neka je živ i zdrav!
Ima lepo lice... šteta. Mislim, nije meni šteta, nego...
Ma, nek' radi šta hoće, šta me se i tiče!
To je problem ovog drustva, sto nema zelju da pruzi pomoc onima koji ocigledno jesu zastranili ili su rodjeni sa tim problemom. Mi prihvatamo razlicitosti i samo odmazemo. Tako cemo korak po korak da prihvatimo pedofile jer, sta sada, jesu psihicki bolesni ali budimo civilizovani..
Ovog je verovatno mama šminkala... da bi njemu mogao da bude ispran mozak prvo je njoj morao da bude ispran mozak da je to nešto dobro i posebno biti muško a žensko...
Nemam decu i ne znam kako bih se poneo da moj sin ima ovakvih sklonosti.
Može slobodno da se kaže, homofobija je normalno stanje normalnog muškarca
Tako je.
 
Mi prihvatamo razlicitosti i samo odmazemo.
Moguće, ali ljudi žive svoje živote i rade šta žele. Ja sad da nešto palamudim, na mene bi krenulo kamenje, a realno me se ne tiče.
Dakle, biram da mu stanem u zaštitu i poželim dobar život pre nego što ću ga tu psihološki secirati i iznositi sve što ne valja. Majka je ovde po mom mišljenju budala, ali... ja nisam majka, i njoj neću biti sudija.
I da jesam majka, dug je život.
Možda dečko samo traži kratak put do slave...
 
Moguće, ali ljudi žive svoje živote i rade šta žele. Ja sad da nešto palamudim, na mene bi krenulo kamenje, a realno me se ne tiče.
Dakle, biram da mu stanem u zaštitu i poželim dobar život pre nego što ću ga tu psihološki secirati i iznositi sve što ne valja. Majka je ovde po mom mišljenju budala, ali... ja nisam majka, i njoj neću biti sudija.
I da jesam majka, dug je život.
Možda dečko samo traži kratak put do slave...
Ok, drugaciji pogled na svet imas, sto je okej. Secam se, primera radi, kada sam bio kod psihologa i caskao o seksualnim fantazijama (BDSM), ona je rekla kako je u psihologiji to seksualna devijacija, bas kao i homoseksualizam. Dakle, zena mi indirektno govori da psiholozi znaju kako je homoseksualizam sve samo ne zdrava stvar, ali se o tome ne govori.
 
Dakle, zena mi indirektno govori da psiholozi znaju kako je homoseksualizam sve samo ne zdrava stvar, ali se o tome ne govori.
Ona je jedan psiholog i ne govori u ime svih psihologa sveta.
Ne zadirem nikom u seksualnost, nisam po tom pitanju biblijski, starozavetno začarana, ali ako me neko mnogo smara tom temom, što mi se u životu još nije desilo, rećiću mu: ''Hajde ti malo da od*ebeš!''

Ljudi samo treba da pripaze na privatnost i teme koje su pogodne za diskusije, i teme koje ne bi trebalo nikad da se nađu na listi diskutabilnih.
 
Ona je jedan psiholog i ne govori u ime svih psihologa sveta.
Ne zadirem nikom u seksualnost, nisam po tom pitanju biblijski, starozavetno začarana, ali ako me neko mnogo smara tom temom, što mi se u životu još nije desilo, rećiću mu: ''Hajde ti malo da od*ebeš!''

Ljudi samo treba da pripaze na privatnost i teme koje su pogodne za diskusije, i teme koje ne bi trebalo nikad da se nađu na listi diskutabilnih.
No, to nije tema jer je tip verovatno strejt. Nego, ovde bi doziveo takvo ruganje ili bi nasli javno razumevanje, a privatnu osudu?
 
Ovaj vokeizam što je zahvatio svet će čovečanstvu doći glave. Nisu ratovi i boleščine ali hoće mentalci kojima je "emowering" i "inspiring" to što neki mali feget ide na maturu u haljini. Vi mislite da su u srednjem veku tek onako spaljivali pojedince na lomači?
Lično, više nemam nikakvo razumevanje niti opravdanje za ovakve.
 
Ovaj vokeizam što je zahvatio svet će čovečanstvu doći glave. Nisu ratovi i boleščine ali hoće mentalci kojima je "emowering" i "inspiring" to što neki mali feget ide na maturu u haljini. Vi mislite da su u srednjem veku tek onako spaljivali pojedince na lomači?
Lično, više nemam nikakvo razumevanje niti opravdanje za ovakve.
Hmm. Ima još ljudi na krsti koji podržavaju ovakav pogled na fegete. :D
Mada je protivno pravilniku tako pričati o njima, ali, ne iznenadjuje što je srednji vek bio okrutan prema njima.
 
Pogledajte prilog 1184804

Korben ima 16 godina i živi u Norfolku u Engleskoj. Modnim izdanjem u kojem je proslavio maturu oduševio je mnoge na društvenim mrežama.

"Kada je imao 12 godina, sin mi je rekao da bi voleo da na maturu ode u suknji. Četiri godine kasnije to smo i ostvarili. Neopisivo sam ponosna na njega jer je ostao veran sebi, a od cele škole dobio je neverovatno dobre reakcije", napisala je njegova majka Nina Grin.


"Ooooooo, da! Ti si sjajna, predivna mama, a tvoje dete je zvezda", odgovorila je ovoj majci članica žirija popularnog američkog rijaliti šoua Mišel Grin, a onda su se nadovezali komentari: "Njegovo lice govori sve, a suknja je sjajna", "Izgleda divno, suknja je super, a sviđa mi se i njegova kruna. Nadam se da je imao super maturu", "Najlepše je kada si svoj".

Izvor: Kurir.rs/Blic žena

Kako vi gledate na ovaj dogadjaj? U britaniji je to cini se ok. Sta bi ste vi rekli kada bi vas drug to uradio?
nema sta da diskutujem. Ovo su poslednji trzaji sotone na "ostrvu". Posle SARMATA u bivsoj engleskoj ni zene nece nositi suknje.
 
Мислим свашта.
И надам се да ћемо бар ми сачувати здраву памет и разум, као и наши потомци и игнорисати ово што покушава да скрене пажњу.
Прво сам се противила, расправљала... и схватила да то и јесте циљ. Да скрену пажњу и наше чуђење и негодовање окрену у своју корист.
Сада мислим да их треба игнорисати, потпуно, да остану ко попи.шани.
 
Hmm. Ima još ljudi na krsti koji podržavaju ovakav pogled na fegete. :D
Mada je protivno pravilniku tako pričati o njima, ali, ne iznenadjuje što je srednji vek bio okrutan prema njima.

A jesi video pre neki dan onog malog, neki je*o te Influenser iz Hrvatske što se raspizdeo što u tržnom centru nisu hteli da ga puste u kabinu za probanje odeće sa sve ženskim odelom. Još hteo u žensku svlačionicu. Pa napisao čovek, ovo ne bih poželeo ni najgorem neprijatelju! :lol: I to ti je sad vest! Pa je*em te živote!
 
A jesi video pre neki dan onog malog, neki je*o te Influenser iz Hrvatske što se raspizdeo što u tržnom centru nisu hteli da ga puste u kabinu za probanje odeće sa sve ženskim odelom. Još hteo u žensku svlačionicu. Pa napisao čovek, ovo ne bih poželeo ni najgorem neprijatelju! :lol: I to ti je sad vest! Pa je*em te živote!
kakav... nisam video to. ne znam da li da žalim takve ljude. očigledno taj tip juri za pažnjom, pregledima.
 
Jel dete srećno? Rekao bih da jeste.
I to bi trebalo da bude kraj rasprave.

Moj cilj, kao roditelja, je da mi dete bude srećno, i da ne bude neki loš čovek.

Seksualna orijentacija je trivijalna i apsolutno nebitna stvar.
Da li ce da oblaci suknje ili pantalone je isto trivijalno i stvar njegovog izbora.

Dokle god on ima osmeh na licu - imacu i ja.
 

Back
Top