Donji veš za žene

pa i ja sam napaljenka :), ajde šta te briga, ionako nikog ovde ne poznaješ
Pa nije samo ves u pitanju, vise volim da ga zovem aseksoar. Dakle sta mi simbolizuje u tome. Zato mi pamucne ili neke gacice poluprilagodjene nisu uzbudljive. Jer su to: poluprilagodjene.
Kod mene je to ceo proces. Uzbudjuje me da se sminka predamnom, stavlja puder, rumenilo, kao nekakav cin pripreme za seks, oblaci, da sljapne samodrzecim kad ih navuce, zveckav nakit, na kraju stikle, ustane i dohoda do mene. Ne odmah tik ispred, jer se razbija prostor izmedju nas. Onaj bitan varnicav prostor gde je ogoljena pred mojim ocima, a uzbudjuje me to. Ne fizicki gola, vec mentalno, znajuci koji cin sledi dalje. I volim da se zadrzi u tom prostoru pred mojim ocima. A posle bude, moja igracka, plen, sam predat meni.
 
Pa nije samo ves u pitanju, vise volim da ga zovem aseksoar. Dakle sta mi simbolizuje u tome. Zato mi pamucne ili neke gacice poluprilagodjene nisu uzbudljive. Jer su to: poluprilagodjene.
Kod mene je to ceo proces. Uzbudjuje me da se sminka predamnom, stavlja puder, rumenilo, kao nekakav cin pripreme za seks, oblaci, da sljapne samodrzecim kad ih navuce, zveckav nakit, na kraju stikle, ustane i dohoda do mene. Ne odmah tik ispred, jer se razbija prostor izmedju nas. Onaj bitan varnicav prostor gde je ogoljena pred mojim ocima, a uzbudjuje me to. Ne fizicki gola, vec mentalno, znajuci koji cin sledi dalje. I volim da se zadrzi u tom prostoru pred mojim ocima. A posle bude, moja igracka, plen, sam predat meni.
dao si mi ideju za drugu temu
ima toga.. msm, nisi prvi od kojeg čujem da voli predigru ne u smislu diranja, već tako nekih radnji "iz daljine"
 
Za žene: u kojem donjem vešu se osećate lepom i sexy. Za muške: koji donji veš volite da vidite na ženi.
Mogu li pamučne slip gaćice biti sexy?

Da li volite poseban sexy veš sa onim rupicama dole, dakle prilagođen sexu ili obične?
I za muške da li vole da kupuju donji veš ženi sa kojom su u braku/vezi/kombinaciji?

Pogledajte prilog 1228519

(skoro je bila tema sa muškim gaćicama)
Najvise volim crni, cipkasti ves. Lep mi je i u boji koze.
 
Ne volim da vidim donji veš na ženama.
Ja bas volim.
U redovnom danu nosim pamucni ves. Brus veoma retko. I ako nosim to je nesto bez korpi, ziica, vise topici.
Gacice obozavam obicne brazilke.
Ne nosim tange, ne nosim obicne, samo pamuk, ali brazilski kroj...

Za spec prilike i akcije volim seksi ves. Jer se ja lepo osecam.
I cesto ga i ne skidam u toku seksa to se samo makne sa strane
 
20220924_221206.jpg
 
Ja bas volim.
U redovnom danu nosim pamucni ves. Brus veoma retko. I ako nosim to je nesto bez korpi, ziica, vise topici.
Gacice obozavam obicne brazilke.
Ne nosim tange, ne nosim obicne, samo pamuk, ali brazilski kroj...

Za spec prilike i akcije volim seksi ves. Jer se ja lepo osecam.
I cesto ga i ne skidam u toku seksa to se samo makne sa strane
Ma bre zezam se, ko ne voli seksi veš?
 

Back
Top