• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Donji veš za žene

LjubicaS

Domaćin
Poruka
3.021
Naravno, kod nas je retko, ali lindex koji je skuplji, baš zato i idem ima to tipa 80C koji ja nosim, što nije baš tako velika korpa, ali opet da ne bude to bapski... Ima da, manje u Srbiji. Nekada sam imala problem, sad kako se kupuje odvojeno gore i dole mi super. U Austriji sam se zimus nakupovala u Tezenisu. E sad hvala na predlozima, no nikad ne bih kupila brus online a da ne probam 🙂
A za crvenu boju možda, retko mi se nosi, ranije sam više. Skoro sve imam crno, lakše mi i za pranje 🙂
Jeste nezgodno online kupovati.
Cega sam se ja dosetila, je da narucim jedan model u vise brojeva i boja, isprobam sve, i ono sto ne odgovara, upakujem i vratim (postoji opcija vracanja robe do 30 dana). Preko PayPal - a ima opcija placanja za 30dana, tako da se ni sa povratkom novca ne ganjam. Ne znam da li to dole moze tako da funkcionise.
Crni ves jeste praktican. Iz istog razloga izbegavam beli brus, jer, kao i bele carape, bude prljav posle jednog, dva nosenja, a od precestog pranja brzo pomodri ili pozuti.
I ja sam kupovala dole 80C ili 85C, pa onda suzavala traku oko ledja, ali ni jedna nije bila moja velicina.
Ovde postoje korpe od A do G ili do H cak, a modeli su da ti pamet stane... Zao mi je sto Srbija, zbog relativno niske kupovne moci, mnogim proizvodjacima nije interesno trziste.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.