Donji veš za žene

images.jpg


images1.jpg
 
Za žene: u kojem donjem vešu se osećate lepom i sexy. Za muške: koji donji veš volite da vidite na ženi.
Mogu li pamučne slip gaćice biti sexy?

Da li volite poseban sexy veš sa onim rupicama dole, dakle prilagođen sexu ili obične?
I za muške da li vole da kupuju donji veš ženi sa kojom su u braku/vezi/kombinaciji?

Pogledajte prilog 1228519

(skoro je bila tema sa muškim gaćicama)
https://www.hunkemoller.de/vorgefor...dium=remarketing&utm_campaign=rtb-remarketing
Komplet uzela
 
Ovaj ciklama?
Ja nekako to gledam i sa godinama, sad više klasične boje uzimam. Ima sad interesantnog veša prljavo roze, pastelne boje viđam.. Lepo mi je to
https://www.amazon.de/Hunkemöller-D...lja1JlZGlyZWN0JmRvTm90TG9nQ2xpY2s9dHJ1ZQ&th=1
Ja sam kupila ovaj Maya model od HUNKEMÖLLER. Imas na Amazonu.
Odlican je. Vec 3 godine ga imam i mrdnuo se nije. Naravno, masinsko pranje ne dolazi u obzir.
Inace, ovaj proizvodjac radi ves u svim mogucim korpama, sto je odlicno za zene sa uskim ledjima, koje imaju vece grudi, jer tacno dobijes svoj broj. Npr, 75D, ili 80E ces retko naci na srpskom trzistu, jer dole nema tih proizvodjaca, eventualno Lisca, ali dole su bas bapski modeli zastupljeni. Rihannini brusevi su isto odlicni.
U poslednje vreme uzimam cesto crvene bruseve. Negde sam procitala da se crvena boja najmanje vidi ispod odece. Nije mi imalo logike, ali 'ajd' reko' da probam. I zaista je tako. Iz nekog razloga se taj ves u vatreno crvenoj boji uopste ne vidi ispod tanke odece u svetlim bojama.
 
sa ima?

dolazi mi devojcica sa big mek obrocima i tiramisuom sto je sinoc pravila, a ja je cekam u njenim tangicama :)

blavo zenama kako uzivaju u mekanom pamuku... prvi put skonto razliku u kvalitetu, kad sam kupio neke zarine majice bez rukava sa onim rebrastim dezenom...to je uzivanje, ma neopisivo...riba u prodavnici se smeskala al kad sam joj pokazao kako mi stoje da oceni, samo pocrvenela :p
 
sa ima?

dolazi mi devojcica sa big mek obrocima i tiramisuom sto je sinoc pravila, a ja je cekam u njenim tangicama :)

blavo zenama kako uzivaju u mekanom pamuku... prvi put skonto razliku u kvalitetu, kad sam kupio neke zarine majice bez rukava sa onim rebrastim dezenom...to je uzivanje, ma neopisivo...riba u prodavnici se smeskala al kad sam joj pokazao kako mi stoje da oceni, samo pocrvenela :p
Jesi video? Kakva nepravda, osecaj ko da te hiljadu prstica miluje dole, a mi moramo da nosimo ove krpe ko konan.
 
https://www.amazon.de/Hunkemöller-Damen-Vorgeformter-Bügel-BH-Maya/dp/B07LFKTDPW/ref=mp_s_a_1_2_sspa?crid=3SPB98GFLCMJT&keywords=maya+bh+hunkemöller&qid=1664701166&qu=eyJxc2MiOiI0Ljg0IiwicXNhIjoiMy4xMSIsInFzcCI6IjIuNDIifQ==&sprefix=Maya+Bh,aps,160&sr=8-2-spons&psc=1&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUE1T0daNzlYTDRTTEwmZW5jcnlwdGVkSWQ9QTAyMjIxMTJTSVVFRThNTFBCWEYmZW5jcnlwdGVkQWRJZD1BMDkwMjExMDJTRElBQldNRThCTFcmd2lkZ2V0TmFtZT1zcF9waG9uZV9zZWFyY2hfYXRmJmFjdGlvbj1jbGlja1JlZGlyZWN0JmRvTm90TG9nQ2xpY2s9dHJ1ZQ&th=1
Ja sam kupila ovaj Maya model od HUNKEMÖLLER. Imas na Amazonu.
Odlican je. Vec 3 godine ga imam i mrdnuo se nije. Naravno, masinsko pranje ne dolazi u obzir.
Inace, ovaj proizvodjac radi ves u svim mogucim korpama, sto je odlicno za zene sa uskim ledjima, koje imaju vece grudi, jer tacno dobijes svoj broj. Npr, 75D, ili 80E ces retko naci na srpskom trzistu, jer dole nema tih proizvodjaca, eventualno Lisca, ali dole su bas bapski modeli zastupljeni. Rihannini brusevi su isto odlicni.
U poslednje vreme uzimam cesto crvene bruseve. Negde sam procitala da se crvena boja najmanje vidi ispod odece. Nije mi imalo logike, ali 'ajd' reko' da probam. I zaista je tako. Iz nekog razloga se taj ves u vatreno crvenoj boji uopste ne vidi ispod tanke odece u svetlim bojama.
Naravno, kod nas je retko, ali lindex koji je skuplji, baš zato i idem ima to tipa 80C koji ja nosim, što nije baš tako velika korpa, ali opet da ne bude to bapski... Ima da, manje u Srbiji. Nekada sam imala problem, sad kako se kupuje odvojeno gore i dole mi super. U Austriji sam se zimus nakupovala u Tezenisu. E sad hvala na predlozima, no nikad ne bih kupila brus online a da ne probam 🙂
A za crvenu boju možda, retko mi se nosi, ranije sam više. Skoro sve imam crno, lakše mi i za pranje 🙂
 

Back
Top