• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Donji veš za žene

Paula

black cat
Moderator
Poruka
13.767
Za žene: u kojem donjem vešu se osećate lepom i sexy. Za muške: koji donji veš volite da vidite na ženi.
Mogu li pamučne slip gaćice biti sexy?

Da li volite poseban sexy veš sa onim rupicama dole, dakle prilagođen sexu ili obične?
I za muške da li vole da kupuju donji veš ženi sa kojom su u braku/vezi/kombinaciji?

1664293359322.png

(skoro je bila tema sa muškim gaćicama)

P

Pa zar to nije

Gost
Za žene: u kojem donjem vešu se osećate lepom i sexy. Za muške: koji donji veš volite da vidite na ženi.
Mogu li pamučne slip gaćice biti sexy?

Da li volite poseban sexy veš sa onim rupicama dole, dakle prilagođen sexu ili obične?
I za muške da li vole da kupuju donji veš ženi sa kojom su u braku/vezi/kombinaciji?

Pogledajte prilog 1228519

(skoro je bila tema sa muškim gaćicama)
Uvažena i lepa Paula,
Zanimalo bi me kakve čarape forsirate? Da li ste više fan unihop, samodržećih ili halterskih, u svakodnevnom ćivotu.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
13.767
Uvažena i lepa Paula,
Zanimalo bi me kakve čarape forsirate? Da li ste više fan unihop, samodržećih ili halterskih, u svakodnevnom ćivotu.
:)
Razočaraću Vas. U svakodnevnom životu najviše sokne. Zimi uz suknju hulahopke. Ali. Ima da se kupe i hulahopke sa rupom na određenom mestu, no to nije za svakodnevne prilike :)
Halterske me uzbuđuju, i ne nosim ih svakodnevno.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.