Doneta presuda: Obavezna vakcinacija legalna

ej, a naslov je

Obavezna vakcinacija legalna​


kod nas ti neki pasosi su ilegalni, a mozes misliti prisilna vakcinacija

sta biva ko nece? jel ce da ga vata europol? ne verujem sta citam: ''eu sud za ljudska prava''?

dobro je meni sa redneksima, pravo da ti kazem
Kod nas su uveli za vojsku i policiju i koliko vidim tu nikakve pobune nema. Generalno kod nas je javni sektor takav. Tako su i većinom zdravstvo i prosvetu vakcinisali, ne otvoreno obavezno ali direktori su tražili.
 
Do sada se pojavilo pet šest sojeva i za nijedan se nije pokazalo da je nadmoćniji značajnije od vakcina. A sve i da se pojavi novi soj toliko moćan verovatno će se i brže razviti vakcina za njega sad kad je proizvodnja uhodana. U suštini bitno je da veći deo razvijenog sveta nema toliko antivaksera medju odraslima koliko ste se nadali, kao u Rusiji recimo koja se zakucala na 10%. Maloletne nećemo računati jer oni u suštini nisu u igri toliko iako se odobravaju vakcine za njih.
heheh, 5-6 su dobili geografske odrednice po odredjenim drzavama gde su dominirali, ali zivi ti u blazenom neznanju: i sta mislis, sada kada je jasno da je nemoguce da je ovaj ovaj virus prirodnog porekla, taj koji ga je dizajnirao sa sekvencama side ce sada da se baci na uhodanu proizvodnju vakcina za dobrobit covecanstva?

ja stvarno ne znam koji je razlog samoobmanjivanja; zar si vec zaboravio da smo etiketirani kao ravnozemljasi? pa ja nisam bio antivakser, kako to ne shvatas. da sam zahvaljuci ljudima kao sto si ti, to postao u medjuvremenu?
oko 50% vam je maksimum, setih se da je to rekao i dr.zujovic, a to je za nas koji inkliniramo nauci - PORAZAVAJUCI %, tako da se badava samoobmanjujete, nikome to nije u interesu.
Kod nas su uveli za vojsku i policiju i koliko vidim tu nikakve pobune nema. Generalno kod nas je javni sektor takav. Tako su i većinom zdravstvo i prosvetu vakcinisali, ne otvoreno obavezno ali direktori su tražili.
daleko bilo da ja pozivam na pobunu, samo pitam sta ostade od ljudskih prava?
link za 2 nirnberski proces si vec video, ostavih ga? a slucaj nije jedan samo, evo jos

Law & Crime reported:

A group of 117 Houston-area hospital employees on Friday filed a civil lawsuit against an employer hospital’s coronavirus vaccine mandate. The lawsuit alleges that the mandate violates both the Nuremberg Code and U.S. statutes that allow Americans to refuse “unapproved” medical treatments. It also alleges violations of Texas labor and employment laws.
 
heheh, 5-6 su dobili geografske odrednice po odredjenim drzavama gde su dominirali, ali zivi ti u blazenom neznanju: i sta mislis, sada kada je jasno da je nemoguce da je ovaj ovaj virus prirodnog porekla, taj koji ga je dizajnirao sa sekvencama side ce sada da se baci na uhodanu proizvodnju vakcina za dobrobit covecanstva?

ja stvarno ne znam koji je razlog samoobmanjivanja; zar si vec zaboravio da smo etiketirani kao ravnozemljasi? pa ja nisam bio antivakser, kako to ne shvatas. da sam zahvaljuci ljudima kao sto si ti, to postao u medjuvremenu?
oko 50% vam je maksimum, setih se da je to rekao i dr.zujovic, a to je za nas koji inkliniramo nauci - PORAZAVAJUCI %, tako da se badava samoobmanjujete, nikome to nije u interesu.

daleko bilo da ja pozivam na pobunu, samo pitam sta ostade od ljudskih prava?
link za 2 nirnberski proces si vec video, ostavih ga?
Vi ste bili zastupnici mnogo teorija

Korona ne postoji.
Korona je grip.
Sad odjednom ipak postoji, biološko je oružje.

Još i navijate za neki hiper soj nakon kojeg ćete reći aha, nema pomoći od vakcina.
 
Kako god okreneš većina će primiti vakcinu i u USA i u Srbiji a trampovcima će ostati to da se teše sa nekim merama protiv korona pasoša a hteli su da slave zajedno sa qanon ekipom u Srbiji šesti i sedmi talas virusa.
ok, a kako objasnjavas dansku kada pricamo o korona pasosima i % vakcinisanih, kako samo 20%, jel i tamo zive trampovci, kukulelenonovci, ili ko vec?

“The corona passport we present today can be used from July 1 when you can travel within the EU,” said Finance Minister Nicolai Vammen.

According to Vammen, 20% of Denmark’s population of 6 million people are fully vaccinated.
 
ok, a kako objasnjavas dansku kada pricamo o korona pasosima i % vakcinisanih, kako samo 20%, jel i tamo zive trampovci, kukulelenonovci, ili ko vec?

“The corona passport we present today can be used from July 1 when you can travel within the EU,” said Finance Minister Nicolai Vammen.

According to Vammen, 20% of Denmark’s population of 6 million people are fully vaccinated.
EU se tek zahuktala pre mesec dana. A inače Skandinavci nisu imali neki problem sa virusom osim Švedske koja je išla sa onim svojim modelom. Do kraja godine čitava EU će biti većinom vakcinisana pa i sama Danska.
 
Korona ne postoji.
Korona je grip.
Sad odjednom ipak postoji, biološko je oružje.
ne, ja sam tvrdio da je korona prevara, a ne da ne postoji
i pretio sam da se fauci hapsi, a ne da se sve razvlaci ovoliko
to da je biooruzje je trampova admin krenula da propituje kineze, ali je bajdenova admin pokusala da pokrije i zastiti kineze, ali je saterana pa sada mora da se vrati istrazi!
zahvali punditu
BREAKING: Dr. Fauci and Obama Admin Gave Wuhan Lab $3.7 Million After Its Top Dr. Shi Zhengli Had US Project Shut Down and She Was Sent Back to China

you aint seen nothing yet1

Dr. Lawrence Sellin Provides a 2-Minute Video Showing Origins of COVID-19 and Its Connections to China’s PLA Bio-Warfare Department and CCP Civil-Military Fusion Program

 
ne, ja sam tvrdio da je korona prevara, a ne da ne postoji
i pretio sam da se fauci hapsi, a ne da se sve razvlaci ovoliko
to da je biooruzje je trampova admin krenula da propituje kineze, ali je bajdenova admin pokusala da pokrije i zastiti kineze, ali je saterana pa sada mora da se vrati istrazi!
zahvali punditu
BREAKING: Dr. Fauci and Obama Admin Gave Wuhan Lab $3.7 Million After Its Top Dr. Shi Zhengli Had US Project Shut Down and She Was Sent Back to China
Tvrdio si prvo da je kao grip ili da je grip a sada da je biološko oružje. Valjda kako Tramp kaže, tako je i on trućao to je grip ljudi a sada odjednom biološko oružje. Kako mu dune haha.
 
znam, vucic ce da im pokloni 100k fajzera kao zemanu, ili cete da nastancujete sputnjikv.
Kad USA postigne cilj do 4 jula biće više prostora da EU postigne isto to do septembra. Jedino Rusija i Treći svet verovatno ni tada neće postići mnogo. Treba se onda ograditi ko Izrael.

Izrael zabranio putovanja u Rusiju i Argentinu od 31. maja

Izraelsko Ministarstvo zdravlja potvrdilo je da će od 31. maja ograničiti putovanja u Rusiju i Argentinu radi sprečavanja širenja kovid-19.
Minsitarstvo zdravlja saopštilo je da su od 31. maja Argentina i Rusija stavljene na listu s maksimalnim rizikom od kovid-19, preneo je Tas.
Osim Argentine i Rusije, na listi se već nalaze Ukrajina, Etiopija, Brazil, Južna Afrika, Indija, Meksiko i Turska, navela je pres služba Ministarstva.
Propisi zabranjuju odlazak izraelskih državljana i osoba sa stalnim boravkom (osim u posebnim slučajevima) u zemlje sa maksimalnim rizikom, saopštilo je izraelsko Ministarstvo zdravlja.

(Tanjug)

 
Tvrdio si prvo da je kao grip ili da je grip a sada da je biološko oružje. Valjda kako Tramp kaže, tako je i on trućao to je grip ljudi a sada odjednom biološko oružje. Kako mu dune haha.
pa za mene i jeste grip, a za vas vaksere je smrtonosni grip, [strah rukovodi vasim odlukama, a mojim razum, 99.7% korona je p.d.] samo sto se ne rade testovi na influencu
to sto nismo znali da je bolest krvnih sudova, zasto mene krivis, ako niko nije znao? ja sam u startu postavljao linkove da ljudi umiru od sepse i da treba c vitamin, samo ne vucicevih 100mg... i za vitamin d, pa jos pre godinu dana na kolegino ''firma oce da nas pobije'' [jer nismo prekidali sa poslom kao drugi]sam mu odgovorio da ode u walmart i kupi d3 od 5000iu, a u srb daju 1000iu penzionerima. ja deci dajem 1000iu d3.

biolosko oruzje - pa sta znam sta ce bajdenova admin da otkrije, bojim se da ce da se nadoveze na trampovu politiku, samo sa zakasnjenjem
 
Kad USA postigne cilj do 4 jula biće više prostora da EU postigne isto to do septembra. Jedino Rusija i Treći svet verovatno ni tada neće postići mnogo. Treba se onda ograditi ko Izrael.

Izrael zabranio putovanja u Rusiju i Argentinu od 31. maja
nemoj da pricas da eu ceka americku humanitarnu pomoc?
sad vucic da uceni eu: ili da nas primite uz izvinjenje kao zeman, ili neka ne da smrdljivoj eu vakcine, a od nas amera ce da dobiju ono da izbiju ono

bila mi jedna iz rusije bas dok sam sedeo u bgd-u: izgleda da korona ne deluje na ruse, pa zato nece da se vakcinisu, jel si mislio mozda o tome?

izgleda da je ****** pripetio kinezima, da moggu samo sa zapadnjacima da se koronisu, da im ne padne na pamet da korona deluje na ruski genom, da im ne bi sasuo zube, i poravnao vuhan, pas im mater, kako su nas sastavli, da ljudi mirisu travu samo odozdo!
 
Poslednja izmena:
pa kada zivite u fasizmu, a mi ameri putujemo
vi cak vadite jeftinije pcr testove u bugarskoj ili makedoniji, a nama priznaju antigen troduplo jeftiniji
ja sam ti dokaz, ako te zanimaju cene, trazi
koji "vi ameri" sirotinjo?
hahaha...

ja da sam "uspešan" ne bih sekund proveo ovde sa seosko-grografskim klošarima

al ajd, sa srećom, NAJEDI SE konačno :lol:
 
koji "vi ameri" sirotinjo?
hahaha...

ja da sam "uspešan" ne bih sekund proveo ovde sa seosko-grografskim klošarima

al ajd, sa srećom, NAJEDI SE konačno :lol:
ne bydi ogranicen, nas predsednik je bankrotirao, pa nije sirotinja, a ja se nisam hvalio uspehom, jos manje sam zavideo uspesnima, kao ti - eh, da baba ima muda, ...to si ti, ne znas ni da klosaris.
 

Back
Top